Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2017
535187
21.
20:15 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 23-27
535184
23.
14:30 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 31-25
535185
23.
15:15 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 Parkhallen, Kolding 32-21
535188
24.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 23-25
535189
24.
15:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 26-28
535186
24.
16:15 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 32-30
535192
28.
19:30 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Kliplev HallenKliplevhallen 17-24
535195
28.
20:15 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 33-33
535194
30.
17:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 41-25
oktober 2017
535191
01.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Skt. Jørgens Hallen 25-29
535193
01.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Svendborg Idrætshal 28-31
535190
01.
16:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-27
535231
08.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 22-22
535230
08.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 29-17
535228
08.
15:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
535229
08.
16:00 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 19-31
535227
08.
16:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Parkhallen, Kolding 35-29
535226
08.
16:40 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 32-22
535206
12.
20:00 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 26-23
535204
21.
15:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 26-28
535205
21.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 16-22
535203
21.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Skt. Jørgens Hallen 26-25
535202
22.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 30-38
535207
22.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 25-30
535208
26.
20:00 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Tinglev FritidscenterTinglevhallen, Hal 1 26-26
535212
26.
20:15 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 19-30
535209
27.
20:15 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Parkhallen, Kolding 26-17
535210
29.
15:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 33-24
535211
29.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Svendborg Idrætshal 21-24
535213
30.
20:15 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense NyborghallerneNyborghallerne 1 33-33
november 2017
535218
04.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Multihallen 24-24
535216
05.
15:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 34-33
535214
05.
16:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-20
535215
05.
16:50 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 23-29
535219
06.
20:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 27-26
535221
09.
19:25 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kliplev HallenKliplevhallen 20-23
535224
12.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 26-27
535222
12.
16:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Parkhallen, Kolding 25-20
535223
12.
16:00 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 19-27
535220
12.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Skt. Jørgens Hallen 31-29
535225
12.
16:15 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 NyborghallerneNyborghallerne 1 33-25
535234
16.
20:00 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Tinglev FritidscenterTinglevhallen, Hal 1 22-26
535217
16.
20:15 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Svendborg Idrætshal 27-19
535233
18.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Skt. Jørgens Hallen 39-28
535232
19.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 25-25
535236
19.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 29-26
535237
19.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM NyborghallerneNyborghallerne 1 24-25
535235
19.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Svendborg Idrætshal 29-31
535199
23.
20:15 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 26-35
535197
25.
14:30 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Parkhallen, Kolding 38-22
535200
26.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 35-26
535196
26.
15:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 VojenshallerneVojenshallen 1 33-21
535201
26.
15:20 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 23-21
535198
26.
15:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 34-23
535242
30.
20:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 27-23
december 2017
535238
02.
15:30 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 27-21
535239
02.
16:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Parkhallen, Kolding 38-28
535240
03.
15:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 35-37
535243
03.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 34-23
535241
03.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Svendborg Idrætshal 30-27
535246
07.
19:25 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 Kliplev HallenKliplevhallen 23-21
535249
09.
13:20 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 19-24
535244
09.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 38-28
535248
09.
15:00 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 26-28
535247
09.
16:00 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 21-30
535245
10.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Skt. Jørgens Hallen 32-31
januar 2018
535250
06.
14:40 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 28-29
535254
07.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 32-33
535253
07.
16:00 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 22-34
535252
07.
16:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 26-28
535255
08.
19:45 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 37-25
535258
11.
19:25 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Kliplev HallenKliplevhallen 14-20
535260
11.
20:15 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 26-25
535257
13.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Skt. Jørgens Hallen 29-29
535256
14.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-17
535261
14.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub NyborghallerneNyborghallerne 1 28-29
535259
14.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Svendborg Idrætshal 22-20
535265
16.
19:00 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Svendborg Idrætshal 24-26
535262
18.
20:00 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tinglev FritidscenterTinglevhallen, Hal 1 25-21
535267
20.
14:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 NyborghallerneNyborghallerne 1 30-33
535266
20.
16:00 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 25-31
535264
21.
15:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 36-33
535270
25.
19:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 2 38-21
535273
27.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 23-20
535272
27.
15:00 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 32-28
535271
27.
16:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 32-20
535269
28.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Skt. Jørgens Hallen 28-29
februar 2018
535275
01.
20:00 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Tinglev FritidscenterTinglevhallen, Hal 1 28-30
535276
03.
15:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Parkhallen, Kolding 27-25
535278
04.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 20-31
535274
04.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen 30-28
535279
04.
17:45 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-29
535281
08.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 28-24
535277
08.
20:15 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 23-23
535251
08.
20:15 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Parkhallen, Kolding 26-17
535263
18.
14:45 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Parkhallen, Kolding 25-26
535282
22.
20:30 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Rasmus Rask Hallen 34-27
535285
24.
14:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 29-19
535284
24.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 32-24
535280
25.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 22-21
535283
25.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Svendborg Gymnasiehal 25-23
marts 2018
535295
01.
20:00 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Svendborg Idrætshal 25-26
535294
04.
14:00 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Kliplev HallenKliplevhallen 26-26
535296
04.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 25-30
535292
04.
15:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 3 33-25
535293
04.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen 25-32
535297
04.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF NyborghallerneNyborghallerne 1 31-27
535268
08.
20:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 29-24
535289
08.
20:15 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 24-24
535291
10.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg 29-20
535287
10.
15:00 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Parkhallen, Kolding 31-24
535290
11.
14:15 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 32-20
535288
11.
15:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 35-26
535286
11.
15:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 VojenshallerneVojenshallen 1 31-33
535300
15.
20:00 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tinglev FritidscenterTinglevhallen, Hal 1 22-23
535302
17.
16:30 Søndersø IF 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 28-27
535299
18.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub 2 Skt. Jørgens Hallen 24-21
535301
18.
16:00 Bov IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 24-31
535298
18.
16:45 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 31-27
535303
18.
19:00 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
535312
22.
19:25 Tinglev Lundtoft Sydstjernen 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF Kliplev HallenKliplevhallen 26-18
535314
24.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 27-29
535311
24.
16:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Skt. Jørgens Hallen 22-29
535310
25.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-31
535315
25.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Ullerslev Kultur- og IdrætscenterUllerslev Kultur- og Idrætscenter 1 28-27
535313
25.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding Håndboldklub Svendborg Idrætshal 26-24
april 2018
535308
05.
20:15 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 31-27
535305
07.
14:45 Kolding Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Parkhallen, Kolding 20-19
535306
07.
17:00 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov IF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 27-25
535304
08.
14:30 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Søndersø IF Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 25-23
535309
08.
15:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 NyborghallerneNyborghallerne 1 36-38
535307
08.
16:30 Svendborg Håndboldklub 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tinglev Lundtoft Sydstjernen Svendborg Idrætshal 25-16

Vælg forbund

Luk
ANNONCE