Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge B 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
419131
16.
12:30 Bjerringbro FH U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 13-10
419130
16.
13:40 Brabrand IF Håndbold U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 13-12
419124
18.
18:00 Hammel GF U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 14-14
419134
23.
12:05 Hørning Håndbold 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 19-22
419139
27.
17:45 Hammel GF U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 24-17
419141
30.
11:40 Brabrand IF Håndbold U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Bjerringbro FH Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 6-12
419137
30.
14:00 Stavtrup IF 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK Stavtruphallen 18-9
419129
31.
18:00 VRI, Risskov 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold 2 Egå Gymnasium 22-16
februar 2022
419133
04.
17:45 Harlev IK U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 Næshøjhallen 20-18
419142
06.
09:05 VRI, Risskov 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Bellevuehallerne Bellevuehallen A 19-24
419145
08.
19:10 HEI, Skæring 3 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK Viruphuset 16-17
419149
25.
17:15 Harlev IK U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold 2 Næshøjhallen 19-14
419151
27.
13:05 Brabrand IF Håndbold U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 15-15
419147
27.
14:50 Stavtrup IF 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 3 Stavtruphallen 19-9
marts 2022
419156
02.
18:00 Bjerringbro FH U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold 2 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 18-9
419152
06.
09:30 Stavtrup IF 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Stavtruphallen 13-12
419154
06.
12:50 Harlev IK U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Næshøjhallen 22-15
419155
06.
15:10 HEI, Skæring 3 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 2 HEI-hallen 13-14
419159
08.
17:45 Hammel GF U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 18-14
419157
13.
11:45 VRI, Risskov 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Bjerringbro FH Bellevuehallerne Bellevuehallen A 4-20
419158
13.
14:00 Hørning Håndbold 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 3 Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 15-27
419165
20.
10:50 HEI, Skæring 3 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold HEI-hallen 28-16
419162
20.
11:55 VRI, Risskov 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 12-20
419166
20.
12:45 Bjerringbro FH U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 2 11-10
419126
29.
18:00 HEI, Skæring 3 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Bjerringbro FH Viruphuset 12-17
419123
30.
19:00 Hørning Håndbold 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 16-16
april 2022
419146
03.
11:45 Bjerringbro FH U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF 2 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 14-11
419135
05.
19:00 HEI, Skæring 3 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Viruphuset 17-17

Vælg forbund

Luk
ANNONCE