Søg Håndboldinfo
Del

VLI

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
129938
23.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 28-23
oktober 2019
129956
20.
14:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 22-19
129950
23.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 25-28
129959
26.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Trollesmindehallen 24-26
129942
29.
19:30 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Tunehallerne Tune-Hallerne 1 24-19
november 2019
129968
03.
14:15 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 30-27
129972
10.
18:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Rødovre Stadionhal 25-21
129975
18.
19:45 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 23-29
129986
25.
19:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 22-24
129987
30.
15:25 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 28-23
december 2019
129998
08.
14:45 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 26-25
januar 2020
130007
09.
18:50 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 25-25
130004
15.
21:00 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 25-23
130016
19.
15:00 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A 18-21
130022
26.
15:10 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 26-23
februar 2020
130027
01.
16:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 28-25
130034
23.
11:10 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 18-27
marts 2020
130039
01.
14:30 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 20-29
130046
08.
13:25 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 31-18
130048
14.
16:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Dansborg Hallen
130058
22.
15:40 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
130060
29.
11:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A

Vælg forbund

Luk
ANNONCE