Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Pige B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
381743
31.
10:30 Tistrup-Hodde G&UF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 2 Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381742
31.
11:05 Sønderris Sportsklub U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381741
31.
11:40 Team Esbjerg HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381740
31.
12:15 Tistrup-Hodde G&UF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381739
31.
12:50 Team Helle Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2021
381724
06.
10:00 SGI-Håndbold, Esbjerg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Sønderris Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381725
06.
10:35 Tistrup-Hodde G&UF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Sønderris Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381726
06.
11:10 Team Esbjerg HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg Sønderris Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381727
06.
11:45 Sønderris Sportsklub U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Sønderris Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381728
06.
12:20 Varde HK U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 2 Sønderris Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381734
20.
12:00 Sønderris Sportsklub U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 2 Veldtoftehallen, Esbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381735
20.
12:35 Team Helle Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Veldtoftehallen, Esbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381736
20.
13:10 SGI-Håndbold, Esbjerg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Veldtoftehallen, Esbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381737
20.
13:45 Team Esbjerg HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Veldtoftehallen, Esbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381738
20.
14:20 Tistrup-Hodde G&UF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg Veldtoftehallen, Esbj.
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381752
27.
10:00 Team Helle Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Hellehallerne Hellehallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381753
27.
10:35 SGI-Håndbold, Esbjerg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Hellehallerne Hellehallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381749
27.
11:10 Tistrup-Hodde G&UF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Hellehallerne Hellehallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381750
27.
11:45 Team Helle Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg Hellehallerne Hellehallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381751
27.
12:20 Varde HK U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Hellehallerne Hellehallen, Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2021
381729
04.
13:00 Team Helle Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381730
04.
13:35 Tistrup-Hodde G&UF U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
381731
04.
14:10 Varde HK U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381732
04.
14:45 SGI-Håndbold, Esbjerg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
381733
04.
15:20 Team Esbjerg HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381744
11.
11:00 SGI-Håndbold, Esbjerg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381745
11.
11:35 Team Helle Håndbold U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381746
11.
12:10 Team Esbjerg HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
381747
11.
12:45 Varde HK U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
381748
11.
13:20 Sønderris Sportsklub U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE