Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Herrer, 4. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
428538
20.
19:15 Hasle KFUM, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hørning Håndbold, 2. Div. Haslehallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428545
20.
20:30 HSR Klakring 2020, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Kolding HK/KFUM, 3. Div. Hornsyldhallen 32-24
428527
24.
20:15 Støvring Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Aars HK, 2. Div. Støvringhallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
428539
25.
19:10 Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 AGF, Århus, 2. Div. Håruphallen 28-23
428547
25.
20:00 Vejle Håndbold Klub, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Give Håndboldklub, 2. Div. DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 24-33
428526
26.
20:15 Ålbæk HK, S2 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg HK, 3. Div. Ålbæk Idrætscenter
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428529
27.
20:30 Tornby IF, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nøvling IF, 2. Div. Tornbyhallen 22-27
428542
27.
20:30 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Viborg FH,, 3. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 34-32
428544
27.
20:30 Hornslet IF, S3 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 JAI, Århus, 3. Div. Hornslethallerne Hornslethallerne 1 18-29
februar 2022
428534
01.
19:45 Langhøj Håndbold, S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nors BK, 3. Div. Langhøj-Hallen Langhøj hallen 32-25
428541
01.
20:15 HK 73, Rask Mølle, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Viby IF, 2. Div. Rask-Mølle Hallerne Rask Mølle Hallerne - Hal 1 15-26
428533
03.
19:30 HRH/Oddense, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Stoholm IF 2. Div. Oddense Hus 16-38
428530
03.
20:15 Hogager Mejrup-Hvam, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 IF Nordthy, 3. Div. Borbjerg Fritidscenter 30-29
428537
07.
20:15 Brabrand IF Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Funder GF, 3. Div. Brabrandhallerne Brabrandhallen 2 27-25
428548
08.
19:00 Filskov Idrætsforening S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Viadukthallen Filskov Viadukthallen 18-32
428535
08.
19:30 Kibæk Idrætsforening, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Farsø KFUM HK, JS Kibæk Krydsfelt Kibæk Krydsfelt hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
428525
08.
19:45 IK Frem Sønderup-Suld. S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nibe HK, 3. Div. Stensbohallen 38-39
428532
08.
20:00 Mejdal-Halgård, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Løgstør HK, 2. Div. Mejdal-Hallen Mejdal hallen 23-30
428543
08.
20:15 Gødvad GIF Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hammel GF, 2. Div. Hvinningdal-Hallen 17-27
428540
08.
20:20 Hornbæk SF, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 VRI, Risskov, 3. Div. Hornbækhallen 23-29
428546
08.
20:30 Børkop HK, S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hoptrup-Marstrup IF, JS Gauerslund Idrætscenter
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428528
08.
20:45 IK 1919 Aalborg, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hjallerup IF, 2. Div. Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 29-32
428536
09.
18:45 BSS Sport, Aarhus, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nørre Djurs HK, 2. Div. Ellehøjhallen, Hasle
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428531
10.
Silkeborg-Voel KFUM, 2. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Aalestrup IF, 2. Div. Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428524
10.
20:30 Svenstrup Godthåb IF, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Fjerritslev IF, 3. Div. Højvangshallen, Svenstrup Højvanghallen, Svenstrup 28-18

Vælg forbund

Luk
ANNONCE