Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

mandag 21. sep
Kl: 20:00 KIF Kolding - SønderjyskE Herrer Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 22. sep
Kl: 20:00 København Håndbold - Aarhus United Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 23. sep
Kl: 18:30 Odense Håndbold - Horsens Håndbold Elite Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Play
onsdag 23. sep
Kl: 18:45 Aalborg Håndbold - HC Motor (UKR) EC Herrer (20) · Pulje 1
TV3 MAX
torsdag 24. sep
Kl: 20:00 Viborg HK - Herning-Ikast Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 26. sep
Kl: 13:30 Skanderborg Håndbold - TTH Holstebro Santander Cup 2019 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
lørdag 26. sep
Kl: 15:50 GOG - Bjerringbro-Silkeborg Santander Cup 2019 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
lørdag 26. sep
Kl: 18:00 RK Krim Mercator (SLO) - Team Esbjerg EC Damer (20) · Pulje 1
TV3 Sport
søndag 27. sep
Kl: 15:50 Vinder TTH Holstebro/Skanderborg Håndbold - Vinder GOG/Bjerringbro Silkeborg Santander Cup 2019 - finale · Pulje 1
TV2
søndag 27. sep
Kl: 16:00 Odense Håndbold - Buducnost (MNE) EC Damer (20) · Pulje 1
TV3 MAX
mandag 28. sep
Kl: 20:00 KIF Kolding - Fredericia Håndboldklub Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 29. sep
Kl: 20:00 Lemvig-Thyborøn Håndbold - Mors-Thy Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. sep
Kl: 20:45 HC PPD Zagreb (CRO) - Aalborg Håndbold EC Herrer (20) · Pulje 1
TV3 MAX
torsdag 01. okt
Kl: 20:00 Danmark - Norge Golden League · Pulje 1
TV2 Sport
fredag 02. okt
Kl: 19:00 TTH Holstebro - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Play
lørdag 03. okt
Kl: 16:00 Danmark - Montenegro Golden League · Pulje 1
TV2
søndag 04. okt
Kl: 17:15 Danmark - Frankrig Golden League · Pulje 1
TV2
mandag 05. okt
Kl: 20:00 GOG - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 06. okt
Kl: 20:00 Bjerringbro-Silkeborg - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 07. okt
Kl: 20:00 Herning-Ikast Håndbold - Team Esbjerg Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 08. okt
Kl: 20:00 Silkeborg-Voel KFUM - Viborg HK Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
fredag 09. okt
Kl: 20:00 KIF Kolding - Bjerringbro-Silkeborg Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 10. okt
Kl: 16:10 Aalborg Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
onsdag 14. okt
Kl: 20:00 Odense Håndbold - Herning-Ikast Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Play
torsdag 15. okt
Kl: 20:00 Skjern Håndbold - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Play
lørdag 17. okt
Kl: 16:10 Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 19. okt
Kl: 20:00 Århus Håndbold - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 20. okt
Kl: 18:30 Skanderborg Håndbold - Ajax København Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 20. okt
Kl: 20:30 Skanderborg Håndbold - SønderjyskE Herrer Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 22. okt
Kl: 20:00 SønderjyskE Herrer - Fredericia Håndboldklub Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
fredag 23. okt
Kl: 19:30 Mors-Thy Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 24. okt
Kl: 16:10 København Håndbold - Viborg HK Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2
mandag 26. okt
Kl: 20:00 TMS Ringsted - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 29. okt
Kl: 20:00 Fredericia Håndboldklub - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 31. okt
Kl: 16:10 Skjern Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE