Søg Håndboldinfo
Del

Stavtruphallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
419936
23.
10:00 Stavtrup IF 3 U-11 Pige C 2. halvdel | Pulje 1 Skødstrup SF 3 Stavtruphallen
419712
23.
11:00 Stavtrup IF 2 U-13 Pige C 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 5 Stavtruphallen
Corona - udsat kamp
Corona
419411
23.
12:00 Stavtrup IF 3 U-11 Drenge C 2. halvdel | Pulje 1 Viby IF 2 Stavtruphallen
419291
23.
13:00 Stavtrup IF 2 U-11 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Skødstrup SF 2 Stavtruphallen
418973
23.
14:00 Stavtrup IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 4 Stavtruphallen
428811
28.
18:15 Stavtrup Viby 2 (B) Jydsk Cupturnering Ungdom U-15 Piger 2. rd. | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 2 (A) Stavtruphallen
420025
30.
09:00 Stavtrup IF U-9 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 IF Lyseng Stavtruphallen
419562
30.
09:50 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 2 Thorsager-Rønde IF Stavtruphallen
419680
30.
10:40 Stavtrup IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 AGF-Lyseng 3 Stavtruphallen
419816
30.
11:30 Stavtrup IF U-11 Pige A 2. halvdel | Pulje 2 HEI, Skæring 2 Stavtruphallen
414759
30.
12:20 Stavtrup IF U-11 Drenge AA | Pulje 3 Silkeborg IF Stavtruphallen
419906
30.
13:10 Stavtrup IF 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 VRI, Risskov 3 Stavtruphallen
419137
30.
14:00 Stavtrup IF 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Harlev IK Stavtruphallen
414877
30.
14:50 Stavtrup IF U-13 Drenge AA | Pulje 3 Hørning Håndbold Stavtruphallen
415783
30.
15:50 Stavtrup/Viby U-15 Piger 2. div. | Pulje 6 Vejle Håndbold Klub Stavtruphallen
419475
30.
16:50 Stavtrup/Viby 2 U-15 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Stavtruphallen
411998
30.
17:55 Stavtrup/Viby 2 U-19 Pige A | Pulje 4 Søndermarkens IK, Stavtruphallen
februar 2022
330297
03.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Stavtruphallen
419504
06.
09:30 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 2 Stavtruphallen
419908
06.
10:20 Stavtrup IF 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 Skødstrup SF 2 Stavtruphallen
419818
06.
11:10 Stavtrup IF U-11 Pige A 2. halvdel | Pulje 2 VRI, Risskov 2 Stavtruphallen
414761
06.
12:00 Stavtrup IF U-11 Drenge AA | Pulje 3 HEI, Skæring Stavtruphallen
419477
06.
13:00 Stavtrup/Viby 2 U-15 Pige B 2. halvdel | Pulje 1 Hasle KFUM Stavtruphallen
413914
06.
14:00 AGF/Viby/Stavtrup 3 U-17 Pige A | Pulje 3 Randers Freja Stavtruphallen
418983
06.
15:00 Stavtrup IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Hasle KFUM 3 Stavtruphallen
415777
10.
19:05 Stavtrup/Viby U-15 Piger 2. div. | Pulje 6 Bramdrupdam GIF Stavtruphallen
420031
27.
09:00 Stavtrup IF U-9 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Viby IF Stavtruphallen
419568
27.
09:50 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 2 AGF, Århus Stavtruphallen
419502
27.
10:40 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 IK Skovbakken Stavtruphallen
419952
27.
11:30 Stavtrup IF 3 U-11 Pige C 2. halvdel | Pulje 1 BMI, Egelund Stavtruphallen
419686
27.
12:20 Stavtrup IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 Harlev IK Stavtruphallen
419728
27.
13:10 Stavtrup IF 2 U-13 Pige C 2. halvdel | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF 2 Stavtruphallen
419421
27.
14:00 Stavtrup IF 3 U-11 Drenge C 2. halvdel | Pulje 1 VRI, Risskov 3 Stavtruphallen
419147
27.
14:50 Stavtrup IF 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 HEI, Skæring 3 Stavtruphallen
419301
27.
15:40 Stavtrup IF 2 U-11 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Lystrup IF Stavtruphallen
414883
27.
16:35 Stavtrup IF U-13 Drenge AA | Pulje 3 ØBG Silkeborg Stavtruphallen
marts 2022
419915
03.
17:10 Stavtrup IF 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 tst, Tilst Stavtruphallen
413770
04.
19:30 AGF/Viby/Stavtrup 2 U-17 Pige 2. Division | Pulje 5 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole Stavtruphallen
419152
06.
09:30 Stavtrup IF 2 U-13 Drenge B 2. halvdel | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Stavtruphallen
419571
06.
10:15 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 2 TMG, Mårslet 2 Stavtruphallen
419516
06.
11:00 Stavtrup IF U-9 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Stavtruphallen
420034
06.
11:45 Stavtrup IF U-9 Pige A 2. halvdel | Pulje 1 Odder Håndbold Stavtruphallen
419957
06.
12:30 Stavtrup IF 3 U-11 Pige C 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 2 Stavtruphallen
419689
06.
13:15 Stavtrup IF U-13 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 IK Skovbakken 2 Stavtruphallen
419733
06.
14:00 Stavtrup IF 2 U-13 Pige C 2. halvdel | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold 3 Stavtruphallen
419425
06.
14:45 Stavtrup IF 3 U-11 Drenge C 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF 2 Stavtruphallen
419305
06.
15:35 Stavtrup IF 2 U-11 Drenge A 2. halvdel | Pulje 1 Hammel GF Stavtruphallen
415792
06.
16:30 Stavtrup/Viby U-15 Piger 2. div. | Pulje 6 Horsens HK 2 Stavtruphallen
419810
06.
17:40 Stavtrup IF U-11 Pige A 2. halvdel | Pulje 2 Skødstrup SF Stavtruphallen
414769
13.
10:00 Stavtrup IF U-11 Drenge AA | Pulje 3 Skødstrup SF Stavtruphallen
411755
18.
19:30 Stavtrup/Viby U-19 Pige 1. Division | Pulje 2 Fredericia HK Stavtruphallen
419921
20.
09:30 Stavtrup IF 2 U-11 Pige B 2. halvdel | Pulje 3 AIA-Tranbjerg 2 Stavtruphallen
419577
20.
10:15 Stavtrup IF 2 U-9 Drenge B 2. halvdel | Pulje 2 HEI, Skæring Stavtruphallen
419831
20.
11:00 Stavtrup IF U-11 Pige A 2. halvdel | Pulje 2 Lystrup IF Stavtruphallen
414774
20.
11:45 Stavtrup IF U-11 Drenge AA | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Stavtruphallen
414892
20.
12:35 Stavtrup IF U-13 Drenge AA | Pulje 3 HEI, Skæring Stavtruphallen
330327
20.
13:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Stavtruphallen
418731
20.
15:00 Stavtrup IF 2 Serie 2 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Katrinebjergs Atletikforening Stavtruphallen
419003
20.
16:10 Stavtrup IF 3 Serie 4 Damer 2. halvdel | Pulje 1 Sabro IF 2 Stavtruphallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE