Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Føroyar

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
129937
01.
20:45 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 SG Mojn København Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 30-19
129949
05.
15:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Tune IF - rykker op i 3.div Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-23
129955
19.
15:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-17
129944
22.
20:30 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Glostrup-hallenGlostrup-hallen 1 16-20
129958
26.
15:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Nørrebro HallenNørrebro Hallen 3A 24-27
november 2019
129968
03.
14:15 VLI Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 2 30-27
129973
10.
15:20 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-18
129977
17.
17:45 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Taastrup Idræts HallerTaastrup Idræts Haller C 25-25
129985
23.
13:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hvidovre IF 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-22
129989
30.
16:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Trollesmindehallen 17-28
december 2019
129997
07.
13:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3- kan ikke rykke op Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 22-27
januar 2020
130006
11.
15:40 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Dansborg Hallen 31-29
130015
18.
13:45 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Rødovre StadionhalRødovre Stadionhal 2 25-19
130021
25.
18:00 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Nørrebro Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 26-27
februar 2020
130027
01.
16:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VLI Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 1 28-25
130003
20.
20:15 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Sundby HallerneSundby Hal 1 20-17
130033
23.
13:15 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Tre Falke HallenTre-Falke-Hallen 18-32
130038
25.
19:15 Tune IF - rykker op i 3.div Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar TunehallerneTune-Hallerne 1 27-26
marts 2020
130045
07.
14:30 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2 30-25
130047
17.
19:15 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
130057
22.
16:20 Føroyar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub 3 Sundbyøster IdrætsanlægSundbyøster Hallen 2
130059
28.
14:25 FIF 3- kan ikke rykke op Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Føroyar Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE