Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
330345
22.
20:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-21
330344
23.
19:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Arena Aabenraa Arena Aabenraa bane 2 20-21
330348
23.
19:45 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Dagnæs Hallen 26-17
330349
23.
20:00 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 27-24
330347
23.
20:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 20-22
330346
26.
18:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 23-15
330351
30.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 15-20
330354
30.
20:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 25-22
oktober 2021
330353
01.
20:00 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 31-26
330355
02.
14:30 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Skt. Jørgens Hallen 22-16
330361
05.
19:15 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 34-25
330352
05.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
330350
07.
19:45 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 21-21
330359
10.
15:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 28-22
330360
10.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Dagnæs Hallen 20-20
330357
10.
17:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-26
330358
11.
20:30 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 29-19
330356
13.
20:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 21-24
330366
14.
19:45 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Dagnæs Hallen 17-17
330367
24.
14:00 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 33-25
330364
24.
15:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Rødekrohallen 17-31
330365
24.
17:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 20-19
330362
24.
17:20 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 23-26
330363
24.
18:00 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 25-23
330371
26.
19:45 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 28-20
330369
29.
20:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 19-18
330373
30.
17:30 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Skt. Jørgens Hallen 20-17
330372
31.
15:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 29-21
330368
31.
18:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 23-31
november 2021
330370
04.
20:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 35-21
330378
04.
20:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 19-22
330379
06.
14:00 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 26-29
330376
06.
16:30 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-25
330374
07.
17:20 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 25-19
330383
13.
14:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 29-24
330385
13.
16:00 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Skt. Jørgens Hallen 24-21
330382
13.
17:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 22-23
330381
14.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Kløvermarkhallen, Haderslev Kløvermarkhallen, Hadersl. 18-20
330375
17.
19:45 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 32-25
330387
18.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 19-24
330389
19.
19:00 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 23-26
330388
20.
18:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Kløvermarkhallen, Haderslev Kløvermarkhallen, Hadersl. 29-20
330390
21.
15:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 25-24
330386
21.
17:20 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 22-22
330380
23.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 25-23
330397
27.
13:30 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-21
330394
28.
15:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Nyborghallerne Nyborghallerne 1 25-18
330395
28.
15:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 32-26
330393
28.
15:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-20
330392
28.
16:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Rødekrohallen 24-18
330396
28.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Dagnæs Hallen 16-14
december 2021
330398
01.
19:45 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 20-28
330403
02.
19:20 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Skt. Jørgens Hallen 24-23
330402
02.
19:45 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 25-17
330401
03.
19:00 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 22-18
330400
04.
16:30 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 32-23
330399
05.
17:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 28-26
330391
07.
19:15 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Skt. Jørgens Hallen 31-24
330405
09.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 16-30
330404
10.
20:20 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 26-30
330409
11.
13:30 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 27-27
330407
11.
15:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 18-30
330406
11.
17:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 27-21
330408
12.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Dagnæs Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
januar 2022
330414
09.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Dagnæs Hallen 27-25
330421
16.
12:55 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Skt. Jørgens Hallen 25-31
330419
16.
16:05 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 25-27
330416
16.
16:50 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 18-18
330418
16.
17:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 35-28
330412
18.
20:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 25-16
330415
18.
20:30 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 24-26
330426
20.
20:15 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 21-25
330427
23.
14:50 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Skt. Jørgens Hallen 20-21
330425
23.
15:20 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 30-23
330433
25.
20:30 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 26-24
330429
30.
14:15 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 20-21
330428
30.
17:40 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-18
februar 2022
330434
01.
19:20 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 17-23
330432
03.
19:45 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Dagnæs Hallen 24-20
330436
05.
17:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
330438
06.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Dagnæs Hallen 24-19
330417
10.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 20-30
330437
10.
20:45 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 23-31
330441
22.
19:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 30-21
330444
23.
19:45 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 28-25
330410
24.
19:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 27-25
330442
26.
16:30 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 21-16
330443
27.
11:00 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 25-18
330445
27.
17:20 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 30-26
330440
27.
18:00 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 23-31
marts 2022
330439
03.
19:20 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Skt. Jørgens Hallen 20-22
330447
03.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 26-20
330456
03.
19:45 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Dagnæs Hallen 27-26
330377
03.
19:45 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 20-20
330446
03.
20:45 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 17-18
330450
05.
12:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 28-28
330448
05.
18:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 30-26
330449
06.
12:00 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 27-19
330451
06.
15:20 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 26-29
330413
08.
20:15 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 19-24
330435
10.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 27-23
330423
11.
20:30 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 19-19
330452
13.
12:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Rødekrohallen 38-22
330454
13.
13:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Nyborghallerne Nyborghallerne 1 28-19
330457
13.
14:30 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
330453
13.
15:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 18-21
330422
15.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 24-16
330458
17.
19:20 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 28-22
330459
17.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 26-22
330460
17.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 31-22
330461
20.
13:10 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 28-31
330463
20.
13:15 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Skt. Jørgens Hallen 17-26
330462
20.
15:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 24-25
330384
22.
20:00 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Dagnæs Hallen 20-23
330455
24.
20:30 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Fraugdehallen 22-24
330473
25.
19:00 Næsby IF 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 36-24
330475
26.
14:40 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Skt. Jørgens Hallen 17-23
330474
26.
15:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 26-18
330470
27.
16:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Rødekrohallen 36-18
330472
27.
16:30 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Nyborghallerne Nyborghallerne 1 30-19
330471
27.
17:45 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 37-23
330420
29.
18:30 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 17-23
330469
29.
20:30 Sønderborg Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 27-39
330411
30.
20:30 DHG Odense 3 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 24-32
330465
31.
19:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Næsby IF Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 18-29
330468
31.
19:45 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Dagnæs Hallen 25-30
april 2022
330467
02.
15:00 Højby S.& G. 3. Division Damer | Pulje 4 DHG Odense 3 Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 21-20
330464
03.
16:45 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 21-19
330466
03.
17:30 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 26-19
330430
04.
19:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højby S.& G. Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 36-22
330431
05.
20:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 28-21
330424
07.
19:00 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE