Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge C før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
380556
30.
10:30 Team Esbjerg HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380557
30.
11:05 Bryndum Sogns G&IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 SGI - SSK Esbjerg Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380558
30.
11:40 Folding-Brørup HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380559
30.
12:15 CØ-05 Ølgod U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380560
30.
12:50 SGI - SSK Esbjerg U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Folding-Brørup HK Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2021
380546
06.
13:00 Folding-Brørup HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380547
06.
13:35 SGI - SSK Esbjerg U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380548
06.
14:10 CØ-05 Ølgod U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Folding-Brørup HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380549
06.
14:45 Team Esbjerg HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 SGI - SSK Esbjerg Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380550
06.
15:20 Varde HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380566
20.
11:00 Folding-Brørup HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380567
20.
11:35 Bryndum Sogns G&IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380568
20.
12:10 CØ-05 Ølgod U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Folding-Brørup HK Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
380569
20.
12:45 Varde HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380570
20.
13:20 Team Esbjerg HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
380563
28.
10:35 CØ-05 Ølgod U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Aurahallen, Tarp
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380564
28.
11:10 Team Esbjerg HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Aurahallen, Tarp
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380565
28.
11:45 SGI - SSK Esbjerg U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod Aurahallen, Tarp
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
380561
28.
12:20 Bryndum Sogns G&IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Aurahallen, Tarp
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380562
28.
12:55 SGI - SSK Esbjerg U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Aurahallen, Tarp
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
december 2021
380571
04.
09:35 SGI - SSK Esbjerg U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380572
04.
09:35 Bryndum Sogns G&IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Folding-Brørup HK Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
380573
04.
10:10 Varde HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380574
04.
10:45 Bryndum Sogns G&IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 SGI - SSK Esbjerg Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380575
04.
11:20 Folding-Brørup HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
380551
11.
10:00 Bryndum Sogns G&IF U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Folding-Brørup HK Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
380552
11.
10:35 SGI - SSK Esbjerg U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
380553
11.
11:10 Varde HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
380554
11.
11:45 Folding-Brørup HK U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 SGI - SSK Esbjerg Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
380555
11.
12:20 CØ-05 Ølgod U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE