Søg Håndboldinfo
Del

Sundbyøster Idrætsanlæg

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
december 2021
375557
05.
09:50 Amager SK U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
375617
05.
10:40 Amager SK 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 FIF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
375677
05.
13:00 Amager SK 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 5 Tårnby HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
370000
05.
13:50 Amager SK 2 U-13 Drenge B - 1.halvdel | Pulje 7 HIK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
374047
05.
14:50 Amager SK 3 U-13 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Tårnby HK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336881
05.
16:00 SG Mojn København Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
335649
05.
17:15 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
335923
06.
19:15 Amager SK 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 Fremad Valby 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336008
07.
19:10 Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Hvidovre IF 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
369282
08.
20:30 Amager SK Old Boys B | Pulje 2 CIK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
391262
08.
18:20 Amager SK U-13 Piger - Intersport Ungdomspokal 1 - 3. runde cup kampe | Kampe 3. runde Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
369133
08.
21:15 Pan Håndbold 2 Serie 3 Herrer - 1.halvdel | Pulje 7 Tune IF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
371104
11.
10:00 Amager SK U-9 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 TIK - Taastrup Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
368878
11.
14:50 Føroyar 2 Serie 2 Herrer - 1.halvdel | Pulje 4 Vallensbæk IF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
371115
12.
09:00 Amager SK U-9 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
370934
12.
09:50 Amager SK 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 8 Dragør HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
374230
12.
10:40 Amager SK U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 3 VSH Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
373719
12.
11:30 Amager SK 2 U-13 Pige B - 1.halvdel | Pulje 6 HIK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
369765
12.
12:30 Amager SK U-13 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 4 VSH Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
373510
12.
13:30 Amager SK U-13 Pige A - 1.halvdel | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336104
12.
14:30 Amager SK 4 Serie 1 Damer | Pulje 4 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
372489
12.
16:00 Amager Sundby KFUM 2 Serie 3 Damer | Pulje 5 Freja HK 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
334815
14.
20:45 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
januar 2022
334977
09.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
335659
09.
12:00 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
330837
16.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
331369
16.
Amager SK 2. Division Damer | Pulje 3 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
331632
16.
Føroyar 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
334851
16.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
335938
16.
Amager SK 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 CBS Sport Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336028
16.
Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336114
16.
Amager SK 4 Serie 1 Damer | Pulje 4 KSG Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336771
16.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336013
20.
Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 Team Bornholm - Damer Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
331636
23.
Føroyar 3. Division Herrer | Pulje 5 Tommerup HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
334857
23.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Herlev/Hjorten Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
330848
30.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
331380
30.
Amager SK 2. Division Damer | Pulje 3 IF Stjernen, Odense Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
334995
30.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
335947
30.
Amager SK 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 Frederiksberg HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336037
30.
Føroyar Serie 1 Damer | Pulje 3 KFUM 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336124
30.
Amager SK 4 Serie 1 Damer | Pulje 4 Team Arresø Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336782
30.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE