Aktiviteter
Del

Drenge

 

Årgang 2005

Drenge årg. 2005 indkaldes til Kredstræning efter sommerferien. DHF har besluttet, at evt. Efterskole spillere indkaldes i sin "hjemme-Kreds". Vi håber nuværende og afgivende Klubtrænere vil være behjælpelige med at få information ud til spillere/forældre.

Dato: 10.09.2021

Sted: HEI Hallen

Tidspunkt: 19.00-21.15

Medbring: hvid t-shirt, bold og drikkedunk

Følgende spillere indkaldes:

Navn Klub
Kristian Overgaard AGF
Christian Sejr Petersen BMI-Odder
Jeppe Schreiber Østergaard BMI-Odder
Jonas Hald Meier Harlev IK
Anders Christian Tomassen HEI
Simon Brixvold Hviid HEI
Markus Heilig HEI
Elias Bing Hørning Håndbold
Mathias Knudsen Hørning Håndbold
Lukas Holm Hørning Håndbold
Lukas Emdorf Hørning Håndbold
Ludvig Henriksen Hørning Håndbold
Magnus Lindeborg Hørning Håndbold
Simon Grand Lystrup IF
Mathias Bank Pallesen Lystrup IF
Laurits Møller Thastum Lystrup IF
Sebastian Schou Bang Skovbakken
Mathias Oldenborg Rehmeier Skovbakken
Marius Schøler Troelsen Brabrand IF
Mathias Frederiksen Brabrand IF
Emil Duus Brabrand IF
Lasse Søballe Hadsten
Lukas Emil Kalmayer TMG
Marius Nørsøller Stavtrup/Viby
Frederik Dolleris Stavtrup/Viby
Magnus Parsberg Stavtrup/Viby
Viktor Lignell Stavtrup/Viby
Tristian Theilgaard VRI
Nikolai Lauersen VRI
Peter Bastian Houlberg VRI
Asbjørn Svejstrup VRI
Hugo Holm VRI
Oscar McCormick VRI

 

Årgang 2006

Dato: Fredag d. 01.10.2021

Tidspunkt: 19.00-21.15

Sted: HEI Hallen

Medbring: hvid t-shirt, bold og drikkedunk

Følgende spillere indkaldes:

Navn Klub
Frederik Mols AGF
Magnus Sønderup Iversen AGF
Victor Lemtoft Agersnap AGF
Jens Moestrup AGF
Kasper Kjærgaard AGF
Kasper Tange Meyer AGF
Lasse Graversen AGF
Mikkel Graarup AGF
Elias Sindri Pilman BMI-Odder
Anders Rovelt Frederiksen BMI-Odder
August Juul Aggerholm Brabrand IF
Asger Ostenfeld Gadegaard Brabrand IF
August Winkel Sørensen Brabrand IF
Gabriel Grainger Eriksen Brabrand IF
Oscar Jarl Dencker Brabrand IF
Mads Mortensen Hammel
Emil Meyer HEI
Jeppe Sloth Jacobsen HEI
Valdemar Linding Jacobsen HEI
Victor Lykke Andreasen HEI
Villads Gram HEI
Emil Hvass Team Favrskov
Gustav Bundaard Team Favrskov
Benjamin Bundgaad Team Favrskov
Mathias Hansen Team Favrskov
Rasmus Krabbe Team Favrskov
Tobias Loft Team Favrskov
Markus Møller Team Favrskov
Malthe Fisker Team Favrskov
Mikkel Gravgaard Team Favrskov
Malthe Tang Jønsson Team Favrskov
Albert Søndergaard Hansen Team Favrskov

Årgang 05 Drenge

Mikkel Staffensen Medlem 61779212(Privat mobil)
Sebastian Søndberg Thorsen Medlem

Årgang 06 Drenge

Daniel Flyger Medlem
Martin Smedegaard Larsen Medlem +4560150146(Privat mobil)

Målvogtertræner

Mads Thorbjørn Andersen Medlem +4528406773(Privat mobil)

Vælg forbund

Luk
ANNONCE