Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Damer, 4. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
428647
18.
19:00 Riis-Tebstrup IF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold, 2. Div. Ejer Baunehøjhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428649
19.
19:00 BSS Sport, Aarhus, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hornslet IF, 2. Div. Ellehøjhallen, Hasle 18-32
428660
20.
19:30 Skovlund Ansager HK Ribe HK, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 30-26
428634
20.
19:30 Nøvling IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Sæby HK, 2. Div. Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 21-28
428641
24.
20:00 Aalestrup IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 HF Mors, 3. Div. Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 25-19
428659
25.
19:30 Hviding IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Kolding HK/KFUM, 2. Div. Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter 17-32
428644
27.
18:30 Skive fH, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Bjerringbro FH, 1. Div. Kulturcenter Skive Hal B
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428645
27.
18:50 Hammel GF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Odder Håndbold, 3. Div. Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 35-13
februar 2022
428640
01.
19:00 HAI Ikast, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold, Liga Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 14-37
428651
01.
20:15 Stavtrup IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 HEI, Skæring, 3. Div. Viby Idrætscenter Vibyhallen 21-27
428658
01.
20:30 Bramdrupdam GIF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Forum Kolding Bramdrupdam Forum Kolding Bramdrupdam 1 20-36
428639
01.
20:30 Aars HK, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hadsten Håndbold, 1. Div Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 20-45
428657
03.
19:20 IF 92, Esbjerg, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Fredericia HK, 2. Div. Rørkjærhallen Rørkjærhallen, Esbjerg 24-32
428653
03.
20:15 Brædstrup Håndboldklub, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 CHK, Aarhus 3. Div. Brædstrup-Hallen Brædstruphallen 27-26
428643
03.
20:45 Søndermarkens IK, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Farsø KFUM HK, 2. Div. Liseborgcentret Liseborgcentret 9-21
428642
05.
14:00 NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Thy Håndbold, 2. Div. Sir - Lyngbjerg Centret 28-18
428636
08.
18:45 IK 1919 Aalborg, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg HK, 2. Div. Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428633
08.
20:00 Støvring Håndbold, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM, 3. Div. Støvringhallen 29-21
428656
08.
20:00 Team Haderslev KFUM, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 SønderjyskE, 1. Div. Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 18-34
428662
08.
20:15 Erritsø G&IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Sønderborg Håndbold 3. Div. Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 20-18
428646
08.
20:30 ASA, Århus, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 AGF Håndbold 1. Div. Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 15-28
428654
09.
18:15 Århus Fremad, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 VRI, Risskov, 2. Div. Annexhallen 23-26
428635
09.
19:00 Valsgaard IF 83, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98, 3. Div. Valsgård Hallen Valsgaardshallen 19-33
428632
09.
19:15 Ålbæk HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg Studenterne IF, 3. Div. Ålbæk Idrætscenter 13-27
428638
09.
20:15 Dall/Ferslev IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 EH Aalborg, 1. Div. Ferslevhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428637
10.
18:45 Hjørring Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold, 1. Div Hallen Park Vendia, Hjørring 13-42
428648
10.
19:45 Gødvad GIF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hasle KFUM, 3. Div. Gødvad-Hallen Gødvad hallen 2 (Gammel) 29-21
428655
10.
20:00 Vejen HK, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Vejle Håndbold Klub, 2. Div. Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 24-26
428650
10.
20:00 Nørre Djurs HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 JAI, Århus, 3. Div. Nørre Djurshallen 19-24
428652
10.
21:15 Hørning Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
428661
16.
19:30 Hvide Sande KFUM, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 GGIF-SIF/Ansager, 3. Div. Hvide Sande-Hallen Hvide Sande hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE