Kampprogram
Mathias Krog
Periode: 28-10-2021 til 28-12-2021
Kampnr.RundeDagDatoKl.RækkePuljeHjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3286555Fre29-10-202120:002. Division HerrerPulje 1Stoholm IFNøvling IFStoholm Fritids-og Kulturcenteratt: Claus Navntoft-Pedersen
Søndergade 56
7850 Stoholm Jyll Danmark
Stoholm Fritidsc. 126-25
3679601Lør30-10-202110:30U-9 Drenge B før ombrydningPulje 2Støvring HåndboldHjallerup IF - AStøvringhallenBavnebakken 103
9530 Støvring Danmark
StøvringhallenROK
3422495Lør30-10-202116:15U-19 Drenge LigaPulje 1Tvis Skjern HåndboldTvis CentretKirkevænget 8
Tvis
7500 Holstebro Danmark
Tvis Centret34-36
3286525Søn31-10-202117:302. Division HerrerPulje 1Mors-Thy Håndbold 2Aars HKSparekassen Thy Arena | MorsH. C. Ørstedsvej 15
7900 Nykøbing M Danmark
Sparekassen Thy Arena | Mors 128-23
3294516Fre05-11-202118:153. Division HerrerPulje 1Fjerritslev IFBjerringbro FH 2Idrætscenter Jammerbugt FjerritslevBrøndumvej 14
9690 Fjerritslev Danmark
Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev28-27
3286596Søn07-11-202117:002. Division HerrerPulje 1Aalestrup IFHammel GFAalestrup IdrætscenterSkolevænget 17
9620 Aalestrup Danmark
Aalestrup Idrætscenter 123-28
3583425Tir09-11-202120:30Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 1Svenstrup Godthåb IFHjallerup IF 3Højvangshallen, SvenstrupBautastenen 27
9230 Svenstrup J Danmark
Højvanghallen, Svenstrup18-21
3268469Lør13-11-202113:301. division KvinderPulje 1EH AalborgRødovre HKNr. Sundby IdrætscenterLerumbakken 11
9400 Nørresundby Danmark
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 141-25
3286677Søn14-11-202115:002. Division HerrerPulje 1Elitesport Vendsyssel 2Skive fH 2Idrætscenter VendsysselStadionvej 17
9760 Vrå Danmark
Idrætscenter Vendsyssel, Hal 128-30
3583476Tor18-11-202119:20Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 1Aabybro HKAalborg HK 2DGI-Huset AabybroJens Møllersvej 3
9440 Aabybro Danmark
DGI-Huset Aabybro, Hal 125-21
3286738Fre19-11-202120:002. Division HerrerPulje 1Stoholm IFNørre Djurs HKStoholm Fritids-og Kulturcenteratt: Claus Navntoft-Pedersen
Søndergade 56
7850 Stoholm Jyll Danmark
Stoholm Fritidsc. 125-26
3666647Lør20-11-202113:10U-11 Pige B før ombrydningPulje 3Støvring HåndboldSt. Restrup IFStøvringhallenBavnebakken 103
9530 Støvring Danmark
StøvringhallenROK
3422678Søn21-11-202113:30U-19 Drenge LigaPulje 1Tvis Sønderborg/Haderslev HåndboldGråkjær Arena HolstebroStationsvej 37
7500 Holstebro Danmark
Gråkjær Arena - Holstebro37-33
3288089Fre26-11-202120:002. Division HerrerPulje 2Fredericia Håndboldklub 2HEI, Skæring 2thansen ARENAVestre Ringvej 100
7000 Fredericia Danmark
thansen ARENA29-33
32881610Lør04-12-202115:002. Division HerrerPulje 2Rækker Mølle HåndboldAGF, ÅrhusRækker Mølle-HallenTylvadvej 2
Rækker Mølle
6900 Skjern Danmark
Rækker Mølle hallen hal 130-32
32881910Søn05-12-202114:002. Division HerrerPulje 2Silkeborg-Voel KFUM Give HåndboldklubVoel-HallenSorringvej 28
Voel
8600 Silkeborg Danmark
Voel Hallen - Hal 131-40
3583507Tir07-12-202120:30Jyllandsserien Herrer før ombrydningPulje 1Aalborg Studenternes IFAalborg HK 2Gigantium, AalborgWilly Brandts Vej 31
9220 Aalborg Øst Danmark
Gigantium Arena, Aalborg.
34228311Tor09-12-202119:15U-19 Drenge LigaPulje 1Viborg FHFredericia HK LiseborgcentretLiseborgvej 37
8800 Viborg Danmark
Liseborgcentret
32685811Lør11-12-202113:301. division KvinderPulje 1EH AalborgDHG Nr. Sundby IdrætscenterLerumbakken 11
9400 Nørresundby Danmark
Nr.Sundby Idr-Ctr, Hal 1
33414110Søn12-12-202114:30Serie 3 Herrer - før ombrydningPulje 3Biersted IF 2Vadum IF 2BierstedhallenIdrætsvej 15
Biersted
9440 Aabybro Danmark
Bierstedhallen