Om HRØ
Del
Bredde
Dommer

Døm selv liste den 28. oktober 2018

26. okt 2018Kl. 12:36

Kampnr Tidspunkt Række Hjemmehold Udehold Spillested
707767 16:50 U-12 DA AB Brøndby HK AB-hallen
707798 12:45 U-12 DA Hvidovre IF Amager SK Avedøre Idrætscenter
710586 13:35 U-16 PA Hvidovre IF Allerød Håndbold Klub Avedøre Idrætscenter
730676 14:45 S3D Gentofte-Vangede HK Hundested HK Bakkegårdshallen
714768 11:40 U-12 PA Freja HK Tårnby HK Bellahøj Hallerne
710407 16:10 OGB Team Kongevejen Hundested HK Birkerød Idrætscenter
707496 10:00 U-14 DA KFUM 2 Team København (HK 94) 2 Emdrup Hallen
706926 10:40 OBA IF Stadion Lynge-Uggeløse IF EnergiCenter Voldparken Hallen
711283 11:30 U-12 PA Farum HF VSH Farum Arena
707467 12:20 U-14 DA Furesø Håndbold 2 VSH 2 Farum Arena
710136 16:20 S4D FIF 8 KFUM 5 Frederiksberg-Hallerne
706782 17:20 OBE BK Ydun Ajax København Frederiksberg-Hallerne
718053 10:20 U-10 PA BK Ydun Freja HK Frederiksberg-Hallerne
707497 14:15 U-14 DA Gladsaxe HG Amager Håndbold 2 Gladsaxe Sportshal
707857 13:30 U-12 DA Gundsølille SG&I Blovstrød HF Gundsølille-hallen a.m.b.a.
713813 14:00 S2D SG Mojn København Fremad Valby 3 Hal C
708547 13:20 U-10 DA Team Helsinge Håndbold Hillerød Håndbold Klub 2 Helsinge-hallen
707887 15:00 U-12 DA Team Helsinge Håndbold Hillerød Håndbold Klub Helsinge-hallen
722144 13:00 OBVB Herlev/Hjorten Håndbold Sierslev HK Herlev-Hallen
710797 14:00 U-14 PA Herlev/Hjorten Håndbold AG Håndbold 2 Herlev-Hallen
708458 13:30 U-10 DA HVI Himmelev Ejby IF Himmelevhallen
713649 11:40 S2D Øresund Håndbold 2 Store Lyngby SG&I Humlebæk Idrætscenter
707737 14:00 U-12 DA Køge Håndbold Slagelse Håndboldklub Køge hallerne
707438 12:50 U-14 DA Skovlunde-Ledøje Smørum Herlev/Hjorten Håndbold Ledøje-Smørum-hal
708488 10:40 U-10 DA HIK Ajax København Maglegårdshallen
710766 10:40 U-14 PA Roskilde Håndbold 2 IF Frem, Bjæverskov 2 Roskilde Hallerne
708456 14:30 U-10 DA Roskilde Håndbold Håndboldklubben Maribo/Hunseby Roskilde Hallerne
713558 13:10 S2D Skovlunde IF 2 CBS Sport 2 Skovlunde-hallen
710197 12:00 S4D Skjold, Skævinge Hundested HK 2 Skævinge Idrætshal
707886 12:40 U-12 DA Slangerup HF HK 73 - Frederikssund Slangerup Idrætshal
715321 09:50 U-12 PA Amager SK Hvidovre IF Sundbyøster Idrætsanlæg
710796 10:40 U-14 PA Amager Håndbold 3 Team København (HK 94) Sundbyøster Idrætsanlæg
713777 17:00 U-18 PA Team København (HK 94) Håndboldklubben Sirius-Græsted Svanemølle Hallen
706928 18:00 OBA Tårnby HK AB 2 Travbane Hallen
684043 13:15 S1D KSG 2 Team København (HK 94) 2 Tre Falke Hallen
715292 13:00 U-10 DA Hillerød Håndbold Klub Herlev/Hjorten Håndbold Trollesmindehallen
709957 16:15 S3D VHC/Vidar 5 Ejby IF 1968 Vanløsehallen
715293 11:10 U-10 DA VSH KFUM Virum-hallerne

Vælg forbund

Luk
ANNONCE