Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 1. Division A

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
416044
19.
19:00 Billund IF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Skanderborg Håndbold Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 19-23
416052
22.
14:30 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Horsens HK Rødekrohallen 25-25
februar 2022
416048
04.
18:00 Horsens HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Billund IF Dagnæs Hallen 25-24
416056
21.
18:30 Horsens HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Skanderborg Håndbold Bankager-Hallen Bankager-Hallen - bane A 24-25
416045
25.
18:00 Ikast f. S. U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Horsens HK Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 19-21
416060
26.
12:50 Gødvad GIF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Billund IF Gødvad-Hallen Gødvad-Hallen - Elverbørn (NY) 12-16
416059
27.
11:00 Skanderborg Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Horsens HK Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 18-14
416061
27.
12:15 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Ikast f. S. Rødekrohallen 14-18
marts 2022
416050
03.
18:00 Gødvad GIF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Skanderborg Håndbold Gødvad-Hallen Gødvad-Hallen - Elverbørn (NY) 13-13
416064
05.
15:30 Gødvad GIF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold Gødvad-Hallen Gødvad-Hallen - Elverbørn (NY) 20-23
416062
06.
12:10 Skanderborg Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Billund IF Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 20-17
416063
06.
13:10 Horsens HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Ikast f. S. Dagnæs Hallen 19-23
416067
13.
11:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Skanderborg Håndbold Rødekrohallen 15-22
416066
13.
15:35 Ikast f. S. U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Gødvad GIF Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 23-16
416055
17.
19:00 Billund IF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 16-20
416069
20.
10:00 Horsens HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold Dagnæs Hallen 18-22
416068
22.
18:00 Skanderborg Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Gødvad GIF Morten Børup Hallen 25-17
416070
22.
19:00 Billund IF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Ikast f. S. Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 21-21
416073
27.
13:15 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Billund IF Rødekrohallen 20-11
416072
27.
14:30 Ikast f. S. U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Skanderborg Håndbold Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 25-20
416071
28.
19:30 Gødvad GIF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Horsens HK JYSK Arena JYSK Arena A 23-21
416065
30.
19:15 Billund IF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Horsens HK Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 17-20
416046
31.
19:00 Rødekro-Aabenraa Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Gødvad GIF Rødekrohallen 24-18
april 2022
416049
01.
18:00 Gødvad GIF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Ikast f. S. Gødvad-Hallen Gødvad-Hallen - Elverbørn (NY) 19-19
416051
03.
16:00 Ikast f. S. U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Billund IF Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 25-15
416054
04.
18:30 Horsens HK U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Gødvad GIF Bankager-Hallen 11-20
416053
07.
18:30 Skanderborg Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Ikast f. S. Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 17-17
416058
10.
16:00 Ikast f. S. U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 19-16
416057
21.
19:00 Billund IF U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Gødvad GIF Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 16-15
416047
24.
13:00 Skanderborg Håndbold U-15 Pige 1. Division A | Pulje 2 Rødekro-Aabenraa Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 22-25

Vælg forbund

Luk
ANNONCE