Søg Håndboldinfo
Del

Serie 2 Herrer - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
168978
29.
13:50 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Stillinge-hallen 25-21
oktober 2019
168973
01.
20:30 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 32-21
168977
03.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Dalmosehallen Dalmose-hallen 24-23
168981
03.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Frederiksberg-hallen 9-21
168982
05.
14:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Rørby-hallen 32-29
168980
06.
13:00 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Svebølle-hallen 25-20
168984
06.
14:00 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Hallerne i Nykøbing 19-23
168979
06.
14:50 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 28-24
168983
06.
17:00 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
169038
08.
18:50 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Hallerne i Nykøbing 21-26
169033
10.
20:00 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 25-26
169035
10.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Frederiksberg-hallen 24-26
169036
10.
20:30 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Rørby-hallen 22-14
168976
13.
14:00 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Tunehallerne Tune-Hallerne 1 33-13
169034
17.
20:30 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Svebølle-hallen 30-19
168988
20.
14:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Dalmosehallen Dalmose-hallen 24-21
168986
20.
15:00 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Mørkøv-hallen 28-20
168990
22.
18:40 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Hallerne i Nykøbing 27-28
168987
22.
19:00 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 24-25
169037
24.
20:45 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1 24-23
168995
26.
15:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Rørby-hallen 29-23
168996
27.
12:30 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Stillinge-hallen 26-16
168992
27.
13:00 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Svebølle-hallen 26-21
168994
27.
15:45 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 23-27
168991
28.
20:30 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 18-26
168985
31.
20:15 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 27-32
168999
31.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Frederiksberg-hallen 25-22
168989
31.
20:45 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1 23-28
november 2019
168997
02.
14:50 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 17-22
169002
03.
16:20 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Hallerne i Nykøbing 25-30
169000
03.
17:00 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 15-17
168974
06.
19:00 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Mørkøv-hallen 27-22
168998
07.
20:00 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 19-22
169001
07.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Dalmosehallen Dalmose-hallen 16-29
169008
10.
11:00 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Stillinge-hallen 28-12
169005
10.
13:00 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Svebølle-hallen 24-19
169003
10.
15:00 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Mørkøv-hallen 18-20
169006
10.
18:20 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 33-21
169004
11.
20:30 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 19-31
169015
14.
20:00 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 1 33-25
169019
14.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Dalmosehallen Dalmose-hallen 18-26
169023
14.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Frederiksberg-hallen 21-20
169016
17.
13:30 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Mørkøv-hallen 27-23
169020
17.
13:40 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Stillinge-hallen 29-12
169018
17.
16:45 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Tunehallerne Tune-Hallerne 1 26-34
169017
17.
18:15 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF Frem, Bjæverskov Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 21-26
168975
21.
19:10 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 16-33
169012
21.
20:25 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Røsnæshallen 25-23
169013
24.
13:10 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1 36-24
169010
24.
13:10 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Svebølle-hallen 23-35
169009
24.
13:40 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Ramsø-hallen, Gadstrup Ramsø-hallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
169014
24.
14:40 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Hallerne i Nykøbing 29-28
169029
27.
20:30 Løve-Høng Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Tune IF Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 26-37
169025
28.
20:15 IF 62, Dalmose Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Dalmosehallen Dalmose-hallen 23-34
169030
28.
20:30 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Lynge-Broby IF Rørby-hallen 21-26
169024
30.
12:50 Tune IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Mørkøv KFUM 2 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 27-24
168993
30.
13:15 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Frederiksberg-hallen 32-20
december 2019
169026
01.
11:00 Stillinge IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 3 Stillinge-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
169007
01.
14:20 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1 32-18
169021
01.
15:40 Team Ramsø 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 27-23
169022
05.
20:30 SBI Håndbold Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg 2 Svebølle-hallen 18-28
169011
05.
20:30 Lynge-Broby IF Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Frederiksberg-hallen 27-23
169027
07.
14:15 Roskilde Håndbold 3 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Stillinge IF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 24-32
169028
08.
13:30 Mørkøv KFUM 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 IF 62, Dalmose Mørkøv-hallen 29-23
169031
08.
14:15 IF Frem, Bjæverskov Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 Team Ramsø 2 Skovbo-hallen Skovbo-hallen 1 42-25
169032
08.
15:50 FK Odsherred Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 2 SBI Håndbold Hallerne i Nykøbing 24-23

Vælg forbund

Luk
ANNONCE