Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige B 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
419613
15.
12:00 Hammel GF 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 2 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 8-14
419616
16.
12:15 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 10-14
419618
23.
15:00 Thorsager-Rønde IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 4 Hornslethallerne Hornslethallerne 1 10-9
419621
29.
10:30 IK Skovbakken U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 12-9
419622
29.
13:30 HEI, Skæring 4 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF 2 Skæringhallen A 12-11
419619
31.
18:30 Hammel GF 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 17-7
februar 2022
419624
05.
10:00 HEI, Skæring 4 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 2 Skæringhallen A 14-11
419625
06.
14:00 Thorsager-Rønde IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF 2 Rønde Idrætscenter 10-7
419615
10.
17:45 IK Skovbakken U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 4 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 8-13
419612
20.
14:00 Thorsager-Rønde IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Rønde Idrætscenter 17-10
419627
26.
15:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 4 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 21-16
419628
27.
12:30 Hammel GF 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 17-8
marts 2022
419631
06.
10:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF 2 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 10-14
419630
06.
15:30 IK Skovbakken U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 9-15
419632
13.
12:10 HEI, Skæring 4 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Skæringhallen A 16-16
419633
13.
14:00 Thorsager-Rønde IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 2 Rønde Idrætscenter 17-10
419636
20.
10:30 IK Skovbakken U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 12-18
419637
20.
12:00 HEI, Skæring 4 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A 10-19
419640
27.
11:25 Hammel GF 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 4 Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter Arena 13-8
419638
27.
13:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 15-13

Vælg forbund

Luk
ANNONCE