Søg Håndboldinfo
Del

Birkerød Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
371517
25.
19:10 Rudersdal Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 FIF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368105
27.
19:15 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
383287
28.
Birkerød HK U-13 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - 1. runde cup kampe | Kampe i 1. runde HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
383375
28.
Rudersdal Håndbold U-17 Drenge - Intersport Ungdomspokal 1 - 1. runde cup kampe | Kampe i 1. runde HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370014
29.
17:30 Birkerød HK 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Lyngby HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369774
29.
18:30 Birkerød HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 5 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
370430
29.
18:00 Holte IF U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Øresund Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
368231
30.
13:00 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 Nykøbing F. Håndboldklub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368202
30.
14:15 Rudersdal Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371618
30.
15:30 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 Strib Idrætsefterskole Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368111
30.
16:45 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Oure Elite Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371737
30.
18:00 Rudersdal Håndbold 2 U-19 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
374716
30.
11:00 Birkerød HK U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Helsingør Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370016
31.
09:00 Holte IF U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Birkerød HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
373763
31.
10:00 Birkerød HK U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 AB Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
373762
31.
11:00 Holte IF U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 VSH 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371857
31.
13:00 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369506
31.
14:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Amager Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
330786
31.
15:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
335720
31.
16:45 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
375248
31.
18:00 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 FIF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
370947
31.
09:00 Holte IF 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 9 Tårnby HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
374722
31.
09:50 Birkerød HK U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 HUK Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370977
31.
10:40 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Københavns Håndboldklub 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370436
31.
12:00 Holte IF U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 VSH Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
376416
31.
15:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 VSH 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373252
31.
16:00 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 VSH 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
november 2021
373012
03.
20:00 Team Kongevejen Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 AB Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369176
03.
21:00 Holte IF Old Boys A | Pulje 1 AB 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
331318
04.
19:30 Rudersdal Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Ajax København 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
375253
05.
20:30 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Ledøje-Smørum HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
373766
07.
10:00 Birkerød HK U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Holte IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371621
07.
11:15 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 AB Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368505
07.
12:30 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Københavns Håndboldklub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371520
07.
13:30 Rudersdal Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Oure I.E. HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
370950
07.
09:00 Holte IF 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 9 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370980
07.
10:30 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Gundsølille SG&I Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373019
10.
19:00 Team Kongevejen Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
376659
10.
20:00 Birkerød HK Old Boys B | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369183
10.
21:00 Holte IF Old Boys A | Pulje 1 HIK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371744
11.
19:00 Rudersdal Håndbold 2 U-19 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
330799
11.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
376423
14.
09:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 Furesø Håndboldklub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
373259
14.
10:00 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 Ålholm IF, Hillerød Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369513
14.
11:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Lyngby HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371864
14.
12:00 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HØJ Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
331331
14.
13:00 Rudersdal Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368118
14.
14:30 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368238
14.
15:45 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
335731
14.
17:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371013
14.
09:00 Birkerød HK U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Ålholm IF, Hillerød Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370443
14.
09:50 Holte IF U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373769
14.
10:40 Holte IF U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Birkerød HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370023
14.
11:40 Holte IF U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Lyngby HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
383301
18.
V. Birkerød HK / HK 73 U-13 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe 2. runde Freja HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
383342
18.
Rudersdal Håndbold U-19 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe 2. runde Ajax København Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369185
24.
20:00 Holte IF Old Boys A | Pulje 1 IF Stadion Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
331342
25.
19:30 Rudersdal Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369784
26.
17:30 Birkerød HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 5 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
370024
26.
18:30 Birkerød HK 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 HUK Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369515
26.
19:30 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 KFUM Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371633
26.
20:30 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 GOG Oure Elite 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
376425
28.
09:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 KFUM Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371627
28.
10:00 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368120
28.
11:15 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368240
28.
12:30 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 2 Fjordbyerne Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371526
28.
13:45 Rudersdal Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 Odense Håndbold Ungdom Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371746
28.
15:00 Rudersdal Håndbold 2 U-19 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
330810
28.
16:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371015
28.
09:00 Birkerød HK U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Slangerup HF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370986
28.
09:50 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 HUK Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
374731
28.
10:40 Birkerød HK U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Fredensborg HK 78 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370445
28.
11:30 Holte IF U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 HØJ Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370956
28.
12:20 Holte IF 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 9 Furesø Håndbold Klub 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
374102
28.
13:10 Birkerød HK 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 Allerød Håndbold Klub Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373771
28.
14:10 Holte IF U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Lyngby HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373772
28.
15:10 Birkerød HK U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
371866
28.
16:10 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 Team Faxe Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
368511
28.
17:10 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373261
28.
18:10 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 Borsholm-S IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
december 2021
373021
01.
20:00 Team Kongevejen Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 Slangerup HF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
376661
01.
21:00 Birkerød HK Old Boys B | Pulje 3 IF Stadion 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368211
02.
19:00 Rudersdal Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Roskilde Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
375268
04.
12:15 Rudersdal Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Rødovre HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
330816
04.
14:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
331348
04.
15:30 Rudersdal Håndbold 2. Division Damer | Pulje 3 Brøndby HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368126
04.
17:00 Rudersdal Håndbold U-19 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 HC Odense Ungdom Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
335740
04.
18:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
373267
05.
09:00 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige A - 1.halvdel | Pulje 5 HØJ Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
376431
05.
10:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 2. Division - 1.halvdel | Pulje 5 HIK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368217
05.
11:00 Rudersdal Håndbold U-17 Drenge 1. Division B - 1.halvdel | Pulje 1 Ajax København 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371532
05.
12:15 Rudersdal Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 1.halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
373027
05.
13:30 Team Kongevejen Old Girls B - 1.halvdel | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
368517
05.
14:30 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
371872
05.
15:30 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division - 1.halvdel | Pulje 1 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369521
05.
16:30 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Ledøje-Smørum HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
376667
05.
17:30 Birkerød HK Old Boys B | Pulje 3 HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
370962
05.
09:00 Holte IF 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 9 Lyngby HK 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
371021
05.
09:50 Birkerød HK U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 11 Helsingør Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370992
05.
10:40 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 BK Ydun 4 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
374737
05.
11:30 Birkerød HK U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370451
05.
12:20 Holte IF U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373777
05.
13:10 Holte IF U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 Herlev/Hjorten Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
373778
05.
14:10 Birkerød HK U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 8 VSH 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
370031
05.
15:10 Holte IF U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Helsingør Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
374108
05.
16:10 Birkerød HK 2 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 10 VSH 4 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
369191
08.
20:00 Holte IF Old Boys A | Pulje 1 Hvidovre IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
370035
10.
17:30 Birkerød HK 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 8 Holte IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
369795
10.
18:30 Birkerød HK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 5 Team Helsinge Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE