Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Røsnæshallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
marts 2019
763443
03.
09:00 Raklev G&I 2 U-10 Drenge C2- 2. halvdel | Pulje 5 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 19-14
758482
03.
09:50 Raklev G&I U-10 Drenge B1- 2. halvdel | Pulje 1 Slagelse Håndboldklub Røsnæshallen 16-13
762461
03.
10:40 Raklev G&I U-10 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 HØJ Røsnæshallen 13-15
758183
03.
11:30 Raklev G&I 2 U-12 Drenge C2 - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 16-14
761741
03.
12:20 Raklev G&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 18-15
761351
03.
13:10 Raklev G&I 3 U-14 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Ballerup- Skovlunde Håndbold 2 Røsnæshallen 22-22
761171
03.
14:10 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen 24-18
757462
03.
15:10 Raklev G&I 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 3 HK Lammefjorden 2 Røsnæshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
760110
03.
16:10 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 STG / Vallø Røsnæshallen 24-19
760620
03.
17:20 Raklev G&I 3 Serie 4 Damer A1 - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby HK 3 Røsnæshallen 12-19
757762
05.
17:30 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Røsnæshallen 11-10
756674
05.
18:40 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 KGF - Vipperød 2 Røsnæshallen 29-21
760626
21.
19:45 Raklev G&I 3 Serie 4 Damer A1 - 2. halvdel | Pulje 2 Brøndby Strand IK Røsnæshallen 20-16
756680
21.
20:45 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Fuglebjerg IF Røsnæshallen 16-22
763449
24.
09:00 Raklev G&I 2 U-10 Drenge C2- 2. halvdel | Pulje 5 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 11-14
761747
24.
09:50 Raklev G&I U-12 Pige B1 - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G 91 Røsnæshallen 17-17
756208
24.
11:30 Raklev G&I U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen 16-21
757468
24.
12:30 Raklev G&I 2 U-14 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 3 FK Odsherred Røsnæshallen 27-11
759906
24.
13:30 Raklev G&I U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Slagelse Håndboldklub 2 Røsnæshallen 28-18
761177
24.
14:30 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - 2. halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 19-16
684017
24.
15:30 Raklev G&I Serie 1 Damer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold 2 Røsnæshallen 18-18
760116
24.
16:40 Raklev G&I 2 Serie 2 Damer A - 2. halvdel | Pulje 3 Frem 83, Skælskør Røsnæshallen 20-20
773094
24.
17:50 HF Kalundborg 2 Serie 2 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 4 FK Odsherred Røsnæshallen 34-24
758184
26.
17:30 Raklev G&I 2 U-12 Drenge C2 - 2. halvdel | Pulje 2 Jyderup HK Røsnæshallen 14-19
756686
28.
20:40 HF Kalundborg 3 Serie 3 Herrer A - 2. halvdel | Pulje 2 Jyderup HK Røsnæshallen 27-16
april 2019
757768
02.
17:30 Raklev G&I U-12 Drenge B1 - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 15-21
798918
06.
10:20 Hvidovre IF 2 U-12 Drenge B1 - Slutspil - runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 2 Espergærde IF Røsnæshallen 14-11
799311
06.
11:10 Raklev G&I 2 U-14 Pige A1 - Slutspil- runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 1 Jersie HK 2 Røsnæshallen 11-24
798919
06.
12:10 Espergærde IF U-12 Drenge B1 - Slutspil - runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Røsnæshallen 10-17
799312
06.
13:00 Jersie HK 2 U-14 Pige A1 - Slutspil- runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 1 Køge Håndbold 3 Røsnæshallen 33-22
798921
06.
14:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-12 Drenge B1 - Slutspil - runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 2 Hvidovre IF 2 Røsnæshallen 15-18
799314
06.
14:50 Køge Håndbold 3 U-14 Pige A1 - Slutspil- runde 1 - semifinale | Semifinalerunde 1 Raklev G&I 2 Røsnæshallen 26-17

Vælg forbund

Luk