Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

torsdag 20. sep
Kl: 20:30 Viborg HK - Team Esbjerg Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 22. sep
Kl: 16:10 TTH Holstebro - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 22. sep
Kl: 18:00 TATRAN Presov (SVK) - Bjerringbro-Silkeborg EC Herrer · Pulje 1
DR2
søndag 23. sep
Kl: 16:50 Skjern Håndbold - HC Motor Zaporozhye (UKR) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 24. sep
Kl: 19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold - Ribe-Esbjerg HH Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 25. sep
Kl: 19:30 Århus Håndbold - Nordsjælland Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 26. sep
Kl: 18:30 TMS Ringsted - Bjerringbro-Silkeborg Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 26. sep
Kl: 20:30 GOG - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 29. sep
Kl: 19:30 Sporting CP (POR) - Bjerringbro-Silkeborg EC Herrer · Pulje 1
DR2
søndag 30. sep
Kl: 17:00 Nantes (FRA) - Skjern Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 01. okt
Kl: 19:30 Nordsjælland Håndbold - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 02. okt
Kl: 19:30 Aalborg Håndbold - Mors-Thy Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 03. okt
Kl: 18:30 EH Aalborg - København Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 03. okt
Kl: 20:30 TTH Holstebro - Bjerringbro-Silkeborg Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 04. okt
Kl: 19:30 SønderjyskE Herrer - Nordsjælland Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 06. okt
Kl: 16:10 Viborg HK - Herning-Ikast Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 07. okt
Kl: 15:10 Bjerringbro-Silkeborg - HC Metalurg (MKD) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 07. okt
Kl: 16:50 Skjern Håndbold - HC PPD Zagreb (CRO) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 08. okt
Kl: 19:30 Silkeborg-Voel KFUM - Team Esbjerg HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 10. okt
Kl: 18:30 Skjern Håndbold - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 10. okt
Kl: 20:30 Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 11. okt
Kl: 19:30 Nordsjælland Håndbold - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 13. okt
Kl: 15:00 Besiktas Mogaz (TUR) - Bjerringbro-Silkeborg EC Herrer · Pulje 1
DR2
lørdag 13. okt
Kl: 16:10 Mors-Thy Håndbold - Lemvig-Thyborøn Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 14. okt
Kl: 15:10 Odense HC - Metz Handball (FRA) EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 14. okt
Kl: 16:50 Skjern Håndbold - Paris Saint-Germain HB (FRA) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 15. okt
Kl: 19:30 Ribe-Esbjerg HH - SønderjyskE Herrer Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
fredag 19. okt
Kl: 18:45 Larvik (NOR) - Odense HC EC Damer · Pulje 1
DR2
lørdag 20. okt
Kl: 14:10 KIF Kolding - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 20. okt
Kl: 16:10 Aalborg Håndbold - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
tirsdag 23. okt
Kl: 20:00 Randers HK - TTH Holstebro HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 24. okt
Kl: 18:30 Odense HC - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
mandag 29. okt
Kl: 19:30 Ringkøbing Håndbold - Viborg HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 30. okt
Kl: 19:30 Silkeborg-Voel KFUM - Herning-Ikast Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 31. okt
Kl: 18:30 København Håndbold - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 31. okt
Kl: 20:30 Odense HC - Team Esbjerg HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 01. nov
Kl: 19:30 Mors-Thy Håndbold - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 03. nov
Kl: 16:10 TMS Ringsted - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 04. nov
Kl: 13:30 Odense HC - Larvik (NOR) EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 04. nov
Kl: 15:10 Bjerringbro-Silkeborg - Besiktas Mogaz (TUR) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 05. nov
Kl: 19:30 Team Esbjerg - Randers HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 06. nov
Kl: 19:30 Nykøbing F. Håndbold - Herning-Ikast Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 07. nov
Kl: 18:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 07. nov
Kl: 20:30 Nordsjælland Håndbold - Skjern Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 08. nov
Kl: 19:30 Århus Håndbold - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 10. nov
Kl: 14:00 Chekhovskie Medvedi (RUS) - Bjerringbro-Silkeborg EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 10. nov
Kl: 16:10 Skanderborg Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 12. nov
Kl: 19:30 Aalborg Håndbold - Århus Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 13. nov
Kl: 19:30 GOG - Nordsjælland Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 15. nov
Kl: 19:30 Mors-Thy Håndbold - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 17. nov
Kl: 16:10 Lemvig-Thyborøn Håndbold - TMS Ringsted Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 18. nov
Kl: 13:30 Bjerringbro-Silkeborg - TATRAN Presov (SVK) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 18. nov
Kl: 17:00 MOL-Pick Szeged (HUN) - Skjern Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 24. nov
Kl: 17:30 HC Metalurg (MKD) - Bjerringbro-Silkeborg EC Herrer · Pulje 1
DR2
søndag 25. nov
Kl: 16:50 Skjern Håndbold - SG Flensburg-Handewitt (GER) EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 01. dec
Kl: 17:30 Paris Saint-Germain HB (FRA) - Skjern Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
søndag 02. dec
Kl: 16:50 Bjerringbro-Silkeborg - Sporting CP (POR) EC Herrer · Pulje 1
DR1
tirsdag 18. dec
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Århus Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 18. dec
Kl: 20:30 Mors-Thy Håndbold - Aalborg Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 19. dec
Kl: 18:30 Skanderborg Håndbold - Nordsjælland Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 19. dec
Kl: 20:30 Bjerringbro-Silkeborg - GOG Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport

Vælg forbund

Luk