Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Damer, 4. runde

Pulje 1

Seneste resultater

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2022
428661
16.
19:30 Hvide Sande KFUM, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 GGIF-SIF/Ansager, 3. Div. Hvide Sande-Hallen Hvide Sande hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428652
10.
21:15 Hørning Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
428655
10.
20:00 Vejen HK, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Vejle Håndbold Klub, 2. Div. Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 24-26
428650
10.
20:00 Nørre Djurs HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 JAI, Århus, 3. Div. Nørre Djurshallen 19-24
428648
10.
19:45 Gødvad GIF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hasle KFUM, 3. Div. Gødvad-Hallen Gødvad hallen 2 (Gammel) 29-21
428637
10.
18:45 Hjørring Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold, 1. Div Hallen Park Vendia, Hjørring 13-42
428638
09.
20:15 Dall/Ferslev IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 EH Aalborg, 1. Div. Ferslevhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428632
09.
19:15 Ålbæk HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg Studenterne IF, 3. Div. Ålbæk Idrætscenter 13-27
428635
09.
19:00 Valsgaard IF 83, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Trekroner Idrætsforening 98, 3. Div. Valsgård Hallen Valsgaardshallen 19-33
428654
09.
18:15 Århus Fremad, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 VRI, Risskov, 2. Div. Annexhallen 23-26
428646
08.
20:30 ASA, Århus, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 AGF Håndbold 1. Div. Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 15-28
428662
08.
20:15 Erritsø G&IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Sønderborg Håndbold 3. Div. Erritsø Idrætscenter Erritsø Idrætscenter Hal 1 20-18
428656
08.
20:00 Team Haderslev KFUM, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 SønderjyskE, 1. Div. Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 18-34
428633
08.
20:00 Støvring Håndbold, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Mejlby/Haverslev KFUM, 3. Div. Støvringhallen 29-21
428636
08.
18:45 IK 1919 Aalborg, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg HK, 2. Div. Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428642
05.
14:00 NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Thy Håndbold, 2. Div. Sir - Lyngbjerg Centret 28-18
428643
03.
20:45 Søndermarkens IK, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Farsø KFUM HK, 2. Div. Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 9-21
428653
03.
20:15 Brædstrup Håndboldklub, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 CHK, Aarhus 3. Div. Brædstrup-Hallen Brædstruphallen 27-26
428657
03.
19:20 IF 92, Esbjerg, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Fredericia HK, 2. Div. Rørkjærhallen Rørkjærhallen, Esbjerg 24-32
428658
01.
20:30 Bramdrupdam GIF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Forum Kolding Bramdrupdam Forum Kolding Bramdrupdam 1 20-36
428639
01.
20:30 Aars HK, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hadsten Håndbold, 1. Div Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 20-45
428651
01.
20:15 Stavtrup IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 HEI, Skæring, 3. Div. Viby Idrætscenter Vibyhallen 21-27
428640
01.
19:00 HAI Ikast, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Ringkøbing Håndbold, Liga Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 14-37
januar 2022
428645
27.
18:50 Hammel GF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Odder Håndbold, 3. Div. Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 35-13
428644
27.
18:30 Skive fH, 2. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Bjerringbro FH, 1. Div. Kulturcenter Skive Hal B
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
428659
25.
19:30 Hviding IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Kolding HK/KFUM, 2. Div. Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter 17-32
428641
24.
20:00 Aalestrup IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 HF Mors, 3. Div. Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 25-19
428634
20.
19:30 Nøvling IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Sæby HK, 2. Div. Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 21-28
428660
20.
19:30 Skovlund Ansager HK Ribe HK, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 30-26
428649
19.
19:00 BSS Sport, Aarhus, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hornslet IF, 2. Div. Ellehøjhallen, Hasle 18-32
428647
18.
19:00 Riis-Tebstrup IF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold, 2. Div. Ejer Baunehøjhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Stilling

Holdnavn K V U T +/- P
1 Vendsyssel Håndbold, 1. Div 1 1 0 0 42 - 13 2
2 Hadsten Håndbold, 1. Div 1 1 0 0 45 - 20 2
3 Ringkøbing Håndbold, Liga 1 1 0 0 37 - 14 2
4 Hammel GF, JS 1 1 0 0 35 - 13 2
5 Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. 1 1 0 0 36 - 20 2
6 SønderjyskE, 1. Div. 1 1 0 0 34 - 18 2
7 Kolding HK/KFUM, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 17 2
8 Trekroner Idrætsforening 98, 3. Div. 1 1 0 0 33 - 19 2
9 Hornslet IF, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 18 2
10 Aalborg Studenterne IF, 3. Div. 1 1 0 0 27 - 13 2
11 AGF Håndbold 1. Div. 1 1 0 0 28 - 15 2
12 Farsø KFUM HK, 2. Div. 1 1 0 0 21 - 9 2
13 NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. 1 1 0 0 28 - 18 2
14 Fredericia HK, 2. Div. 1 1 0 0 32 - 24 2
15 Støvring Håndbold, S1 DDispensation: Dispensation/er godkendt 1 1 0 0 29 - 21 2
16 Gødvad GIF, JS 1 1 0 0 29 - 21 2
17 Sæby HK, 2. Div. 1 1 0 0 28 - 21 2
18 HEI, Skæring, 3. Div. 1 1 0 0 27 - 21 2
19 Aalestrup IF, S2 1 1 0 0 25 - 19 2
20 JAI, Århus, 3. Div. 1 1 0 0 24 - 19 2
21 Skovlund Ansager HK Ribe HK, 3. Div. 1 1 0 0 30 - 26 2
22 VRI, Risskov, 2. Div. 1 1 0 0 26 - 23 2
23 Vejle Håndbold Klub, 2. Div. 1 1 0 0 26 - 24 2
24 Erritsø G&IF, S1 1 1 0 0 20 - 18 2
25 Brædstrup Håndboldklub, S1 1 1 0 0 27 - 26 2
26 Aalborg HK, 2. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
27 EH Aalborg, 1. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
28 Bjerringbro FH, 1. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
29 Brabrand IF Håndbold, 2. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
30 Hørning Håndbold, 3. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
31 GGIF-SIF/Ansager, 3. Div. 1 1 0 0 0 - 0 2
32 CHK, Aarhus 3. Div. 1 0 0 1 26 - 27 0
33 Vejen HK, JS 1 0 0 1 24 - 26 0
34 Sønderborg Håndbold 3. Div. 1 0 0 1 18 - 20 0
35 Århus Fremad, 3. Div. 1 0 0 1 23 - 26 0
36 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. 1 0 0 1 26 - 30 0
37 Nørre Djurs HK, S1 1 0 0 1 19 - 24 0
38 Stavtrup IF, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 27 0
39 HF Mors, 3. Div. 1 0 0 1 19 - 25 0
40 Nøvling IF, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 28 0
41 IF 92, Esbjerg, 3. Div. 1 0 0 1 24 - 32 0
42 Mejlby/Haverslev KFUM, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 29 0
43 Hasle KFUM, 3. Div. 1 0 0 1 21 - 29 0
44 Thy Håndbold, 2. Div. 1 0 0 1 18 - 28 0
45 Søndermarkens IK, 2. Div. 1 0 0 1 9 - 21 0
46 ASA, Århus, 3. Div. 1 0 0 1 15 - 28 0
47 Valsgaard IF 83, S1 DDispensation: Dispensation/er godkendt 1 0 0 1 19 - 33 0
48 BSS Sport, Aarhus, 3. Div. 1 0 0 1 18 - 32 0
49 Ålbæk HK, S1 1 0 0 1 13 - 27 0
50 Hviding IF, 3. Div. 1 0 0 1 17 - 32 0
51 Bramdrupdam GIF, S1 1 0 0 1 20 - 36 0
52 Team Haderslev KFUM, 3. Div. 1 0 0 1 18 - 34 0
53 Odder Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 13 - 35 0
54 HAI Ikast, 2. Div. 1 0 0 1 14 - 37 0
55 Aars HK, 2. Div. 1 0 0 1 20 - 45 0
56 Hjørring Håndbold, 3. Div. DDispensation: Dispensation/er godkendt 1 0 0 1 13 - 42 0
57 IK 1919 Aalborg, 3. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
58 Dall/Ferslev IF, S1 1 0 0 1 0 - 0 0
59 Skive fH, 2. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
60 Riis-Tebstrup IF, JS 1 0 0 1 0 - 0 0
61 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. 1 0 0 1 0 - 0 0
62 Hvide Sande KFUM, JS 1 0 0 1 0 - 0 0

Kommende kampe

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Der er ingen kampe på programmet

Vælg forbund

Luk
ANNONCE