Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
336961
25.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Idrætshallen, Aalborg 27-30
336962
26.
15:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Hallen Park Vendia, Hjørring Hallen Park Vendia, Hjørring 2 16-25
336959
26.
15:00 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 26-17
336963
28.
20:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Haverslevhallen 22-23
oktober 2021
336969
02.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 34-22
336965
03.
12:00 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Klaruphallen 20-16
336970
03.
15:00 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal A. 25-16
336967
05.
20:30 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 21-24
336966
07.
20:15 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Tirsdalens Skole 25-19
336973
09.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætshallen, Aalborg 19-28
336971
09.
13:30 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 32-19
336972
10.
14:00 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Gughallen 25-21
336975
10.
15:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Haverslevhallen 28-22
336976
10.
16:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Trekroner Landsbycenter 25-24
336974
10.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 27-27
336968
15.
19:00 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 21-21
336979
23.
13:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 29-21
336977
23.
14:00 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Klaruphallen 29-19
336980
23.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 25-20
336982
24.
16:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Trekroner Landsbycenter 20-23
336984
26.
18:50 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Gughallen 33-20
336978
26.
19:00 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 29-33
336985
26.
19:50 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Idrætshallen, Aalborg 32-19
336986
29.
19:30 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Nykøbinghallen 22-22
336983
31.
14:20 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 23-24
336987
31.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Hallen Park Vendia, Hjørring 20-33
november 2021
336981
02.
20:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Haverslevhallen 21-20
336992
04.
19:30 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 2 31-21
336964
04.
20:00 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Trekroner Landsbycenter 27-27
336991
06.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Idrætshallen, Aalborg 27-20
336993
06.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 30-25
336989
07.
14:00 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Klaruphallen 26-29
336997
09.
20:00 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Gughallen 24-31
336994
11.
20:00 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Trekroner Landsbycenter 21-22
336995
14.
13:00 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Ulvehøjhallen Ulvehøjhallen 1 22-29
337000
14.
16:00 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal A. 30-26
336998
14.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Hallen Park Vendia, Hjørring 17-20
336999
14.
17:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Haverslevhallen 17-27
336960
16.
20:00 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Gughallen 24-18
336996
16.
20:30 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 19-22
337007
18.
19:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 32-17
337001
20.
14:30 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Klaruphallen 22-34
337002
21.
13:00 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Ulvehøjhallen Ulvehøjhallen 1 26-17
337006
21.
15:30 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal B. 26-25
337005
21.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 2 27-17
337004
21.
17:30 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 26-25
337003
23.
20:30 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 32-22
337009
27.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Idrætshallen, Aalborg 31-26
337008
28.
14:00 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Gughallen 23-29
337010
28.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Hallen Park Vendia, Hjørring 18-30
337011
30.
20:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Haverslevhallen 21-30
december 2021
337015
04.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Idrætshallen, Aalborg 31-29
336988
04.
14:20 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Drinx Arena 26-29
337014
04.
16:30 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Gughallen 29-23
337013
05.
13:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 31-21
337018
07.
19:30 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Nordjyllandshallen, Sæby 21-21
337016
07.
20:00 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 29-31
337020
11.
13:30 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Tirsdalens Skole 27-26
337019
12.
14:00 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Klaruphallen 32-29
337021
12.
15:40 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 24-22
januar 2022
337029
09.
17:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Haverslevhallen 24-25
337023
11.
20:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Haverslevhallen 14-24
337033
16.
12:00 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 2 15-19
337035
16.
15:10 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 2 30-24
337032
20.
20:30 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Tirsdalens Skole 40-30
337039
20.
21:15 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Idrætshallen, Aalborg 25-24
337042
22.
18:00 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal A. 34-25
337037
23.
12:00 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Gigantium, Aalborg Gigantium ny hal 1 27-28
336990
25.
18:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 26-18
337027
25.
19:50 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Idrætshallen, Aalborg 30-36
337046
27.
19:10 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 2 23-19
337048
28.
19:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Trekroner Landsbycenter 27-33
337043
29.
11:15 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Klaruphallen 30-23
337045
29.
13:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 28-17
337047
30.
17:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Haverslevhallen 26-31
februar 2022
337041
01.
