Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Serie 2 Damer før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
135251
29.
16:30 Als HF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Sydals HallenSydalshallen 13-22
oktober 2019
135253
01.
20:00 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 1 24-19
135256
08.
20:15 Bov IF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 25-16
135254
09.
20:00 HK "Egene" Gråsten Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Als HF Ahlmannsparken,GråstenAhlmannsparken, Gråsten 17-19
135257
20.
14:00 Als HF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Diamanten Kultur- og Idrætscenter i FynshavDiamanten Kultur- og Idrætscenter 18-13
135259
23.
20:00 HK "Egene" Gråsten Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Ahlmannsparken,GråstenAhlmannsparken, Gråsten 22-21
135260
28.
19:00 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Als HF Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 22-12
135261
29.
19:30 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Egernsundhallen 8-22
november 2019
135264
04.
20:00 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 17-21
135265
05.
20:15 Bov IF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 26-12
135268
12.
19:30 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Egernsundhallen 16-24
135271
18.
20:15 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Bov IF Arena AabenraaArena Aabenraa Hal 3 25-28
135267
20.
20:00 HK "Egene" Gråsten Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Ahlmannsparken,GråstenAhlmannsparken, Gråsten 19-15
135269
21.
19:30 Als HF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Sydals HallenSydalshallen 17-18
135274
23.
14:15 Bov IF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Als HF GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 29-12
135273
26.
19:30 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Egernsundhallen 21-29
135277
26.
20:15 Bov IF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 17-19
december 2019
135276
03.
19:30 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Als HF Egernsundhallen 15-12
135280
04.
20:00 HK "Egene" Gråsten Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Ahlmannsparken,GråstenAhlmannsparken, Gråsten 22-13
135278
05.
19:30 Als HF Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4 Sydals HallenSydalshallen 18-31

Vælg forbund

Luk