Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Birkerød Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
245591
06.
20:30 Rudersdal Håndbold U-17 Drenge Liga - 2. halvdel | Pulje 2 HIK/KFUM Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 23-28
203944
07.
18:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 21-19
190832
08.
18:50 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Piger - Intersport Ungdomspokal 2 - 1. runde - Cup kampe | Kampe Furesø Håndboldklub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 35-29
204725
08.
20:00 Birkerød HK Old Boys BA - 2. halvdel | Pulje 1 Team Helsinge Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 22-19
203884
09.
18:00 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 27-38
194780
09.
19:10 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge- Intersport Ungdomspokal 2 - 2. runde - Cup kampe | Pulje 1 Skovlunde - Ledøje/Smørum Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 24-15
210214
10.
17:20 Birkerød HK U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Fredensborg HK 78 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
231606
10.
18:10 Birkerød HK U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 Gilleleje HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
212891
13.
17:35 Holte IF U-13 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 4 Lyngby HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 32-24
240054
14.
19:45 Rudersdal Håndbold (3. Div) Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 4. runde HRØ - FHF | HRØ Kampe Lyngby HK (2. Div) Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 21-28
130831
14.
21:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 31-26
208683
15.
20:00 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 HVI Himmelev Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 14-24
204731
15.
21:00 Birkerød HK Old Boys BA - 2. halvdel | Pulje 1 Amager SK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 21-16
210791
19.
09:00 Birkerød HK 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Herlev/Hjorten Håndbold 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
227385
19.
09:50 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 4 Team Helsinge / Sirius Græsted 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 14-13
210220
19.
10:50 Birkerød HK U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Furesø Håndboldklub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
203950
19.
11:40 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 30-22
231612
19.
12:40 Birkerød HK U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 FIF 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
208781
19.
13:30 Team Kongevejen 2 Old Girls BB - 2. halvdel | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 24-8
204910
19.
14:30 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 SMUT BG 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 23-16
234200
19.
09:00 Birkerød HK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 7 Gentofte-Vangede HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
226733
19.
09:50 Birkerød HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Lyngby HK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2 13-5
226246
19.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211390
22.
19:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 4 Ledøje-Smørum HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 23-22
205808
24.
18:00 Birkerød HK U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 13-14
februar 2020
205816
02.
09:00 Birkerød HK U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 6 Helsingør Håndbold 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 19-13
226740
02.
09:50 Birkerød HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 VSH 4 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 17-9
226253
02.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
210227
02.
11:50 Birkerød HK U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 VSH 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
211397
02.
12:40 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 19-22
203897
02.
13:40 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 22-30
227392
02.
14:50 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 4 Fjordbyerne 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 21-17
203957
02.
15:50 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 KFUM Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 28-15
208696
05.
20:00 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Tune IF Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 18-17
204734
19.
20:00 Birkerød HK Old Boys BA - 2. halvdel | Pulje 1 Team Arresø Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 16-13
203890
20.
18:00 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Furesø Håndboldklub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 24-21
210794
23.
13:00 Birkerød HK 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Nørrebro United Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
208784
23.
14:00 Team Kongevejen 2 Old Girls BB - 2. halvdel | Pulje 2 HGI Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1 22-6
210229
25.
17:00 Birkerød HK U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Øresund Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
208688
25.
20:30 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Dragør HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
231619
28.
17:00 Birkerød HK U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 VSH 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
marts 2020
130841
03.
20:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
204740
04.
20:00 Birkerød HK Old Boys BA - 2. halvdel | Pulje 1 Brøndby HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
203690
05.
19:30 Rudersdal Håndbold 2 U-17 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
226255
06.
17:00 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 HIK 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
231621
06.
18:00 Birkerød HK U-11 Drenge A - 2. halvdel | Pulje 6 KFUM 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
234209
08.
09:00 Birkerød HK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 5 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
211399
08.
10:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 4 HUK Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
204919
08.
11:00 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Drenge AA - 2. halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
211370
08.
12:00 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Lyngby HK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
205818
08.
13:00 Birkerød HK U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
128661
08.
14:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
129057
08.
16:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Tårnby HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
130861
08.
17:15 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Freja HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
210800
08.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Amager SK 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
226742
08.
11:30 Birkerød HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Hvidovre IF 4 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
208790
08.
12:20 Team Kongevejen 2 Old Girls BB - 2. halvdel | Pulje 2 CIK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
208698
08.
13:20 Team Kongevejen Old Girls BA - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
227394
08.
14:20 Rudersdal Håndbold 3 U-15 Pige AA - 2. halvdel | Pulje 4 Ajax København Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 2
203959
13.
19:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
203905
24.
18:15 Rudersdal Håndbold U-15 Drenge 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Amager Håndbold Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
211376
25.
19:00 Rudersdal Håndbold U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Furesø Håndboldklub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
204746
25.
20:00 Birkerød HK Old Boys BA - 2. halvdel | Pulje 1 HIK 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
234215
29.
09:00 Birkerød HK 3 U-11 Drenge C- 2. halvdel | Pulje 7 Stenløse HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
210806
29.
09:50 Birkerød HK 2 U-11 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 3 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
226261
29.
10:40 Birkerød HK 2 U-11 Drenge B- 2. halvdel | Pulje 6 AB Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
226748
29.
11:30 Birkerød HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Espergærde IF 2 Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
210235
29.
12:20 Birkerød HK U-11 Pige A - 2. halvdel | Pulje 7 Københavns Håndboldklub Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1
208796
29.
13:10 Team Kongevejen 2 Old Girls BB - 2. halvdel | Pulje 2 Tårnby HK Birkerød IdrætscenterBirkerød Idrætscenter 1

Vælg forbund

Luk