Søg Håndboldinfo
Del

Troldhede Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2020
307662
14.
09:00 Vorgod-Barde motion og fritid U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 4 Vorgod-Barde motion og fritid 2 Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307664
14.
09:18 Vorgod-Barde motion og fritid 2 U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 4 Spjald Fritid Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307666
14.
09:40 Videbæk-Fiskbæk KFUM U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 5 Rækker Mølle Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307667
14.
09:58 Rækker Mølle Håndbold U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 5 Skjern Håndbold 2 Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307668
14.
10:16 Skjern Håndbold 2 U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 5 Videbæk-Fiskbæk KFUM Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307669
14.
10:50 RSU-Ringkøbing U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 5 RSU-Ringkøbing 2 Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307671
14.
11:08 RSU-Ringkøbing 2 U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 5 Rækker Mølle Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307673
14.
11:40 RSU-Ringkøbing 3 U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 6 RSU-Ringkøbing 4 Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307675
14.
11:58 RSU-Ringkøbing 4 U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 6 Vorgod-Barde motion og fritid Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307177
14.
12:40 Skjern Håndbold U-8 Piger 14.11.20 | Pulje 5 Tarm-Foersum GF Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307178
14.
12:58 Tarm-Foersum GF U-8 Piger 14.11.20 | Pulje 5 Troldhede GIF Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307179
14.
13:16 Troldhede GIF U-8 Piger 14.11.20 | Pulje 5 Skjern Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307677
14.
13:50 Spjald Fritid U-8 Drenge 14.11.20 | Pulje 5 Rækker Mølle Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307679
14.
14:08 Skjern Håndbold 2 U-8 Drenge 14.11.20 | Pulje 5 Spjald Fritid Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307681
14.
14:26 Vorgod-Barde motion og fritid U-8 Drenge 14.11.20 | Pulje 5 Skjern Håndbold 2 Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/1
307663
14.
09:00 Spjald Fritid U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 4 Skjern Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307665
14.
09:18 Skjern Håndbold U-6 Mix 14.11.20 | Pulje 4 Vorgod-Barde motion og fritid Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307670
14.
10:50 Rækker Mølle Håndbold U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 5 Skjern Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307672
14.
11:08 Skjern Håndbold U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 5 RSU-Ringkøbing Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307674
14.
11:40 Vorgod-Barde motion og fritid U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 6 Videbæk-Fiskbæk KFUM Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307676
14.
11:58 Videbæk-Fiskbæk KFUM U-7 Mix 14.11.20 | Pulje 6 RSU-Ringkøbing 3 Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307678
14.
13:50 Skjern Håndbold U-8 Drenge 14.11.20 | Pulje 5 Vorgod-Barde motion og fritid Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2
307680
14.
14:08 Rækker Mølle Håndbold U-8 Drenge 14.11.20 | Pulje 5 Skjern Håndbold Troldhede Idrætscenter Troldhede Idr. U-6/2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE