Søg Håndboldinfo
Del

Jydsk Cup Herrer, 2. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2021
389205
23.
19:45 Tarm-Foersum GF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Vildbjerg KFUM, JS Tarm Idrætscenter Tarm Idrætscenter A 27-26
389220
30.
20:15 Lundtoft IF, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Bov IF, JS Kliplev Hallen Kliplevhallen 25-29
december 2021
389198
02.
20:10 Løkken GVL Håndbold, S4 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Brønderslev IF, S1 Løkken Idrætscenter 21-37
389201
05.
14:00 Skalborg SK, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 IF Frem Skørping HK, S3 Agri Nord Idrætscenter 41-24
389204
07.
20:00 Vridsted IF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Mønsted-Sparkær IF, S1 Vestfjendshallen 34-25
389209
07.
20:00 Ans IF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Lystrup IF, S1 Ans Idræt & Kulturcenter 27-22
389217
07.
20:00 Skærbæk Håndboldklub, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs, JS Skærbæk Fritidscenter Skærbæk Fritidscenter, Hal 1 13-45
389210
07.
20:30 Harlev IK, S3 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Randers KFUM, JS Næshøjhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
389206
08.
19:30 Idom-Råsted IF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 NSK Håndbold, Krunderup, S1 PLEXUS Idom-Råsted 24-19
389194
09.
20:15 Bindslev/Tversted IF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold, S2 Tannisbugthallen 23-29
389215
09.
20:15 Sejs-Svejbæk IF S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Galten FS, JS Sejs Skolehal 26-28
389199
09.
20:30 IK Vest, Ranum, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Sortebakken HK, JS Ranum Multi Kultur Center 22-24
389195
14.
20:15 Vestbjerg IF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Aabybro HK, JS Langholthallen 16-31
389208
14.
20:30 Skødstrup SF, S3 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 IF Ådalen, JS Midtpunktet, Skødstrup Midtpunktet, Skødstrup hal 1 18-31
389219
14.
20:30 SIF Ansager , S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Blåbjerg HK, JS Skovlund/Ansagerhallen 27-23
389216
14.
20:45 Taulov-Skærbæk IF, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 FSH, Holsted, S1 Elbohallerne Elbohallen Hal 2 35-30
389214
15.
20:00 GHT Hovedgård, S3 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Bording KFUM, S2 Hovedgård-Hallen Hovedgårdhallen 25-43
389218
15.
20:30 Øster Starup - Vester Nebel IF, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Nr. Bjært Strandhuse IF, S2 Ø.Starup-V.Nebelhallen 25-21
389202
15.
21:00 HK 89 Båndbyerne, S3 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 IF "Jarl" Arden, S2 Båndbyhallen, Storvorde 24-23
389212
16.
ØHK Hedensted, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Ry Håndbold, JS Hedensted Centret Hedensted Centret Hal A
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
389200
16.
19:15 Mejlby/Haverslev KFUM, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 HIK-Rosendal Håndbold S1 Haverslevhallen 32-35
389197
16.
19:30 TØK/Hjortdal, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Taars/Ugilt IF, S1 Thorup-Klimhallen 26-28
389213
16.
19:30 Them GF, JS Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen, JS Them-Hallen 25-23
389207
16.
20:00 Struer Håndbold, S2 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Videbæk-Fiskbæk KFUM, JS Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
389211
16.
20:30 Kristrup Boldklub S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Trustrup-Ålsrode IF, JS Tirsdalens Skole
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
389203
16.
20:45 Nr. Søby IF, JS Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 VIF, Mors, JS Søby-Højslev Arena Vines-Hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
389196
16.
20:45 Ø.Brønderslev IF, S1 Jydsk Cup Herrer, 2. runde | Pulje 1 Sæby HK, S1 Østsidehallen, Ø. Brønderslev 33-29

Vælg forbund

Luk
ANNONCE