Søg Håndboldinfo
Del

Nordsjælland Håndbold

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2022
480727
09.
16:15 TMS, Ringsted ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Ringsted Hallerne Ringsted-hallen B 25-34
480732
24.
19:00 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 22-20
480739
28.
19:00 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 37-21
november 2022
480742
02.
19:00 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 29-35
480753
22.
18:45 FIF/Ydun U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 30-35
480755
26.
14:00 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Bavnehøj Arena 20-26
december 2022
480758
03.
15:00 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF/Ydun Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 32-28
480762
08.
19:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Roskilde Kongres- & Idrætscenter Roskilde Kongres- & Idrætscenter D 2 23-33
480724
14.
18:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 38-23
januar 2023
480774
06.
18:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 35-29
480768
19.
18:45 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Royal Stage, Hillerød Royal Stage Arena 1 31-24
480778
25.
19:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 38-25
februar 2023
480784
01.
18:45 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 29-33
480773
21.
18:45 TMS, Ringsted ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Ringsted Hallerne Ringsted-hallen B 21-26
480788
25.
16:00 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 16-42
marts 2023
480790
04.
16:00 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Trollesmindehallen 29-20
480796
13.
20:15 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 25-43
april 2023
480799
02.
14:30 FIF/Ydun U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning

Vælg forbund

Luk