Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
278903
18.
10:35 AGF, Århus 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Ceres Arena 24-14
278901
18.
11:00 Skødstrup SF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Midtpunktet, Skødstrup Midtpunktet, Skødstrup hal 2 17-14
278902
18.
12:40 Thorsager-Rønde IF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hammel GF Rønde Idrætscenter 9-11
278906
23.
18:10 AIA-Tranbjerg U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Grønløkkehallen Tranbj.
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
278904
25.
10:15 Hammel GF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Skødstrup SF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 22-11
278905
25.
15:15 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus 2 HEI-hallen 16-12
278909
30.
18:10 AIA-Tranbjerg U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Grønløkkehallen Tranbj. 13-17
november 2020
278908
01.
10:00 Hammel GF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 17-20
278907
01.
13:00 Skødstrup SF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Midtpunktet, Skødstrup Midtpunktet, Skødstrup hal 2
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
278911
08.
09:10 AGF, Århus 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hammel GF Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 15-13
278912
08.
12:45 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Skæringhallen A 11-14
278910
08.
14:00 Thorsager-Rønde IF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Skødstrup SF Rønde Idrætscenter 12-12
278913
14.
15:00 Skødstrup SF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus 2 Midtpunktet, Skødstrup Midtpunktet, Skødstrup hal 1 9-13
278915
15.
10:30 Hammel GF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 13-9
278914
15.
14:00 Thorsager-Rønde IF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Rønde Idrætscenter 7-16
278916
22.
10:45 AGF, Århus 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Ceres Park, Hal 3 (TD hallen)
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
278918
22.
12:45 AIA-Tranbjerg U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Skødstrup SF Grønløkkehallen Tranbj. 18-12
278917
22.
16:35 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hammel GF Skæringhallen A 17-20
278920
27.
18:50 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Skødstrup SF Skæringhallen A 17-13
278921
29.
10:00 AIA-Tranbjerg U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus 2 Grønløkkehallen Tranbj. 17-14
278919
29.
10:15 Hammel GF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 22-5
december 2020
278924
03.
16:40 AGF, Århus 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Ceres Park, Hal 3 (TD hallen) 14-20
278922
06.
12:00 Skødstrup SF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hammel GF Midtpunktet, Skødstrup Midtpunktet, Skødstrup hal 2 10-15
278923
06.
15:20 Thorsager-Rønde IF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Rønde Idrætscenter 5-22
januar 2021
278895
10.
Skødstrup SF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Midtpunktet, Skødstrup Midtpunktet, Skødstrup hal 2
Kamp udsat
UDS
278896
10.
Thorsager-Rønde IF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus 2 Rønde Idrætscenter
Kamp udsat
UDS
278897
10.
Hammel GF U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
278898
17.
09:45 AGF, Århus 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Skødstrup SF Ceres Park, Hal 3 (TD hallen)
Kamp udsat
UDS
278899
17.
12:15 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A
Kamp udsat
UDS
278900
17.
12:40 AIA-Tranbjerg U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Hammel GF Grønløkkehallen Tranbj.
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE