Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
334775
26.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Gerlev Idrætshøjskole 27-22
334778
26.
15:45 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Holberg-hallen 28-22
334779
26.
16:30 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 27-21
334781
30.
20:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg AB-hallen AB-hallen 1 21-25
oktober 2021
334785
02.
13:30 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 21-22
334783
03.
14:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 23-39
334784
06.
19:45 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Maglegårdshallen 31-24
334776
07.
19:30 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Rørby-hallen 33-16
334790
08.
20:55 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Holberg-hallen 35-25
334789
10.
10:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 20-25
334801
12.
20:00 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 21-21
334782
12.
20:40 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Himmelevhallen Himmelev-hallen 23-22
334777
14.
20:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Ramsø-hallen, Gadstrup Ramsø-hallen 19-34
334787
17.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Gerlev Idrætshøjskole 16-12
334796
26.
19:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Holberg-hallen 37-19
334788
26.
20:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Røsnæshallen 23-18
334797
28.
19:00 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 36-24
334798
28.
19:15 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen 19-25
334803
30.
13:15 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 20-24
334800
30.
16:35 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Rørby-hallen 30-21
334799
31.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Gerlev Idrætshøjskole 32-23
november 2021
334791
02.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 38-26
334807
07.
11:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 22-26
334804
07.
15:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Dansk Kabel TV Arena 26-17
334809
07.
16:30 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 31-24
334808
07.
16:50 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Maglegårdshallen 20-21
334806
09.
19:15 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Røsnæshallen 34-27
334813
11.
20:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Ramsø-hallen, Gadstrup Ramsø-hallen 21-31
334811
13.
14:30 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Himmelevhallen Himmelev-hallen 25-30
334812
14.
17:00 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Gerlev Idrætshøjskole 22-25
334792
16.
18:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Dansk Kabel TV Arena 25-24
334793
16.
20:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev AB-hallen AB-hallen 1 25-26
334816
20.
15:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Dansk Kabel TV Arena 30-31
334819
21.
14:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 14-24
334820
21.
15:50 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Maglegårdshallen 21-32
334817
21.
16:40 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø AB-hallen AB-hallen 1 23-26
334824
25.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Rørby-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
334825
28.
11:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 17-26
334814
30.
19:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Holberg-hallen 30-22
334827
30.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 29-23
december 2021
334823
02.
20:15 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Gerlev Idrætshøjskole 28-20
334831
04.
16:15 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 24-25
334833
04.
16:50 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 26-26
334829
05.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Gerlev Idrætshøjskole 40-20
334826
07.
19:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Holberg-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
334836
07.
20:40 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Himmelevhallen Himmelev-hallen 27-27
334832
08.
19:45 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Maglegårdshallen 20-24
334837
09.
20:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 15-26
334839
14.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 29-28
334818
14.
20:30 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen 24-23
334815
14.
20:45 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 31-26
334795
15.
19:45 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Maglegårdshallen 27-24
januar 2022
334847
16.
15:20 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 AB-hallen AB-hallen 1 23-24
334848
16.
15:45 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Himmelevhallen Himmelev-hallen 29-23
334850
16.
16:50 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Maglegårdshallen 20-18
334846
16.
19:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-25
334844
18.
20:55 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Holberg-hallen 38-26
334835
20.
20:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 1 23-28
334857
22.
13:15 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-29
334852
25.
19:15 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Himmelevhallen Himmelev-hallen 27-16
334902
27.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Røsnæshallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
334859
30.
15:45 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV AB-hallen AB-hallen 1 26-26
334861
30.
16:50 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Maglegårdshallen 24-25
334858
30.
17:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 29-20
februar 2022
334842
01.
20:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Røsnæshallen 23-13
334845
03.
19:00 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 43-20
334851
03.
20:30 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
334864
03.
20:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 AB-hallen AB-hallen 1 29-27
334869
05.
13:15 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 26-22
334868
06.
15:45 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Holberg-hallen 25-42
334865
08.
19:10 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Himmelevhallen Himmelev-hallen 21-22
334834
10.
18:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 24-25
334863
10.
19:00 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 24-22
334879
13.
16:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 33-25
334862
17.
20:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Holberg-hallen 24-25
334884
24.
20:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Rørby-hallen 23-19
334875
27.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 31-21
334870
27.
15:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Dansk Kabel TV Arena 27-27
334874
27.
16:50 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Maglegårdshallen 30-27
marts 2022
334856
01.
Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
334877
05.
14:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF AB-hallen AB-hallen 1 23-23
334881
05.
15:40 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 31-19
334880
06.
16:45 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Maglegårdshallen 20-22
334876
08.
20:00 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-31
334872
10.
19:45 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Rørby-hallen 24-27
334885
13.
11:15 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 19-35
334887
13.
13:30 Herlev/Hjorten Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 29-28
334886
13.
15:45 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Holberg-hallen 24-22
334883
13.
18:00 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Gerlev Idrætshøjskole 21-25
334895
16.
20:45 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold AB-hallen AB-hallen 1 29-18
334830
17.
20:40 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Rørby-hallen 35-24
334889
19.
14:30 AB Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold AB-hallen AB-hallen 1 20-32
334888
20.
12:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Dansk Kabel TV Arena 31-27
334891
20.
14:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 18-25
334890
20.
16:00 HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Team Ramsø Himmelevhallen Himmelev-hallen 30-13
334867
22.
18:30 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 27-28
334893
22.
20:40 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 24-28
334905
26.
15:40 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 29-23
334903
27.
15:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 25-29
334901
27.
15:30 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Gerlev Idrætshøjskole 28-33
334904
27.
16:55 HIK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AB Maglegårdshallen 24-14
334873
30.
20:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 25-19
334894
31.
18:30 TMS, Ringsted 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 25-23
334897
31.
20:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 13-27
april 2022
334898
01.
19:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Holberg-hallen 21-31
334896
02.
HVI Himmelev Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Amager SK 2 - 3. div hold rykket i KV Himmelevhallen Himmelev-hallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
334853
05.
19:50 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TMS, Ringsted 3 Gerlev Idrætshøjskole 22-23
334843
07.
20:00 Team Ramsø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 19-28
334841
12.
20:15 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HVI Himmelev Gerlev Idrætshøjskole 30-19
334855
12.
20:40 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HIK 2 Gørlev-hallen 28-32

Vælg forbund

Luk
ANNONCE