18:50 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Hallen Park Vendia, Hjørring 24-29
337017
03.
19:30 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 2 15-23
337049
06.
13:00 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Tirsdalens Skole 29-27
337051
06.
14:15 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Gughallen 15-32
337052
06.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Hallen Park Vendia, Hjørring 27-17
337050
07.
20:30 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Gigantium, Aalborg Gigantium ny hal 1 27-26
337061
11.
19:00 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Klaruphallen 24-21
337028
13.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Hallen Park Vendia, Hjørring
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
337022
17.
18:45 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 24-30
337024
18.
19:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Trekroner Landsbycenter 29-28
337054
22.
19:30 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Nordjyllandshallen, Sæby 34-27
337057
26.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Idrætshallen, Aalborg 31-21
337056
26.
13:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 2 34-24
337058
26.
15:30 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 2 18-27
337059
26.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 28-28
337055
27.
14:15 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Klaruphallen 26-20
337060
27.
16:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Trekroner Landsbycenter 24-23
marts 2022
337036
01.
19:30 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Nordjyllandshallen, Sæby 25-25
337066
05.
14:15 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal A. 20-18
337063
06.
12:00 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Gigantium, Aalborg Gigantium ny hal 1 16-20
337062
06.
13:00 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Tirsdalens Skole 30-28
337065
06.
15:10 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Østervangshallen 31-17
337064
06.
15:30 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Nordmorshallen 29-26
337071
08.
20:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Haverslevhallen 26-19
337044
10.
19:30 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Tirsdalens Skole 35-28
337069
10.
19:50 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Idrætshallen, Aalborg 31-21
337068
11.
19:45 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Gughallen 26-23
337072
12.
13:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Trekroner Landsbycenter 24-30
337067
12.
14:15 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 2 28-16
337038
13.
16:15 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Gughallen 21-26
337070
13.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 27-34
337030
15.
20:00 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Trekroner Landsbycenter 14-24
337034
17.
20:00 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 2 19-27
337053
17.
20:50 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Haverslevhallen 26-21
337078
19.
14:15 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal A. 25-26
337077
19.
16:00 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 29-20
337075
20.
12:00 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Gigantium, Aalborg Gigantium ny hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
337076
20.
14:30 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 26-29
337073
20.
14:50 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Klaruphallen 27-17
337088
24.
18:45 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Nykøbinghallen 21-24
337074
24.
19:45 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Tirsdalens Skole 30-19
337079
24.
19:45 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 24-19
337087
26.
12:00 Aalborg HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Idrætshallen, Aalborg 21-21
337085
26.
13:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM IF Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 32-21
337090
26.
14:15 Sæby HK 2 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Sæby Spektrum Sæby Spektrum, hal A. 22-24
337086
27.
14:40 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98 Gughallen 32-22
337089
27.
15:30 Hadsten Håndbold 2 3. Division Damer | Pulje 1 Kristrup Boldklub 2 Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 2 27-32
337025
29.
18:45 IK 1919 Aalborg 3. Division Damer | Pulje 1 Nøvling IF Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 19-19
337026
29.
19:00 Visse IF 2 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Gughallen 23-25
337083
29.
20:00 Mejlby/Haverslev KFUM IF 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK 2 Haverslevhallen 22-29
april 2022
337040
02.
14:00 HF Mors 3. Division Damer | Pulje 1 Hadsten Håndbold 2 Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 2 20-23
337084
02.
16:30 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 IK 1919 Aalborg Trekroner Landsbycenter 19-32
337082
02.
17:00 Hjørring Håndbold 3. Division Damer | Pulje 1 Visse IF 2 Hallen Park Vendia, Hjørring 27-30
337080
03.
13:00 Kristrup Boldklub 2 3. Division Damer | Pulje 1 HF Mors Tirsdalens Skole 31-30
337081
03.
15:30 Aalborg Studenternes IF 3. Division Damer | Pulje 1 Sæby HK 2 Gigantium, Aalborg Gigantium ny hal 1 22-22
337031
07.
19:45 Nøvling IF 3. Division Damer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Klaruphallen 34-23
337012
09.
16:00 Trekroner Idrætsforening 98 3. Division Damer | Pulje 1 Aalborg Studenternes IF Trekroner Landsbycenter 21-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE