Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge A før ombrydning

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
363879
02.
12:35 Aars HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 15-15
363878
02.
15:15 Thy Håndbold U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK Nordthyhallen 15-15
363877
03.
13:35 Hurup HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 4 Huruphallerne Huruphallen 1 21-27
363882
06.
18:30 Skyum Idrætsefterskole 4 U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Skyum Idrætsefterskole 25-23
363881
09.
11:50 Nr. Søby IF U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thy Håndbold Søby-Højslev Arena Pers Dæks Hallen 22-8
363880
10.
13:45 Løgstør HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hurup HK Lanternen Jutlanderbank Hal 1 20-19
363885
13.
19:30 Løgstør HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 4 Lanternen Tandhallen 2 17-17
363883
24.
11:20 Hurup HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Huruphallerne Huruphallen 1 23-26
363884
24.
16:45 Thy Håndbold U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Thyhallerne Thyhallen 1 23-20
363887
31.
12:30 Nr. Søby IF U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK Søby-Højslev Arena Vines-Hallen 19-9
363886
31.
13:20 Aars HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hurup HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 28-23
november 2021
363888
01.
18:00 Skyum Idrætsefterskole 4 U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thy Håndbold Skyum Idrætsefterskole 19-22
363890
03.
18:50 Løgstør HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Lanternen Tandhallen 2 11-20
363889
07.
12:50 Hurup HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thy Håndbold Huruphallerne Huruphallen 1 19-20
363891
10.
20:00 Skyum Idrætsefterskole 4 U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Skyum Idrætsefterskole 12-22
363892
14.
12:00 Thy Håndbold U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hurup HK Thyhallerne Thyhallen 1 21-25
363893
14.
13:50 Aars HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 29-22
363897
18.
18:45 Aars HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 4 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 30-24
363895
21.
14:40 Hurup HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK Huruphallerne Huruphallen 1 21-19
363896
21.
16:00 Thy Håndbold U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Nordthyhallen 19-18
363894
25.
19:35 Nr. Søby IF U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 4 Søby-Højslev Arena Vines-Hallen 25-15
363899
28.
11:50 Nr. Søby IF U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Søby-Højslev Arena Vines-Hallen 18-20
363898
28.
13:45 Løgstør HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thy Håndbold Lanternen Jutlanderbank Hal 1 18-24
363900
28.
19:00 Skyum Idrætsefterskole 4 U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hurup HK Skyum Idrætsefterskole 27-29
december 2021
363903
01.
18:30 Skyum Idrætsefterskole 4 U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Løgstør HK Skyum Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
363901
03.
20:00 Aars HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thy Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
363902
04.
13:20 Nr. Søby IF U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hurup HK Søby-Højslev Arena Pers Dæks Hallen
363905
07.
20:00 Thy Håndbold U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 4 Thyhallerne Thyhallen 2
363904
11.
13:35 Hurup HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Huruphallerne Huruphallen 1
363906
12.
13:30 Løgstør HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Lanternen Jutlanderbank Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE