Søg Håndboldinfo
Del

Serie 1 Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
335976
02.
11:30 KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Emdrup Hallen 16-20
335978
02.
14:45 Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 31-19
335982
09.
11:30 KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 24-20
335981
09.
14:10 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Rypark Hallen 19-30
335980
10.
13:45 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 19-29
335984
23.
13:30 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Rønne Idrætshal
335988
24.
17:15 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336036
27.
19:50 Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Dansborg Hallen
335989
31.
15:50 KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Emdrup Hallen
335991
31.
19:55 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Rypark Hallen
november 2021
335986
03.
19:50 Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Dansborg Hallen
335996
06.
15:30 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Rypark Hallen
335998
07.
19:10 Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336003
14.
10:15 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336001
14.
14:45 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
335995
17.
19:50 Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Dansborg Hallen
336004
20.
14:35 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Aakirkeby-hallerne Aakirkeby-hallerne A
336006
21.
11:20 KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Emdrup Hallen
336008
23.
19:10 Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
335974
28.
11:30 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Rønne Idrætshal
december 2021
336013
05.
11:45 Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336010
05.
15:45 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Vanløsehallen Vanløsehal 2
336011
05.
17:35 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Rypark Hallen
336009
05.
17:50 Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Dansborg Hallen
336014
11.
13:05 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Bornholms Idræts- og Kulturcenter
336018
12.
12:45 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336017
12.
15:00 KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
336000
18.
11:30 KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Emdrup Hallen
januar 2022
336022
09.
KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
336023
09.
14:00 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336026
15.
KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Emdrup Hallen
336028
16.
Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336024
16.
13:15 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Nexø-hallen Nexø-Hallen
336031
22.
15:35 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Rypark Hallen
336033
23.
KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
336030
23.
15:45 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Vanløsehallen Vanløsehal 2
336037
30.
Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336038
30.
15:30 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
februar 2022
335990
03.
20:35 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Vanløsehallen Vanløsehal 2
336040
05.
KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Emdrup Hallen
336042
06.
KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
336041
06.
15:45 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Vanløsehallen Vanløsehal 2
336044
19.
12:00 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Nexø-hallen Nexø-Hallen
336046
26.
15:35 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Rypark Hallen
336048
27.
Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
marts 2022
336049
13.
Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Dansborg Hallen
336052
13.
KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
336053
13.
14:00 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336019
19.
Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Dansborg Hallen
336059
27.
Hvidovre IF 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Nørrebro 3 Dansborg Hallen
336061
27.
12:00 Københavns Håndboldklub 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Rypark Hallen
336060
27.
15:45 VHC/Vidar 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 KSI 3 Vanløsehallen Vanløsehal 2
april 2022
336056
02.
KFUM 2 Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Emdrup Hallen
336057
02.
KSI 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
336054
02.
12:00 Team Bornholm - Damer Serie 1 Damer | Pulje 3 Føroyar Bornholms Idræts- og Kulturcenter
336058
03.
15:15 Team Nørrebro 3 Serie 1 Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A

Vælg forbund

Luk
ANNONCE