Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
336695
26.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Hal C 16-17
336700
26.
14:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Jernløse-hallen 24-23
336699
30.
20:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 30-19
oktober 2021
336704
02.
13:00 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 17-23
336706
03.
14:20 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Ølstykke-hallerne 39-10
336702
07.
20:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 21-21
336711
10.
12:30 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 19-17
336709
10.
14:40 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Hallerne i Nykøbing 21-19
336697
12.
20:10 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Hallerne i Nykøbing 9-27
336712
14.
20:30 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Holbæk Sportsby 14-27
336730
16.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Holbæk Sportsby 21-17
336716
23.
16:50 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 28-21
336718
24.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Jernløse-hallen 23-25
336701
26.
19:05 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 18-19
336721
26.
20:10 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Hallerne i Nykøbing 25-10
336715
27.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Hal C 21-20
336722
30.
16:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Bavnehøj Arena 20-20
336724
31.
15:50 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Ølstykke-hallerne 28-18
november 2021
336729
06.
16:30 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 15-24
336725
07.
16:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 21-20
336736
14.
12:10 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Ølstykke-hallerne 28-17
336735
14.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 20-17
336737
21.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
336742
21.
14:20 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Ølstykke-hallerne 22-12
336740
21.
16:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Valby Hallen Valby Hal 1 31-27
336743
28.
13:20 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Hal C 27-16
336747
28.
14:00 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 32-20
336745
28.
14:40 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Hallerne i Nykøbing 23-26
december 2021
336749
01.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Hal C 27-24
336753
04.
15:40 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-13
336751
05.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hallerne i Nykøbing 21-29
336752
05.
18:15 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Bavnehøj Arena 26-30
336756
12.
15:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Røsnæshallen 21-28
336759
12.
15:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 17-22
januar 2022
336771
15.
16:55 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-19
336770
15.
18:00 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Bavnehøj Arena 26-29
336768
16.
15:20 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Røsnæshallen 22-23
336755
20.
20:35 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 11-23
336776
22.
15:20 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Valby Hallen Valby Hal 1 23-34
336761
23.
13:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Hal C 21-21
336778
23.
16:25 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Jyllingehallen Jyllinge-hallen 25-23
336765
24.
Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
336779
30.
13:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 21-17
februar 2022
336790
05.
15:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Ølstykke-hallerne 19-16
336789
06.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 22-18
336763
08.
18:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Hallerne i Nykøbing 18-20
336780
24.
20:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Røsnæshallen 15-27
336794
26.
14:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Bavnehøj Arena 16-25
336795
27.
12:50 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 16-16
336731
27.
16:45 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Rørby-hallen 22-25
336766
28.
19:30 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Jernløse-hallen 30-26
marts 2022
336775
04.
19:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Hallerne i Nykøbing 21-22
336800
05.
16:35 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hafniahallen Hafnia-Court 26-21
336801
05.
16:55 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 19-18
336797
06.
14:10 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 19-19
336808
12.
14:45 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Holbæk Sportsby 20-25
336803
13.
13:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Hal C 22-24
336805
13.
16:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Hallerne i Nykøbing 24-28
336784
17.
20:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Ny Stenhushal 28-27
336813
19.
15:40 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 26-30
336810
19.
16:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen 29-24
336809
20.
13:15 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 24-17
336814
20.
14:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Ølstykke-hallerne 37-19
336785
24.
20:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Røsnæshallen 20-23
336825
26.
16:55 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 33-16
336821
27.
12:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hal C 21-19
336826
27.
17:15 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Ølstykke-hallerne 26-19
april 2022
336815
02.
15:10 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 27-22
336820
02.
18:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Jernløse-hallen 13-24
336819
03.
10:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 29-18
336816
03.
16:50 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Røsnæshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
336792
06.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Hal C 20-19

Vælg forbund

Luk
ANNONCE