Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 2. Division

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
413073
15.
13:35 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Brønderslevhallen Brønderslevhallen 2 27-23
413075
23.
16:00 Skibsby/Højene IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Nøvling IF 2 Højenehallen, Hjørring 30-29
413071
24.
18:45 Ingstrup Efterskole IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Horne/Hirtshals Håndbold Ingstrup Efterskole 24-17
413074
25.
18:00 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF Østsidehallen, Ø. Brønderslev 22-27
413078
30.
16:00 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 23-23
februar 2022
413082
06.
16:10 Skibsby/Højene IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Horne/Hirtshals Håndbold Højenehallen, Hjørring 20-20
413079
07.
19:30 Nøvling IF 2 U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Horne/Hirtshals Håndbold Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
413081
13.
12:30 Nøvling IF 2 U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Klaruphallen 28-27
413068
14.
19:30 Nøvling IF 2 U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 29-25
413080
16.
19:00 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 21-33
413083
28.
18:30 Ingstrup Efterskole IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Dronninglund IF Ingstrup Efterskole 22-21
marts 2022
413070
01.
18:20 Horne/Hirtshals Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Stendyssehallen, Horne 25-21
413069
03.
20:00 Skibsby/Højene IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Dronninglund IF Højenehallen, Hjørring 26-27
413087
06.
13:15 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 24-29
413088
06.
15:15 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Horne/Hirtshals Håndbold Østsidehallen, Ø. Brønderslev 22-23
413084
08.
18:00 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Nøvling IF 2 Østsidehallen, Ø. Brønderslev 16-32
413085
08.
18:20 Horne/Hirtshals Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Stendyssehallen, Horne 28-25
413090
13.
12:40 Skibsby/Højene IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Højenehallen, Hjørring 28-22
413091
13.
13:15 Horne/Hirtshals Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF Stendyssehallen, Horne 17-16
413089
13.
13:30 Nøvling IF 2 U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Dronninglund IF Klaruphallen 25-26
413077
14.
18:45 Ingstrup Efterskole IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Ingstrup Efterskole 27-23
413076
16.
18:50 Horne/Hirtshals Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Dronninglund IF Hirtshals Idrætscenter 23-23
413092
18.
20:15 Ingstrup Efterskole IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Ingstrup Efterskole 20-18
413094
20.
17:50 Nøvling IF 2 U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Skibsby/Højene IF Klaruphallen 19-16
413093
20.
18:30 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Horne/Hirtshals Håndbold Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 22-26
413096
24.
20:20 Skibsby/Højene IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Ingstrup Efterskole IF Højenehallen, Hjørring 28-23
413095
25.
17:45 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Dronninglund IF Brønderslevhallen Brønderslevhallen 2 27-25
413097
27.
13:15 Horne/Hirtshals Håndbold U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Nøvling IF 2 Hirtshals Idrætscenter 21-23
413086
31.
20:00 Ingstrup Efterskole IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Nøvling IF 2 Ingstrup Efterskole 25-25
april 2022
413072
06.
19:00 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Division | Pulje 1 Nøvling IF 2 Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 32-40

Vælg forbund

Luk
ANNONCE