Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
259293
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Emdrup Hallen
259294
01.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259295
01.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Ølstykke-hallerne
259296
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Travbane Hallen
259297
01.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Gladsaxe Sportshal
259298
01.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259299
01.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259300
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259301
01.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Slangerup Idrætshal Slangerup Idrætshal 2
259302
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259303
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259304
01.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Nordkyst-hallen
259305
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Emdrup Hallen
259306
01.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259307
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259308
01.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259309
01.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Gladsaxe Sportshal
259310
01.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259311
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Emdrup Hallen
259312
01.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Ølstykke-hallerne
259313
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259314
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Travbane Hallen
259315
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259316
01.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Nordkyst-hallen
259317
01.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259318
01.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Ølstykke-hallerne
259319
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259320
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Travbane Hallen
259321
01.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Gladsaxe Sportshal
259322
01.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259323
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Emdrup Hallen
259324
01.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259325
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259326
01.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259327
01.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259328
01.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Nordkyst-hallen
259329
01.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2
259330
01.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Ølstykke-hallerne
259331
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259332
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Travbane Hallen
259265
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259268
01.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Nordkyst-hallen
259274
01.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259281
01.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2
259286
01.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Nordkyst-hallen
259289
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259334
01.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Nordkyst-hallen
259335
01.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259342
01.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259343
01.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259344
01.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Travbane Hallen
259345
01.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Gladsaxe Sportshal
259291
01.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Gladsaxe Sportshal
259347
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Emdrup Hallen
259353
01.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259371
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Emdrup Hallen
259366
01.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259367
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259368
01.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259369
01.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Gladsaxe Sportshal
259350
01.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Ølstykke-hallerne
259351
01.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259379
01.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259380
01.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259382
01.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259383
01.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Emdrup Hallen
september 2020
259269
18.
19:15 Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Lyngbyhallen Lyngby-hallen 26-22
259267
19.
14:45 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 17-35
259264
19.
16:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 25-23
259270
24.
20:10 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 19-23
259271
24.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 35-14
259272
27.
12:15 HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 22-20
259275
27.
13:40 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Emdrup Hallen 30-23
259273
27.
16:45 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Gladsaxe Sportshal 23-21
oktober 2020
259266
01.
19:30 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Travbane Hallen 23-24
259276
03.
14:40 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Jyllingehallen Jyllinge-hallen 21-17
259279
04.
12:00 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 19-26
259278
04.
15:50 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Travbane Hallen 17-27
259277
04.
17:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 20-16
259280
08.
19:00 Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Nordkyst-hallen 16-27
259284
15.
19:30 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Ølstykke-hallerne 28-19
259285
18.
16:30 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 16-19
259283
18.
16:30 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 25-24
259282
18.
17:10 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 21-26
259287
19.
20:00 Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2 24-24
259292
24.
17:00 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 21-26
259290
25.
15:45 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Travbane Hallen 13-23
259288
25.
16:00 HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 27-19
januar 2021
259336
10.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259337
10.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259338
10.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259339
10.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Gladsaxe Sportshal
259340
10.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259341
10.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Emdrup Hallen
259346
17.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259348
24.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259349
24.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259352
24.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Nordkyst-hallen
259354
31.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259355
31.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259356
31.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259357
31.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259358
31.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Nordkyst-hallen
259359
31.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Emdrup Hallen
februar 2021
259360
07.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259361
07.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Ølstykke-hallerne
259362
07.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Travbane Hallen
259363
07.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Gladsaxe Sportshal
259364
07.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259365
07.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259333
21.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259370
28.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
marts 2021
259372
07.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Ølstykke-hallerne
259373
07.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259374
07.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Travbane Hallen
259375
07.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259376
07.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Nordkyst-hallen
259377
07.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259384
14.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259385
14.
Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Herlev-Hallen Herlev-hallen 1
259386
14.
HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
259387
14.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
259388
14.
Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Tårnby HK Nordkyst-hallen
259389
14.
Lyngby HK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen
259391
20.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Lyngby HK 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
259392
21.
Tårnby HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Amager SK 2 Travbane Hallen
259393
21.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF Gladsaxe Sportshal
259394
21.
Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
259395
21.
KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Emdrup Hallen
259390
21.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Ølstykke-hallerne
259378
28.
Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
259381
28.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I Gladsaxe Sportshal

Vælg forbund

Luk
ANNONCE