Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Herrer, 4. runde

Pulje 1

Seneste resultater

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2022
428524
10.
20:30 Svenstrup Godthåb IF, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Fjerritslev IF, 3. Div. Højvangshallen, Svenstrup Højvanghallen, Svenstrup 28-18
428531
10.
Silkeborg-Voel KFUM, 2. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Aalestrup IF, 2. Div. Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428536
09.
18:45 BSS Sport, Aarhus, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nørre Djurs HK, 2. Div. Ellehøjhallen, Hasle
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428528
08.
20:45 IK 1919 Aalborg, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hjallerup IF, 2. Div. Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 29-32
428546
08.
20:30 Børkop HK, S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hoptrup-Marstrup IF, JS Gauerslund Idrætscenter
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428540
08.
20:20 Hornbæk SF, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 VRI, Risskov, 3. Div. Hornbækhallen 23-29
428543
08.
20:15 Gødvad GIF Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hammel GF, 2. Div. Hvinningdal-Hallen 17-27
428532
08.
20:00 Mejdal-Halgård, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Løgstør HK, 2. Div. Mejdal-Hallen Mejdal hallen 23-30
428525
08.
19:45 IK Frem Sønderup-Suld. S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nibe HK, 3. Div. Stensbohallen 38-39
428535
08.
19:30 Kibæk Idrætsforening, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Farsø KFUM HK, JS Kibæk Krydsfelt Kibæk Krydsfelt hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
428548
08.
19:00 Filskov Idrætsforening S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Viadukthallen Filskov Viadukthallen 18-32
428537
07.
20:15 Brabrand IF Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Funder GF, 3. Div. Brabrandhallerne Brabrandhallen 2 27-25
428530
03.
20:15 Hogager Mejrup-Hvam, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 IF Nordthy, 3. Div. Borbjerg Fritidscenter 30-29
428533
03.
19:30 HRH/Oddense, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Stoholm IF 2. Div. Oddense Hus 16-38
428541
01.
20:15 HK 73, Rask Mølle, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Viby IF, 2. Div. Rask-Mølle Hallerne Rask Mølle Hallerne - Hal 1 15-26
428534
01.
19:45 Langhøj Håndbold, S1 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nors BK, 3. Div. Langhøj-Hallen Langhøj hallen 32-25
januar 2022
428542
27.
20:30 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Viborg FH,, 3. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 34-32
428529
27.
20:30 Tornby IF, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Nøvling IF, 2. Div. Tornbyhallen 22-27
428544
27.
20:30 Hornslet IF, S3 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 JAI, Århus, 3. Div. Hornslethallerne Hornslethallerne 1 18-29
428526
26.
20:15 Ålbæk HK, S2 Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg HK, 3. Div. Ålbæk Idrætscenter
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428547
25.
20:00 Vejle Håndbold Klub, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Give Håndboldklub, 2. Div. DGI-huset Vejle DGI Huset, Vejle Hal 1 24-33
428539
25.
19:10 Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 AGF, Århus, 2. Div. Håruphallen 28-23
428527
24.
20:15 Støvring Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Aars HK, 2. Div. Støvringhallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
428545
20.
20:30 HSR Klakring 2020, JS Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Kolding HK/KFUM, 3. Div. Hornsyldhallen 32-24
428538
20.
19:15 Hasle KFUM, 3. Div. Santander Cup - LP Herrer, 4. runde | Pulje 1 Hørning Håndbold, 2. Div. Haslehallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Stilling

Holdnavn K V U T +/- P
1 Stoholm IF 2. Div. 1 1 0 0 38 - 16 2
2 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 18 2
3 JAI, Århus, 3. Div. 1 1 0 0 29 - 18 2
4 Viby IF, 2. Div. 1 1 0 0 26 - 15 2
5 Svenstrup Godthåb IF, JS 1 1 0 0 28 - 18 2
6 Hammel GF, 2. Div. 1 1 0 0 27 - 17 2
7 Give Håndboldklub, 2. Div. 1 1 0 0 33 - 24 2
8 HSR Klakring 2020, JS 1 1 0 0 32 - 24 2
9 Langhøj Håndbold, S1 1 1 0 0 32 - 25 2
10 Løgstør HK, 2. Div. 1 1 0 0 30 - 23 2
11 VRI, Risskov, 3. Div. 1 1 0 0 29 - 23 2
12 Todbjerg-Mejlby IF, 3. Div. 1 1 0 0 28 - 23 2
13 Nøvling IF, 2. Div. 1 1 0 0 27 - 22 2
14 Hjallerup IF, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 29 2
15 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. 1 1 0 0 34 - 32 2
16 Brabrand IF Håndbold, 3. Div. 1 1 0 0 27 - 25 2
17 Nibe HK, 3. Div. 1 1 0 0 39 - 38 2
18 Hogager Mejrup-Hvam, 3. Div. 1 1 0 0 30 - 29 2
19 Aalborg HK, 3. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
20 Støvring Håndbold, 3. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
21 Aalestrup IF, 2. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
22 Kibæk Idrætsforening, JS 1 1 0 0 0 - 0 2
23 Nørre Djurs HK, 2. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
24 Hørning Håndbold, 2. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
25 Hoptrup-Marstrup IF, JS 1 1 0 0 0 - 0 2
26 IK Frem Sønderup-Suld. S1 1 0 0 1 38 - 39 0
27 IF Nordthy, 3. Div. 1 0 0 1 29 - 30 0
28 Viborg FH,, 3. Div. 1 0 0 1 32 - 34 0
29 Funder GF, 3. Div. 1 0 0 1 25 - 27 0
30 IK 1919 Aalborg, JS 1 0 0 1 29 - 32 0
31 AGF, Århus, 2. Div. 1 0 0 1 23 - 28 0
32 Tornby IF, 3. Div. 1 0 0 1 22 - 27 0
33 Hornbæk SF, JS 1 0 0 1 23 - 29 0
34 Nors BK, 3. Div. 1 0 0 1 25 - 32 0
35 Mejdal-Halgård, 3. Div. 1 0 0 1 23 - 30 0
36 Kolding HK/KFUM, 3. Div. 1 0 0 1 24 - 32 0
37 Vejle Håndbold Klub, 3. Div. 1 0 0 1 24 - 33 0
38 Fjerritslev IF, 3. Div. 1 0 0 1 18 - 28 0
39 Gødvad GIF Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 17 - 27 0
40 Hornslet IF, S3 1 0 0 1 18 - 29 0
41 HK 73, Rask Mølle, 3. Div. 1 0 0 1 15 - 26 0
42 Filskov Idrætsforening S1 1 0 0 1 18 - 32 0
43 HRH/Oddense, 3. Div. 1 0 0 1 16 - 38 0
44 Ålbæk HK, S2 1 0 0 1 0 - 0 0
45 Aars HK, 2. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
46 Silkeborg-Voel KFUM, 2. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
47 Farsø KFUM HK, JS 1 0 0 1 0 - 0 0
48 BSS Sport, Aarhus, JS 1 0 0 1 0 - 0 0
49 Hasle KFUM, 3. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
50 Børkop HK, S1 1 0 0 1 0 - 0 0

Kommende kampe

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Der er ingen kampe på programmet

Vælg forbund

Luk
ANNONCE