Søg Håndboldinfo
Del

2. Division Damer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
329158
24.
19:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 25-24
329160
25.
14:00 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 21-16
329156
25.
14:45 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub thansen ARENA thansen ARENA 2 19-22
329157
26.
14:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 21-19
329159
26.
18:30 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 23-25
oktober 2021
329167
01.
20:00 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 23-12
329164
02.
12:30 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Pulzion Kolding PULZION, hal 1 18-24
329166
03.
13:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 24-22
329162
03.
16:00 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 18-22
329170
07.
20:00 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 32-18
329172
10.
14:00 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 16-24
329168
10.
15:00 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM thansen ARENA 23-15
329169
10.
16:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 20-24
329171
10.
18:00 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 25-33
329173
14.
19:30 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 30-23
329163
14.
19:45 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Bellevuehallerne Bellevuehallen A 23-22
329178
24.
14:00 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 23-25
329174
24.
16:00 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 21-18
329179
25.
19:50 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 28-31
329177
25.
20:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 24-30
329176
26.
20:00 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold thansen ARENA 25-19
329175
28.
19:15 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Bellevuehallerne Bellevuehallen A 28-23
329182
30.
13:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 29-34
329180
30.
14:30 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Parkhallen, Kolding 29-25
329184
30.
15:00 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 19-29
329183
31.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Tvedhallen 17-18
329185
31.
15:00 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Nr. Snede-Hallen 25-25
329181
31.
16:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-18
november 2021
329161
02.
20:00 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 24-28
329188
05.
19:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 21-28
329187
06.
14:15 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 thansen ARENA 20-20
329190
07.
12:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 28-31
329189
07.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Tvedhallen 21-19
329186
07.
16:00 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 13-27
329191
11.
20:00 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 23-12
329192
12.
19:00 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Bellevuehallerne Bellevuehallen A 27-23
329195
13.
13:30 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 23-25
329197
13.
13:40 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 36-24
329194
13.
16:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 22-26
329196
14.
14:00 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 23-23
329193
18.
18:30 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Parkhallen, Kolding 24-21
329202
18.
20:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 DGI-huset Vejle Spektrum Bane 1 27-25
329203
19.
19:00 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Nr. Snede-Hallen 27-27
329200
20.
12:00 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Parkhallen, Kolding 29-28
329201
21.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Tvedhallen 25-24
329199
21.
15:20 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 27-24
329198
21.
16:00 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-25
329206
25.
20:00 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 25-26
329207
25.
20:15 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 25-25
329209
27.
14:30 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 31-24
329205
28.
14:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 21-23
329204
28.
16:00 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. thansen ARENA 29-23
329208
28.
18:00 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 18-36
329215
30.
19:15 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Nr. Snede-Hallen 30-22
december 2021
329212
04.
13:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 27-17
329214
05.
13:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 21-21
329213
05.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Tvedhallen 24-28
329210
05.
15:30 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 thansen ARENA 25-20
329211
05.
16:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 23-22
329216
10.
18:50 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 19-32
329218
11.
12:15 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Pulzion Kolding PULZION, hal 1 22-18
329219
11.
13:30 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 21-33
329221
11.
14:30 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 31-22
329220
12.
14:00 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 16-24
329217
12.
15:20 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Bellevuehallerne Bellevuehallen A 32-23
329165
16.
20:30 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Tvedhallen 22-24
januar 2022
329230
15.
12:15 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Pulzion Kolding PULZION, hal 1 25-33
329229
16.
17:20 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 34-21
329231
18.
19:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Tvedhallen 27-15
329242
29.
15:45 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 thansen ARENA 32-16
329243
30.
12:40 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 24-29
februar 2022
329246
03.
19:20 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Bellevuehallerne Bellevuehallen B 30-15
329250
03.
20:15 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 21-35
329247
05.
12:15 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Parkhallen, Kolding 23-23
329248
05.
16:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-25
329251
06.
13:00 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 34-21
329234
10.
18:30 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Parkhallen, Kolding 21-28
329233
10.
19:20 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 25-16
329228
10.
19:20 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 22-26
329224
19.
13:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 24-22
329240
22.
20:45 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-27
329225
24.
19:45 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 2 34-25
329254
25.
19:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 18-21
329253
26.
13:30 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov thansen ARENA 19-17
329256
27.
12:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 33-22
329255
27.
15:45 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Tvedhallen 19-26
329252
27.
16:25 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 22-21
329257
27.
16:50 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 33-38
marts 2022
329222
01.
20:00 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense thansen ARENA 16-15
329258
03.
19:15 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 17-21
329238
03.
19:30 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 30-24
329259
03.
19:40 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 28-24
329227
03.
20:30 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 30-26
329260
05.
12:15 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Pulzion Kolding PULZION, hal 1 26-29
329261
05.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Tvedhallen 30-17
329262
06.
13:20 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 3 23-29
329241
08.
20:00 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Bellevuehallerne Bellevuehallen A 24-29
329235
11.
19:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 23-20
329236
11.
20:00 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 28-31
329269
13.
11:15 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 36-18
329266
13.
13:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 22-21
329265
13.
14:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 27-28
329268
13.
14:25 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-27
329264
13.
16:30 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen thansen ARENA thansen ARENA 2 28-28
329267
13.
17:00 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 22-20
329237
15.
19:15 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Tvedhallen 27-26
329270
15.
20:30 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 29-18
329223
16.
20:45 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-30
329271
18.
17:25 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 28-27
329275
18.
19:00 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Nr. Snede-Hallen 33-19
329272
19.
12:15 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Parkhallen, Kolding 30-21
329273
19.
14:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Tvedhallen 20-16
329274
21.
20:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 3 23-23
329285
22.
19:00 Tved G.& I. 2. Division Damer | Pulje 2 Kolding HK/KFUM Tvedhallen 18-16
329263
22.
19:20 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Nr. Snede-Hallen 34-25
329287
24.
19:15 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 TPI-Odense Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 34-19
329284
26.
13:30 Rækker Mølle Håndbold 2. Division Damer | Pulje 2 Skanderborg Håndbold 2 Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 21-27
329282
26.
16:45 Fredericia Håndboldklub 2. Division Damer | Pulje 2 Team Esbjerg HK 2 thansen ARENA 26-10
329283
27.
16:00 DHG Odense 2 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 29-25
329239
29.
19:30 Ejstrup/Hærvejen 2. Division Damer | Pulje 2 IK Skovbakken 2 Nr. Snede-Hallen 32-35
329281
31.
19:15 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Fredericia Håndboldklub Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 29-31
329276
31.
19:25 TPI-Odense 2. Division Damer | Pulje 2 Vejle Håndbold Klub Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 28-20
329249
31.
20:00 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 25-15
329280
31.
20:15 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 26-22
april 2022
329278
02.
13:00 Kolding HK/KFUM 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Parkhallen, Kolding 24-30
329279
03.
15:00 Skanderborg Håndbold 2 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 21-27
329277
03.
17:00 VRI, Risskov 2. Division Damer | Pulje 2 Tved G.& I. Bellevuehallerne Bellevuehallen A 23-26
329286
05.
20:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 VRI, Risskov DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 4A 17-34
329244
05.
20:45 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 DHG Odense 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
329232
07.
20:00 Vejle Håndbold Klub 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 3 25-19
329226
07.
20:30 Team Esbjerg HK 2 2. Division Damer | Pulje 2 Ejstrup/Hærvejen Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 17-41
329245
12.
20:00 IK Skovbakken 2 2. Division Damer | Pulje 2 Rækker Mølle Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 34-28

Vælg forbund

Luk
ANNONCE