Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Damer, 4. runde

Pulje 1

Holdnavn Spillested Trøje Buks
Ålbæk HK, S1 Ålbæk Idrætscenter Blå Sort
Aalborg Studenterne IF, 3. Div. Gigantium, Aalborg Blå Sort
Støvring Håndbold, S1 Støvringhallen Blå Blå
Mejlby/Haverslev KFUM, 3. Div. Haverslevhallen Blå/Hvid Blå
Nøvling IF, 3. Div. Klaruphallen Grøn/Hvid Hvid
Sæby HK, 2. Div. Sæby Spektrum Hvid Blå
Valsgaard IF 83, S1 Valsgård Hallen Orange Hvid
Trekroner Idrætsforening 98, 3. Div. Trekroner Landsbycenter Rød Blå
IK 1919 Aalborg, 3. Div. Aalborg Stadion Hvid Sort
Aalborg HK, 2. Div. Idrætshallen, Aalborg Gul Blå
Hjørring Håndbold, 3. Div. Hallen Park Vendia, Hjørring Rød Rød
Vendsyssel Håndbold, 1. Div Arena Nord, Frederikshavn Blå Hvid
Dall/Ferslev IF, S1 Ferslevhallen Gul Grøn
EH Aalborg, 1. Div. DGI-Huset Aabybro Rød Sort
Aars HK, 2. Div. Idrætscenter Østermarken Hvid Grøn
Hadsten Håndbold, 1. Div Vestjysk Bank Arena, Hadsten Orange Blå
HAI Ikast, 2. Div. Sportscenter Ikast Hvid/Sort Sort
Ringkøbing Håndbold, Liga Skjern Kulturcenter Grøn Hvid
Aalestrup IF, S2 Aalestrup Idrætscenter Grå Sort
HF Mors, 3. Div. Sparekassen Thy Arena | Mors Blå Hvid
NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Sir - Lyngbjerg Centret Grå Rød
Thy Håndbold, 2. Div. Nordthyhallen Hvid Rød
Søndermarkens IK, 2. Div. Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Blå Hvid
Farsø KFUM HK, 2. Div. Dronning Ingridhallerne Gul Blå
Skive fH, 2. Div. Kulturcenter Skive Blå Sort
Bjerringbro FH, 1. Div. Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Blå
Hammel GF, JS Hammel Idrætscenter Koboltblå Sort
Odder Håndbold, 3. Div. Spektrum Odder Blå Hvid
ASA, Århus, 3. Div. Frederiksbjerghallerne Rød Hvid
AGF Håndbold 1. Div. Ceres Park, Hal 1 Hvid Mørkeblå
Riis-Tebstrup IF, JS Ejer Baunehøjhallen Rød Hvid
Brabrand IF Håndbold, 2. Div. Brabrandhallerne Blå Blå
Gødvad GIF, JS Gødvad-Hallen Hvid Rød
Hasle KFUM, 3. Div. Haslehallen Blå Sort
BSS Sport, Aarhus, 3. Div. Ellehøjhallen, Hasle Lyseblå Sort
Hornslet IF, 2. Div. Hornslethallerne Rød Sort
Nørre Djurs HK, S1 Nørre Djurshallen Rød Sort
JAI, Århus, 3. Div. Annexhallen Lyseblå Mørkeblå
Stavtrup IF, 3. Div. Stavtruphallen Grøn Sort
HEI, Skæring, 3. Div. Skæringhallen A Rød Hvid
Hørning Håndbold, 3. Div. Hørning Idrætscenter Blå Sort
Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Grøn Sort
Brædstrup Håndboldklub, S1 Brædstrup-Hallen Blå Hvid
CHK, Aarhus 3. Div. Christiansbjerghallen Rød Sort
Århus Fremad, 3. Div. Annexhallen Sort/Gul Sort
VRI, Risskov, 2. Div. Bellevuehallerne Gul Blå
Vejen HK, JS Vejen Idrætscenter Rød Rød
Vejle Håndbold Klub, 2. Div. DGI-huset Vejle Lyseblå Sort
Team Haderslev KFUM, 3. Div. Haderslev Idrætscenter Blå Blå
SønderjyskE, 1. Div. Arena Aabenraa Blå Hvid
IF 92, Esbjerg, 3. Div. Rørkjærhallen Blå Sort
Fredericia HK, 2. Div. thansen ARENA Rød Sort
Bramdrupdam GIF, S1 Forum Kolding Bramdrupdam Rød Sort
Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Nr. Snede-Hallen Rød Sort
Hviding IF, 3. Div. Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter Blå
Kolding HK/KFUM, 2. Div. Parkhallen, Kolding Rød Mørkeblå
Skovlund Ansager HK Ribe HK, 3. Div. Ribe Fritidscenter Blå Blå
Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Rækker Mølle-Hallen Rød Sort
Hvide Sande KFUM, JS Hvide Sande-Hallen Gul Hvid
GGIF-SIF/Ansager, 3. Div. Skovlund/Ansagerhallen Hvid Blå
Erritsø G&IF, S1 Erritsø Idrætscenter Blå/Hvid Hvid
Sønderborg Håndbold 3. Div. Humlehøjhallen, Sdr.Borg Grå Grå

Vælg forbund

Luk
ANNONCE