Søg Håndboldinfo
Del

Idrætscenter Østermarken

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2021
386801
27.
14:00 Aars HK, 2. Div. Elite Cup U-17 Drenge, 2. runde | Pulje 1 HF Mors/Skyum, 1. Div. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
351499
28.
12:00 Aars HK 4 U-11 Pige C Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
359794
29.
19:30 Aars HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 1 Aabybro HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
349848
30.
20:10 Aars HK 2 Serie 1 Herrer Før ombrydning | Pulje 1 IK Frem Sønderup-Suld. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
december 2021
328686
03.
19:00 Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nøvling IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350791
03.
19:00 Aars HK U-13 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 HF Mors Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
363901
03.
20:00 Aars HK U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thy Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366753
04.
11:45 Aars HK 2 U-9 Pige før ombrydning | Pulje 1 Aalestrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366754
04.
12:25 Løgstør HK U-9 Pige før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366755
04.
13:05 Aars HK 2 U-9 Pige før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366756
04.
13:45 Aalestrup IF U-9 Pige før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366769
04.
14:25 HF Mors U-9 Pige før ombrydning | Pulje 2 Møldrup-Tostrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366770
04.
15:05 Nr. Søby IF U-9 Pige før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366771
04.
15:45 HF Mors U-9 Pige før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366772
04.
16:35 Møldrup-Tostrup IF U-9 Pige før ombrydning | Pulje 2 Nr. Søby IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
351502
05.
10:25 Aars HK 3 U-11 Pige C Før ombrydning | Pulje 1 Nr. Søby IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350683
05.
11:15 Aars HK 4 U-11 Drenge C Før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350712
05.
12:05 Aars HK 3 U-11 Drenge C Før ombrydning | Pulje 2 HRH/Oddense Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
329082
05.
14:30 Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Hornslet IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
357928
05.
17:35 Aars HK 2 Jyllandsserien Damer før ombrydning | Pulje 2 Skalborg SK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
365509
05.
16:30 Vognsild/Østrup 91 2 Serie 3 Herrer Før ombrydning | Pulje 4 IK Frem Sønderup-Suld. 2 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
359798
05.
18:00 Aars HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
359090
06.
19:30 Aars HK U-19 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Aalborg KFUM Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
359304
06.
19:15 Aars HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 2 Holstebro Håndb.90 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
351377
09.
17:15 Aars HK U-11 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH/R Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
350601
12.
10:30 Aars HK 3 U-13 Drenge C Før ombrydning | Pulje 1 Viking HK, Vesløs Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350540
12.
11:25 Aars HK 2 U-13 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Fursund-Sundsøre Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
366824
12.
12:20 Aars HK U-13 Drenge A Før ombrydning | Pulje 2 Løgstør- Farsø HF. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350457
12.
13:15 Aars HK 3 U-15 Drenge B Før ombrydning | Pulje 1 Spøttrup Motion & Sport Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350427
12.
14:10 Aars HK 2 U-15 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
342872
12.
15:10 Aars HK U-15 Drenge 1. Div. før ombrydning | Pulje 2 Skive fH Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
360618
12.
16:20 Aars HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Nørre Djurs HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
350157
12.
17:40 Aars HK 3 Serie 2 Herrer Før ombrydning | Pulje 2 Spøttrup Motion & Sport 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
366944
12.
10:50 Aars HK 3 U-13 Pige C Før ombrydning | Pulje 1 Farsø KFUM HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366896
12.
11:40 Aars HK 2 U-13 Pige B Før ombrydning | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
366841
12.
12:30 Aars HK U-11 Drenge A Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
351507
12.
13:20 Aars HK 4 U-11 Pige C Før ombrydning | Pulje 1 Sortebakken HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
350800
12.
17:10 Aars HK U-13 Pige A Før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
350891
12.
18:05 Aars HK 2 U-15 Pige A Før ombrydning | Pulje 3 IK Vest, Ranum Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
351071
12.
19:00 Aars HK 3 Serie 2 Damer Før ombrydning | Pulje 2 Møldrup-Tostrup IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
januar 2022
328704
16.
Aars HK 2. Division Herrer | Pulje 1 Nørre Djurs HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
329100
16.
Aars HK 2. Division Damer | Pulje 1 Aalborg HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE