Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Nibe Idræts- & KulturCenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
131612
19.
13:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 VIF, Mors Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126645
19.
14:50 Nibe HK Serie 1 Damer - før ombrydning | Pulje 2 IF Fremad Nørhalne Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126315
19.
16:00 Nibe HK 2 Serie 1 Herrer - før ombrydning | Pulje 2 Visse IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159411
20.
09:15 Nibe HK U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 3 AIK Vejgaard 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162631
20.
10:00 Nibe HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 IF Frem Skørping HK Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163945
20.
10:45 Nibe HK 4 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 6 IF Frem Skørping HK Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159045
20.
11:30 Nibe HK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 Nøvling IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
174756
20.
13:30 Nibe HK U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Hjørring Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163387
22.
18:30 Nibe HK 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 IF Frem Skørping HK Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
184536
22.
20:45 Nibe HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 2. runde | Pulje 1 Sortebakken HK, S1 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
182169
27.
09:45 Nibe HK 3 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Dronninglund IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163768
27.
10:30 Nibe HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Støvring Håndbold 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162814
27.
11:15 Nibe HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 6 Støvring Håndbold 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163648
27.
12:00 Nibe HK U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 3 St. Restrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159204
27.
12:45 Nibe HK U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 St. Restrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126737
27.
13:30 Nibe HK 2 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 3 IK 1919 Aalborg 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126587
27.
14:45 Nibe HK 3 Serie 3 Herrer - før ombrydning | Pulje 5 Støvring Håndbold 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126765
29.
20:45 Nibe HK 3 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 4 Visse IF 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126730
31.
19:30 Nibe HK 2 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 3 Aalborg Studenternes IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
november 2019
163393
02.
09:45 Nibe HK 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 St. Restrup IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163772
02.
10:30 Nibe HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Svenstrup Godthåb IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162818
02.
11:15 Nibe HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 6 Svenstrup Godthåb IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
182172
02.
12:00 Nibe HK 3 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Aalborg KFUM 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163951
02.
12:45 Nibe HK 4 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 6 Nøvling IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162637
02.
13:30 Nibe HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 St. Restrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159417
02.
14:15 Nibe HK U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 3 Svenstrup/Ferslev 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163286
02.
15:00 Nibe HK U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 4 Svenstrup Godthåb IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
188140
02.
09:00 Nibe HK U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 3 Støvring Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 2
159208
03.
15:00 Nibe HK U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 Støvring - Skørping Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
174762
03.
15:45 Nibe HK U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Nøvling IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159051
03.
17:00 Nibe HK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 St. Restrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126741
03.
17:45 Nibe HK 2 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 3 HK Star Aalborg Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126591
03.
19:00 Nibe HK 3 Serie 3 Herrer - før ombrydning | Pulje 5 Svenstrup Godthåb IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
131624
05.
19:30 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Aalestrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126666
07.
19:30 Nibe HK Serie 1 Damer - før ombrydning | Pulje 2 Dall/Ferslev IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
188878
08.
Nibe HK JPTU U-13 Drenge 1. runde | Pulje 1 Støvring - Skørping Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126773
09.
13:15 Nibe HK 3 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 4 IK 1919 Aalborg 4 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126653
09.
14:30 Nibe HK Serie 1 Damer - før ombrydning | Pulje 2 IK 1919 Aalborg 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126323
09.
15:45 Nibe HK 2 Serie 1 Herrer - før ombrydning | Pulje 2 IK 1919 Aalborg Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159057
16.
12:00 Nibe HK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 Svenstrup Godthåb IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126598
16.
12:45 Nibe HK 3 Serie 3 Herrer - før ombrydning | Pulje 5 AIK Vejgaard 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
174768
16.
13:45 Nibe HK U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Hjallerup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
131636
16.
15:00 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126327
16.
16:30 Nibe HK 2 Serie 1 Herrer - før ombrydning | Pulje 2 Aalborg Studenternes IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159423
17.
09:00 Nibe HK U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 3 Nørresundby HK Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162643
17.
09:45 Nibe HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 Støvring Håndbold 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163659
17.
10:30 Nibe HK U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 3 HK 89 Båndbyerne Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162825
17.
11:15 Nibe HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 6 Mou IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163779
17.
12:00 Nibe HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Bælum/Terndrup Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163957
17.
12:45 Nibe HK 4 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 6 HK 89 Båndbyerne 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126748
17.
13:30 Nibe HK 2 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 3 AIK Vejgaard Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
182175
17.
14:40 Nibe HK 3 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Brønderslev IF 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126777
17.
16:30 Nibe HK 3 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163293
19.
18:30 Nibe HK U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 4 Aalborg KFUM 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126336
19.
19:30 Nibe HK 2 Serie 1 Herrer - før ombrydning | Pulje 2 Aalborg HK 4 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
188144
19.
18:00 Nibe HK U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 3 Terndrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 2
126657
26.
20:45 Nibe HK Serie 1 Damer - før ombrydning | Pulje 2 Aalborg Studenternes IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
december 2019
163663
01.
10:45 Nibe HK U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 3 Støvring Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163783
01.
11:30 Nibe HK 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 4 St. Restrup IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162829
01.
12:15 Nibe HK 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 6 Nøvling IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159219
01.
13:00 Nibe HK U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 Svenstrup/Ferslev Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126752
01.
13:45 Nibe HK 2 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 3 Vester Hassing GF 2 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126602
01.
15:00 Nibe HK 3 Serie 3 Herrer - før ombrydning | Pulje 5 St. Restrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163297
03.
18:30 Nibe HK U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 4 Støvring Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
174777
05.
19:30 Nibe HK U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
162652
07.
09:00 Nibe HK U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 Terndrup IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163966
07.
09:45 Nibe HK 4 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 6 Aalborg HK 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
182179
07.
10:30 Nibe HK 3 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Brønderslev IF 3 Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
163408
07.
11:15 Nibe HK 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Kongerslev IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159432
07.
12:00 Nibe HK U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 3 Kongerslev IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
159066
07.
12:45 Nibe HK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 3 Visse IF Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
126786
07.
13:30 Nibe HK 3 Serie 2 Damer - før ombrydning | Pulje 4 Skalborg SK Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
131654
07.
15:00 Nibe HK 3. Division Herrer | Pulje 1 Hjørring Håndbold Nibe Idræts- & KulturCenterNibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1

Vælg forbund

Luk