Søg Håndboldinfo
Del

1. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
326931
03.
19:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Bavnehøj Arena 32-23
326934
03.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 25-20
326930
04.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 26-25
326936
04.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 30-24
326933
05.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-24
326935
05.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 29-22
326932
07.
18:30 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 33-28
326942
11.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 19-28
326937
12.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 30-28
326940
12.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 29-25
326938
12.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 28-20
326941
12.
17:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 26-29
326939
12.
18:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 28-25
326943
12.
18:30 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Skæringhallen A 23-31
326947
17.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-27
326950
17.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 30-22
326944
18.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Bavnehøj Arena 25-23
326945
18.
14:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Jyllingehallen Jyllinge-hallen 16-24
326946
18.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 35-28
326948
18.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 28-25
326949
18.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 38-25
326951
24.
19:30 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 32-31
326953
25.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-30
326957
25.
14:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Skæringhallen A
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
326954
25.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 31-36
326956
25.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 29-26
326952
25.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 29-32
326955
26.
13:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 24-23
oktober 2021
326959
01.
19:30 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 30-32
326960
02.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 29-31
326964
03.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Odense Idrætshal Sydbank Arena 36-36
326963
03.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 29-22
326958
03.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Jyllingehallen Jyllinge-hallen 34-29
326961
03.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 35-29
326962
03.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-25
326965
08.
19:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 33-28
326967
08.
19:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Bavnehøj Arena 33-35
326970
09.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 24-32
326966
09.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 23-22
326968
10.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 30-26
326969
10.
16:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 25-31
326971
10.
17:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Skæringhallen A 22-29
326976
14.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 32-25
326977
15.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-31
326978
16.
13:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 29-24
326972
16.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-33
326974
16.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 26-34
326975
16.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 23-34
326973
16.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 29-25
326981
22.
19:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Bavnehøj Arena 31-19
326985
22.
19:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Skæringhallen A 28-27
326982
23.
14:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Jyllingehallen Jyllinge-hallen 30-25
326983
23.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 23-32
326984
23.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 28-29
326980
23.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 30-22
326979
24.
15:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 35-34
326991
30.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 33-34
326986
30.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 31-35
326988
31.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 32-31
326989
31.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 31-29
326987
31.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 31-35
326992
31.
16:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 32-32
326990
31.
18:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 19-39
november 2021
326995
12.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena 31-28
326993
12.
20:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 28-24
326997
13.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 26-29
326996
13.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Jyllingehallen Jyllinge-hallen 29-23
326998
13.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 39-33
326994
14.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 26-22
326999
14.
18:30 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Skæringhallen A 27-21
327001
20.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 31-30
327002
20.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 29-29
327006
20.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 27-29
327003
20.
17:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-30
327004
21.
15:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 21-29
327000
21.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 19-26
327005
21.
16:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 24-35
327011
27.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 29-31
327012
27.
14:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-26
327010
27.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Jyllingehallen Jyllinge-hallen 32-29
327009
27.
15:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Bavnehøj Arena 26-21
327008
27.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 29-26
327007
28.
15:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 30-21
327013
28.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 28-35
december 2021
327015
03.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 29-26
327020
03.
19:30 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Skæringhallen A 23-30
327016
04.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-29
327018
04.
15:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 27-29
327014
04.
15:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 34-31
327019
04.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 30-30
327017
05.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 33-24
327027
10.
19:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Skæringhallen A 22-17
327021
11.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 30-24
327024
11.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 32-33
327026
11.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 25-25
327025
11.
16:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 38-31
327022
12.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 39-35
327029
18.
15:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Bavnehøj Arena 26-27
januar 2022
327034
15.
16:45 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 25-28
327032
18.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-23
327038
22.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 27-32
327036
22.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 20-19
327028
25.
19:30 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 32-28
327033
26.
20:00 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 35-27
327031
26.
20:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 36-32
327043
29.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 32-32
327047
29.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 31-26
327048
29.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 31-30
327046
29.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 33-24
327045
29.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 29-29
327044
30.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 27-27
327023
31.
20:15 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-29
februar 2022
327049
04.
19:30 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 36-21
327055
04.
19:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Skæringhallen A 36-31
327051
05.
14:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Valby Hallen Valby Hal 2 24-27
327052
05.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 32-30
327054
05.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 33-27
327053
05.
16:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 31-31
327050
06.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 33-28
327035
07.
19:30 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 36-25
327039
08.
19:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 31-28
327041
08.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Skæringhallen A 34-31
327037
08.
20:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-32
327040
09.
20:00 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 31-26
327061
11.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 34-29
327057
12.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 25-26
327058
12.
17:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 36-35
327060
13.
16:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 34-33
327042
15.
19:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Bavnehøj Arena 32-25
327030
15.
19:30 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Jyllingehallen Jyllinge-hallen 35-27
327065
18.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Bavnehøj Arena 24-25
327069
18.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Skæringhallen A 30-32
327066
19.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 29-30
327068
19.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 35-38
327064
20.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 29-21
327063
21.
19:30 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 31-31
327074
26.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 20-30
327071
26.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 21-20
327075
27.
14:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 31-31
327076
27.
14:30 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 23-27
327073
27.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 23-25
marts 2022
327056
01.
19:30 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Jyllingehallen Jyllinge-hallen 36-26
327062
02.
20:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 31-28
327081
05.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-26
327080
05.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 25-26
327082
05.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 42-36
327079
05.
15:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Bavnehøj Arena 26-31
327078
06.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 27-32
327077
06.
18:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 35-27
327083
06.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Skæringhallen A 32-20
327070
08.
19:30 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 26-25
327059
09.
18:45 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 23-32
327088
10.
20:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 27-26
327087
11.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 26-27
327089
12.
15:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 21-36
327084
12.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 31-21
327086
13.
15:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 36-30
327085
13.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 28-33
327090
15.
20:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 32-31
327072
22.
19:00 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 24-23
327067
22.
19:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 27-29
327093
25.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Bavnehøj Arena 35-34
327094
26.
14:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Ølstykke-hallerne 32-27
327095
26.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-31
327091
26.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 35-28
327092
26.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 36-25
327096
26.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 31-31
327097
26.
16:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Skæringhallen A 32-32
april 2022
327104
01.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Skæringhallen A 30-29
327103
02.
15:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 27-27
327101
02.
16:00 Elitesport Vendsyssel 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Arena Nord, Frederikshavn Arena Nord, Fr.-havn. 28-35
327099
03.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 33-30
327102
03.
16:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 22-22
327098
03.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 33-22
327100
03.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 25-33
327105
09.
16:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Sportscenter Herning Klink og Jensen Arena Herning 36-29
327106
09.
16:00 Grindsted GIF, Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 32-18
327107
09.
16:00 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Bavnehøj Arena 27-29
327108
09.
16:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Elitesport Vendsyssel Jyllingehallen Jyllinge-hallen 30-23
327109
09.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 27-20
327110
09.
16:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 28-27
327111
09.
16:00 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 34-30

Vælg forbund

Luk
ANNONCE