Om HRØ
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Døm selv kampe den 19. januar 2020

Skrevet af Rebecca Nielsen
17. jan 2020Kl. 13:02

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Snr Spillested
208780 11:00 OGBB HGI Tårnby HK 6005 Buddinge Skolehal
169860 12:00 OBVM HGI Fremad Valby 6005 Buddinge Skolehal
210100 13:25 U-11 PA IF Frem, Bjæverskov Rødovre HK 5420 Ejby-hallen
154804 17:15 OBA IF Stadion HIK 6052 EnergiCenter Voldparken Hallen
208540 15:40 S4DB Fladså HK HF Suså 5120 Fladså-hallen
210009 12:20 U-11 PAA FIF 2 Amager SK 6010 Frederiksberg-Hallerne
210190 14:10 U-11 PA BK Ydun 2 Rødovre HK 2 6010 Frederiksberg-Hallerne
208059 10:35 S2DA CBS Sport 2 FIF 5 6010 Frederiksberg-Hallerne
210011 12:40 U-11 PAA Hillerød Håndbold Klub Team Helsinge Håndbold 5370 Frederiksborg-hallen
209231 13:30 U-13 PAA Hillerød Håndbold Klub Hvidovre IF 2 5370 Frederiksborg-hallen
208479 17:50 S4DA Hillerød Håndbold Klub 3 Store Lyngby SG&I 2 5370 Frederiksborg-hallen
204790 10:30 OBBB Team Arresø 2 Stenløse HK 5394 Frederiksværk-hallen
204730 11:30 OBBA Team Arresø HIK 2 5394 Frederiksværk-hallen
229095 15:30 U-13 DA Herlev/Hjorten Håndbold TIK - Taastrup 5568 Herlev-Hallen
208750 13:00 OGBB Allerslev GF Gundsølille SG&I 5408 Hvalsø-hallen
229065 12:10 U-13 DA STG / Vallø TMS, Ringsted ungdom 3 5424 Haarlev-hallen
208749 11:40 OGBB Lyngby HK Ledøje-Smørum HK 5586 Lyngbyhallen
208240 09:30 S2DB Team Nørrebro 4 Fremad Valby 4 6027 Nørrebro Hallen
208510 13:00 S4DB Stokkemarke Ungdomsforening SK 82, Nr. Vedby 2 4021 Stokkemarke-hallen
208541 17:35 S4DB Svend Gønge IF 2 NFØ Håndbold 2 5114 Svend Gønge-hallen
208720 13:20 OGBA Brøndby Strand IK AB 5548 Søholt-hallen
164025 19:00 OBV Tårnby HK HK 73 - Frederikssund 6048 Travbane Hallen
227384 16:40 U-15 PAA Ajax København Brøndby HK 2 6051 Valby Hallen
210099 12:00 U-11 PA Vallensbæk IF Greve Håndbold 5526 Vallensbæk Idrætscenter
229124 10:40 U-13 DA VHC/Vidar Københavns Håndboldklub 6017 Vanløsehallen
208721 17:00 OGBA Furesø Håndboldklub Freja HK 2 5580 Værløse-Hallen
231643 12:00 U-11 DA HØJ 2 Amager SK 5378 Ølstykke-hallerne
210251 12:50 U-11 PA Ålholm IF, Hillerød HØJ 5368 Ålholmskolens Hal

Vælg forbund

Luk