Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Pige Liga

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
375231
02.
13:00 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Skt. Jørgens Hallen 21-21
375232
03.
10:00 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter 22-26
375235
03.
12:30 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Bavnehøj Arena 20-19
375234
03.
17:00 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 20-23
375233
07.
19:40 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 15-33
375238
08.
20:00 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 23-31
375239
12.
19:30 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 14-25
375283
13.
19:30 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 33-22
375241
24.
15:00 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 26-24
375243
26.
20:00 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Vejstruplundhallen 32-19
375245
29.
19:45 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 31-19
375247
30.
17:15 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Maglegårdshallen 17-23
375246
31.
13:30 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Rødovre Stadionhal 19-26
november 2021
375253
05.
20:30 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 19-17
375255
06.
16:30 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Bavnehøj Arena 25-10
375261
07.
13:30 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Odense Idrætshal Sydbank Arena 28-25
375256
09.
19:00 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Hørsholm-Hallen Hørsholm-hallen 19-24
375254
09.
20:00 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 22-24
375258
12.
20:15 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Kildeskovshallerne Kildeskovs Hal 1 19-16
375257
14.
15:15 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Rødovre Stadionhal 19-27
375259
14.
15:45 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 25-22
375260
14.
16:10 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 21-24
375262
21.
13:10 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 18-19
375263
21.
14:00 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Rødovre Stadionhal 29-21
375270
21.
16:15 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Bavnehøj Arena 19-20
375264
23.
19:45 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 28-23
375240
26.
19:45 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 29-19
375250
28.
15:00 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 19-25
375249
30.
19:30 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 18-30
december 2021
375265
01.
20:30 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Valby Hallen Valby Hal 1 23-27
375242
02.
19:00 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Egedalshallen 28-22
375268
04.
12:15 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
375251
04.
14:30 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 30-16
375267
05.
14:25 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Maglegårdshallen 16-31
375269
05.
17:00 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 26-28
375275
11.
12:40 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 29-20
375272
12.
11:40 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 18-32
375274
12.
13:00 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 20-24
375273
12.
17:30 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 28-29
375266
14.
20:00 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Vejstruplundhallen 27-20
375244
15.
19:50 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Bavnehøj Arena 41-20
januar 2022
375236
13.
19:30 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 31-27
375285
15.
13:45 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Bavnehøj Arena 40-19
375282
16.
04:00 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Egedalshallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
375281
16.
15:45 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Skt. Jørgens Hallen 32-17
375289
21.
19:00 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 20-41
375287
23.
16:40 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Maglegårdshallen 20-26
375277
26.
20:45 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Kildeskovshallerne Kildeskovs Hal 1
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
375294
29.
13:00 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Bavnehøj Arena 32-25
375291
29.
13:45 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 26-22
375293
29.
15:00 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-21
375295
30.
14:45 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 28-23
375292
31.
20:15 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 22-21
februar 2022
375299
06.
12:25 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 21-23
375298
06.
16:40 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Maglegårdshallen 14-28
375252
06.
17:30 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 26-21
375300
08.
19:40 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 34-27
375279
08.
19:50 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 17-25
375296
10.
19:45 HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Humlebæk Idrætscenter 24-23
375297
10.
19:45 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 24-24
375290
22.
19:45 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 16-25
375311
24.
18:30 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-23
375304
25.
19:45 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 24-29
375302
26.
GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
375237
26.
12:00 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Maglegårdshallen 27-25
marts 2022
375303
01.
20:00 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 23-24
375307
04.
HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Kildeskovshallerne Kildeskovs Hal 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
375313
05.
16:45 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 35-24
375308
13.
12:45 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 34-25
375310
13.
14:55 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 27-27
375286
14.
19:15 Rødovre HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Rødovre Stadionhal 33-27
375306
16.
19:30 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ajax København Vejstruplundhallen 25-24
375248
17.
20:30 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 25-34
375271
22.
18:30 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rudersdal Håndbold Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-20
375315
22.
19:40 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 HIK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 34-13
375309
22.
19:45 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 26-22
375284
22.
19:45 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 17-20
375320
26.
15:00 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Bavnehøj Arena 34-17
375319
27.
13:30 Næsby IF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 31-24
375317
27.
15:30 HIK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Maglegårdshallen 23-18
375316
27.
16:20 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 22-29
375318
27.
17:55 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 12-30
375278
29.
20:00 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 HUK/ Helsingør/ Øresund Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 22-24
375305
30.
19:40 Ajax København U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Bavnehøj Arena 25-24
april 2022
375312
02.
HUK/ Helsingør/ Øresund U-19 Pige Liga | Pulje 1 Næsby IF Humlebæk Idrætscenter
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
375314
03.
13:35 Ledøje-Smørum HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 16-33
375301
03.
15:30 Odense Håndbold Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-20
375276
06.
20:30 GOG/Gudme U-19 Pige Liga | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 29-26
375288
09.
16:30 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 GOG/Gudme Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 16-29
375280
10.
13:30 FIF U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 32-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE