Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige A

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
420242
30.
15:00 Resen KFUM U-17 Pige A | Pulje 2 Midtthy HK Toftum-Hallen Toftum hallen 14-15
februar 2022
420244
06.
15:00 Resen KFUM U-17 Pige A | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole Bremdal Aktivitetscenter 18-11
420240
21.
20:30 Skyum Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A | Pulje 2 Resen KFUM Skyum Idrætsefterskole 19-20
420247
23.
17:30 Lyngs Idrætsefterskole U-17 Pige A | Pulje 2 Resen KFUM Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 17-16
marts 2022
420237
01.
19:00 Midtthy HK U-17 Pige A | Pulje 2 Løgstør HK Snedstedhallen 13-13
420253
01.
19:30 Sportsefterskolen Aabybro U-17 Pige A | Pulje 2 Resen KFUM Sportsefterskolen Aabybro 22-16
420236
03.
19:00 Resen KFUM U-17 Pige A | Pulje 2 Sportsefterskolen Aabybro Toftum-Hallen Toftum hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
420252
03.
19:00 Midtthy HK U-17 Pige A | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Hørdumhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
420251
06.
15:50 Resen KFUM U-17 Pige A | Pulje 2 Løgstør HK Toftum-Hallen Toftum hallen 18-16
420234
07.
17:30 Skyum Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A | Pulje 2 Midtthy HK Skyum Idrætsefterskole 21-27
420248
10.
19:00 Midtthy HK U-17 Pige A | Pulje 2 Sportsefterskolen Aabybro Hørdumhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
420257
10.
19:00 Resen KFUM U-17 Pige A | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Toftum-Hallen Toftum hallen 16-16
420260
10.
19:30 Løgstør HK U-17 Pige A | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole Lanternen Jutlanderbank Hal 1 18-17
420254
12.
17:20 Løgstør HK U-17 Pige A | Pulje 2 Midtthy HK Lanternen Jutlanderbank Hal 1 21-18
420255
14.
18:00 Skyum Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole Skyum Idrætsefterskole 24-17
420246
15.
19:30 Løgstør HK U-17 Pige A | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Lanternen Jutlanderbank Hal 1 20-14
420256
16.
19:30 Lyngs Idrætsefterskole U-17 Pige A | Pulje 2 Midtthy HK Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 22-14
420238
22.
19:30 Midtthy HK U-17 Pige A | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole Snedstedhallen 33-14
420258
22.
20:10 Sportsefterskolen Aabybro U-17 Pige A | Pulje 2 Løgstør HK Sportsefterskolen Aabybro 24-18
420259
24.
19:00 Midtthy HK U-17 Pige A | Pulje 2 Resen KFUM Snedstedhallen 16-13
420249
28.
19:45 Skyum Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A | Pulje 2 Løgstør HK Skyum Idrætsefterskole 17-23
420250
31.
11:00 Lyngs Idrætsefterskole U-17 Pige A | Pulje 2 Sportsefterskolen Aabybro Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 16-16
420232
31.
13:00 Sportsefterskolen Aabybro U-17 Pige A | Pulje 2 Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 24-21
420233
31.
19:30 Løgstør HK U-17 Pige A | Pulje 2 Resen KFUM Lanternen Tandhallen 2
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
april 2022
420235
04.
16:30 Lyngs Idrætsefterskole U-17 Pige A | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 16-20
420239
05.
19:30 Løgstør HK U-17 Pige A | Pulje 2 Sportsefterskolen Aabybro Lanternen Tandhallen 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
420245
07.
19:30 Sportsefterskolen Aabybro U-17 Pige A | Pulje 2 Midtthy HK Sportsefterskolen Aabybro 20-19
420243
20.
15:30 Sportsefterskolen Aabybro U-17 Pige A | Pulje 2 Skyum Idrætsefterskole 3 Sportsefterskolen Aabybro 23-22
420261
20.
18:00 Skyum Idrætsefterskole 3 U-17 Pige A | Pulje 2 Sportsefterskolen Aabybro Sportsefterskolen Aabybro 21-27
420241
20.
19:30 Lyngs Idrætsefterskole U-17 Pige A | Pulje 2 Løgstør HK Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 18-18

Vælg forbund

Luk
ANNONCE