Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
371637
01.
19:45 FIF 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Glamsdalen HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 38-22
371638
04.
18:05 Hvidovre - Ydun 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 30-28
371642
06.
10:30 Glamsdalen HK U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hjemly IE Hillerslev Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 27-25
371641
10.
15:00 Furesø Håndbold Klub U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre - Ydun 2 Farum Arena Farum Arena 3 19-22
371640
10.
15:50 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Holbæk Sportsby 18-29
371644
25.
18:05 Hvidovre - Ydun 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hjemly IE Hillerslev Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 28-26
371645
26.
16:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Glamsdalen HK Ny Stenhushal 29-25
371647
30.
16:50 Furesø Håndbold Klub U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 22-22
371646
31.
16:00 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Hjemly Idrætsefterskoles Hal
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
november 2021
371648
03.
19:30 Glamsdalen HK U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre - Ydun 2 Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 21-31
371649
07.
11:00 FIF 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre - Ydun 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 33-33
371654
11.
19:45 Furesø Håndbold Klub U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Glamsdalen HK Farum Arena Farum Arena 3 25-27
371653
14.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hjemly IE Hillerslev Holbæk Sportsby 27-29
371652
15.
18:05 Hvidovre - Ydun 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 38-29
371643
17.
19:00 FIF 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 33-15
371658
21.
13:30 FIF 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 41-28
371659
22.
18:05 Hvidovre - Ydun 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 30-18
371660
23.
19:15 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Glamsdalen HK Hjemly Idrætsefterskoles Hal 31-22
371651
26.
19:15 Glamsdalen HK U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 31-25
371639
27.
12:00 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Hjemly Idrætsefterskoles Hal 25-14
371655
28.
12:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre - Ydun 2 Holbæk Sportsby 28-28
371657
28.
16:00 Glamsdalen HK U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 25-28
371661
30.
Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hvidovre - Ydun 2 Hjemly Idrætsefterskoles Hal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
371663
30.
18:30 Glamsdalen HK U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Glamsdalens Idrætsefterskoles hal 28-25
december 2021
371656
02.
19:45 Furesø Håndbold Klub U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hjemly IE Hillerslev Farum Arena Farum Arena 3 25-26
371662
05.
16:30 Furesø Håndbold Klub U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 FIF 2 Farum Arena Farum Arena 3 19-28
371650
09.
18:30 Hjemly IE Hillerslev U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Hjemly Idrætsefterskoles Hal 23-19
371664
11.
11:15 FIF 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Hjemly IE Hillerslev Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 32-26
371666
11.
15:15 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Ny Stenhushal 21-17
371665
13.
Hvidovre - Ydun 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 3 Glamsdalen HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Ulovlig spiller - udehold
UUL

Vælg forbund

Luk
ANNONCE