Søg Håndboldinfo
Del

Serie 2 Kvinder før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2022
507313
02.
15:00 Toftlund IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Toftlundhallerne Toftlundhallerne, Hal 2 21-21
507315
04.
19:50 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Sydals Hallen Sydalshallen 21-17
507314
04.
20:00 Bredebro IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 BBI Saxburg Bredebro Idrætscenter Bredebro Idrætscenter, Hal 1 23-23
507316
09.
11:45 BBI Saxburg Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Toftlund IF Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1 23-16
507320
11.
20:00 Bredebro IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Bredebro Idrætscenter Bredebro Idrætscenter, Hal 1 25-11
507321
19.
18:30 BBI Saxburg Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1 18-12
507319
23.
15:00 Toftlund IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Toftlundhallerne Toftlundhallerne, Hal 2 23-15
507317
25.
19:30 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Bredebro IF Kliplev Hallen Kliplevhallen 19-25
507322
25.
19:50 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Toftlund IF Sydals Hallen Sydalshallen 16-22
507323
27.
19:30 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 BBI Saxburg Kliplev Hallen Kliplevhallen 16-21
november 2022
507324
01.
19:15 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Bredebro IF Egernsundhallen 20-16
507325
06.
15:00 Toftlund IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Bredebro IF Toftlundhallerne Toftlundhallerne, Hal 2 21-15
507327
06.
15:00 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Egernsundhallen 20-17
507326
08.
19:50 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 BBI Saxburg Sydals Hallen Sydalshallen 12-14
507330
10.
19:30 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Kliplev Hallen Kliplevhallen 15-16
507329
13.
12:00 BBI Saxburg Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1 19-13
507318
15.
19:15 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Egernsundhallen 19-15
507328
15.
20:00 Bredebro IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Toftlund IF Bredebro Idrætscenter Bredebro Idrætscenter, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
507331
20.
15:00 Toftlund IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 BBI Saxburg Toftlundhallerne Toftlundhallerne, Hal 2 18-20
507333
22.
19:50 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Sydals Hallen Sydalshallen 19-17
507332
22.
20:00 Bredebro IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Bredebro Idrætscenter Bredebro Idrætscenter, Hal 1 21-16
507334
26.
13:00 BBI Saxburg Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Bredebro IF Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
507336
29.
19:15 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Toftlund IF Egernsundhallen 19-23
december 2022
507335
01.
19:30 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Kliplev Hallen Kliplevhallen 22-14
507339
04.
15:00 Egernsund Kultur og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 BBI Saxburg Egernsundhallen
507337
06.
19:50 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Bredebro IF Sydals Hallen Sydalshallen
507342
07.
18:30 BBI Saxburg Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Bylderup Idrætscenter Bylderup Idrætscenter, Hal 1
507338
08.
19:30 Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3 Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Toftlund IF Kliplev Hallen Kliplevhallen
507341
11.
13:00 Bredebro IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Egernsund Kultur og Idrætsforening Bredebro Idrætscenter Bredebro Idrætscenter, Hal 1
507340
11.
15:00 Toftlund IF Serie 2 Kvinder før ombrydning | Pulje 1 Tandslet Ungdoms- og Idrætsforening Toftlundhallerne Toftlundhallerne, Hal 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE