Søg Håndboldinfo
Del

U-9 Drenge A 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
419495
15.
12:00 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Viby Idrætscenter Vibyhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419496
16.
09:00 IK Skovbakken U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
419498
16.
10:00 Hørning Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419520
19.
17:45 Hørning Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 2 Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419519
24.
17:05 TMG, Mårslet U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Mårslethallen Mårslethallen hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419522
30.
08:15 Lystrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Lystrup Idrætscenter Lystrup Idrætscenter hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419521
30.
09:00 Hammel GF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2022
419506
06.
09:00 Hørning Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Hørning Idrætscenter Hørning PULS Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419504
06.
09:30 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 2 Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419503
06.
10:00 IK Skovbakken U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419505
06.
10:30 TMG, Mårslet U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF Mårslethallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419501
26.
14:00 Skanderborg Håndbold 2 U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419499
27.
09:00 Brabrand IF Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold Brabrandhallerne Brabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419500
27.
09:50 Hammel GF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419502
27.
10:40 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2022
419517
01.
17:15 IK Skovbakken U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419516
06.
11:00 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Stavtruphallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419518
06.
13:00 Skanderborg Håndbold 2 U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 TMG, Mårslet Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419515
11.
16:30 Lystrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Lystrup Idrætscenter Lystruphallen hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419512
13.
10:30 TMG, Mårslet U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Mårslethallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419511
13.
11:00 Brabrand IF Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 2 Brabrandhallerne Brabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419513
13.
12:00 Hørning Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419514
19.
11:20 Hammel GF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419510
19.
14:50 Skanderborg Håndbold 2 U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419509
20.
09:00 TMG, Mårslet U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Stavtrup IF Mårslethallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419507
20.
10:15 Brabrand IF Håndbold U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Brabrandhallerne Brabrandhallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419508
26.
11:15 Lystrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hørning Håndbold Lystrup Idrætscenter Lystruphallen hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
419497
26.
12:15 Skanderborg Håndbold 2 U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE