Søg Håndboldinfo
Del

2. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
328629
21.
19:30 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 19-20
328633
23.
20:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Kulturcenter Skive Hal B 22-37
328631
25.
16:30 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 22-27
328630
26.
14:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Nørre Djurshallen 38-26
328632
26.
16:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 17-25
oktober 2021
328634
01.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Klaruphallen 29-31
328637
01.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 27-17
328635
02.
16:15 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 28-21
328636
03.
15:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Thyhallerne Thyhallen 1 36-12
328639
03.
15:30 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Tvis Centret 26-24
328638
03.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 23-17
328640
09.
15:30 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 23-32
328642
09.
16:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Nørre Djurshallen 36-31
328641
10.
14:30 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 17-27
328644
10.
15:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 21-23
328643
10.
16:30 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 32-34
328645
10.
16:45 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Kulturcenter Skive Hal B 31-28
328628
16.
16:30 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 25-26
328646
22.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Klaruphallen 27-19
328647
23.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 36-29
328650
24.
15:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 25-25
328651
24.
16:00 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Kulturcenter Skive Hal C 24-32
328649
24.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 24-30
328648
24.
17:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 25-34
328655
29.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 26-25
328657
29.
20:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Tvis Centret 18-24
328656
30.
16:30 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 28-28
328654
31.
15:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Nørre Djurshallen 37-16
328653
31.
16:55 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 26-25
328652
31.
17:30 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 28-23
november 2021
328658
05.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Klaruphallen 23-25
328661
05.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 35-26
328660
06.
14:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Nørre Djurshallen 22-26
328662
07.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 27-34
328659
07.
17:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 23-28
328663
08.
20:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Kulturcenter Skive Interfjord Arena 31-21
328668
11.
20:15 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Lanternen Jutlanderbank Hal 1 20-29
328669
12.
20:15 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Tvis Centret 20-29
328664
13.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 24-23
328666
14.
14:50 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 21-27
328667
14.
15:00 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 28-30
328665
14.
15:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Thyhallerne Thyhallen 1 37-25
328670
19.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Klaruphallen 33-24
328673
19.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 25-26
328671
20.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 29-16
328675
21.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 33-37
328672
21.
15:30 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 40-19
328674
21.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 27-20
328679
25.
20:00 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 2 28-27
328681
25.
20:30 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Kulturcenter Skive Hal B 27-32
328678
26.
19:30 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Nørre Djurshallen 33-24
328677
28.
14:20 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 28-29
328680
28.
15:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 18-28
328676
28.
17:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 24-29
december 2021
328686
03.
19:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 27-22
328685
04.
14:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 23-22
328687
05.
17:15 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Tvis Centret 24-27
328688
10.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Klaruphallen 33-28
328689
11.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 33-23
328690
11.
15:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 31-30
328691
11.
16:30 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 25-33
januar 2022
328703
14.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 26-22
328705
14.
20:45 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 25-19
328704
16.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 28-41
328711
21.
19:30 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Tvis Centret 35-27
328707
23.
14:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 24-25
328717
25.
20:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Kulturcenter Skive Hal B 27-37
328698
27.
20:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 26-27
328714
27.
20:15 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 31-27
328708
29.
13:55 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Nørre Djurshallen 37-21
328713
29.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 27-26
februar 2022
328710
01.
20:45 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 25-18
328723
03.
20:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 32-28
328719
05.
12:30 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 38-33
328720
05.
13:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 26-29
328718
05.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 29-26
328721
05.
16:30 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 18-31
328722
06.
17:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 28-29
328715
10.
19:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 25-31
328684
11.
20:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Nørre Djurshallen 32-23
328699
17.
20:00 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Kulturcenter Skive Hal C 27-29
328700
18.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Klaruphallen 26-19
328709
22.
19:30 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 21-24
328696
22.
19:45 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Nørre Djurshallen 32-30
328693
22.
20:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Kulturcenter Skive Hal C 27-41
328724
25.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Klaruphallen 35-34
328725
25.
20:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 26-29
328727
25.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 35-25
328726
26.
14:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Nørre Djurshallen 33-26
328728
27.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 21-17
marts 2022
328712
01.
20:45 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 21-25
328729
02.
20:30 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Kulturcenter Skive Hal C 30-20
328730
04.
19:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Klaruphallen 27-33
328732
04.
19:30 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Thyhallerne Thyhallen 1 33-20
328733
04.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 33-18
328731
05.
12:00 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 27-18
328734
06.
15:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 24-35
328735
06.
16:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Tvis Centret 36-25
328737
08.
19:05 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 25-23
328736
10.
20:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 35-28
328739
10.
20:50 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 2 28-30
328738
11.
20:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Nørre Djurshallen 30-19
328740
12.
16:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 20-24
328682
13.
17:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 27-34
328701
15.
19:35 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 31-17
328695
15.
20:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 30-34
328741
15.
20:15 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Kulturcenter Skive Hal B 34-29
328745
18.
20:00 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 26-30
328742
19.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 30-26
328743
19.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 31-28
328746
19.
15:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 29-29
328747
20.
15:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 36-38
328744
20.
16:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 35-25
328692
22.
20:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 23-26
328757
25.
18:45 Stoholm IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Stoholm Fritids-og Kulturcenter Stoholm Fritidsc. 1 27-31
328759
26.
14:00 Tvis 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Tvis Centret 39-28
328756
26.
17:00 Nørre Djurs HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Nørre Djurshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
328755
27.
14:15 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 27-32
328758
27.
16:30 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 23-28
328754
27.
17:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Løgstør HK Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 32-25
328706
29.
19:30 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hjallerup IF Thyhallerne Thyhallen 1 29-23
328752
31.
20:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Lanternen Jutlanderbank Hal 1 18-32
328694
31.
20:00 Aalestrup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 26-29
april 2022
328748
02.
14:00 Nøvling IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Klaruphallen 33-36
328749
02.
14:30 Hjallerup IF 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm IF Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 25-19
328753
02.
16:00 Skive fH 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Kulturcenter Skive Hal C 32-31
328751
02.
18:00 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Arena Nord, Frederikshavn Arena Nord, Fr.-havn. 24-26
328750
03.
15:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Thyhallerne Thyhallen 1 35-26
328716
05.
20:00 Løgstør HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Hammel GF Lanternen Jutlanderbank Hal 1 23-31
328697
05.
20:30 Elitesport Vendsyssel 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Aars HK Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 23-26
328702
09.
13:00 Mors-Thy Håndbold 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH 2 Nykøbinghallen 41-27
328683
12.
20:00 Hammel GF 2. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 36-18

Vælg forbund

Luk
ANNONCE