Søg Håndboldinfo
Del

Jydsk Cup Herrer, 2. runde

Pulje 1

Holdnavn Spillested Trøje Buks
Bindslev/Tversted IF, S2 Tannisbugthallen Rød Rød
VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold, S2 Vester Hassinghallen Blå Blå
Vestbjerg IF, S2 Langholthallen Gul Sort
Aabybro HK, JS DGI-Huset Aabybro Rød Sort
Ø.Brønderslev IF, S1 Østsidehallen, Ø. Brønderslev Blå Blå
Sæby HK, S1 Sæby Spektrum Hvid Blå
TØK/Hjortdal, S2 Thorup-Klimhallen Grøn Hvid
Taars/Ugilt IF, S1 Taarshallen Blå Sort
Løkken GVL Håndbold, S4 Løkken Idrætscenter Grøn Hvid
Brønderslev IF, S1 Brønderslevhallen Rød Sort
IK Vest, Ranum, S1 Ranum Multi Kultur Center Rød Sort
Sortebakken HK, JS Sortebakkehallerne Hvid Sort
Mejlby/Haverslev KFUM, S1 Haverslevhallen Blå/Hvid Blå
HIK-Rosendal Håndbold S1 Rosendal Idrætsforum Blå Sort
IF Frem Skørping HK, S3 Skørping Idrætscenter Blå Blå
Skalborg SK, S1 Agri Nord Idrætscenter Gul Blå
HK 89 Båndbyerne, S3 Båndbyhallen, Storvorde Rød Sort
IF "Jarl" Arden, S2 Ardenhallen Rød Hvid
Nr. Søby IF, JS Søby-Højslev Arena Rød Sort
VIF, Mors, JS Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Blå Blå
Vridsted IF, S2 Vestfjendshallen Hvid Rød
Mønsted-Sparkær IF, S1 Østfjendshallen Grøn Sort
Tarm-Foersum GF, S2 Tarm Idrætscenter Mørkeblå
Vildbjerg KFUM, JS Vildbjerg Sports- og Kulturcenter Gul Sort
Idom-Råsted IF, S2 PLEXUS Idom-Råsted Gul Sort
NSK Håndbold, Krunderup, S1 Sir - Lyngbjerg Centret Grå Rød
Struer Håndbold, S2 Struer Energi Park Rød Sort
Videbæk-Fiskbæk KFUM, JS Videbæk Idræts- og Fritidscenter Rød Hvid
Skødstrup SF, S3 Midtpunktet, Skødstrup Blå Blå
IF Ådalen, JS Ådalshallen Koboltblå Koboltblå
Ans IF, S2 Ans Idræt & Kulturcenter Grå Sort
Lystrup IF, S1 Lystrup Idrætscenter Rød Sort
Harlev IK, S3 Næshøjhallen Rød Hvid
Randers KFUM, JS Nørrevangsskolens Idrætshal Hvid Blå
Kristrup Boldklub S1 Tirsdalens Skole Rød Hvid
Trustrup-Ålsrode IF, JS Toubrohallen Grøn Sort
ØHK Hedensted, S1 Hedensted Centret Grå Sort
Ry Håndbold, JS Ry-Hallerne Blå Sort
Them GF, JS Them-Hallen Blå Hvid
Ejstrup/Hærvejen, JS Nr. Snede-Hallen Rød Sort
GHT Hovedgård, S3 Hovedgård-Hallen Hvid Rød
Bording KFUM, S2 Bording-Hallen Blå Sort
Sejs-Svejbæk IF S2 Sejs Skolehal Hvid Grøn
Galten FS, JS Klank Idrætscenter Rød Sort
Taulov-Skærbæk IF, S1 Elbohallerne Hvid Sort
FSH, Holsted, S1 MEDIUS Holsted Blå Hvid
Skærbæk Håndboldklub, S2 Skærbæk Fritidscenter Grå
Team NØS, Haderslev Næs, JS Næshallen Grøn Sort
Øster Starup - Vester Nebel IF, S2 Ø.Starup-V.Nebelhallen Orange
Nr. Bjært Strandhuse IF, S2 Lyshøjhallen, Nr.Bjert Rød Rød
SIF Ansager , S1 Skovlund/Ansagerhallen Hvid Blå
Blåbjerg HK, JS Outrup Kultur & Idrætscenter Grøn Mørkeblå
Lundtoft IF, S1 Arena Aabenraa Orange Sort
Bov IF, JS Grænsehallerne Hvid/Rød Rød

Vælg forbund

Luk
ANNONCE