Komplet kampprogram
Serie 2 Damer før ombrydning, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
1352511Søn29-09-201916:30Als HF Bov IFSydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen13-22
1352531Tir01-10-201920:00Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4Egernsund Kultur og IdrætsforeningArena AabenraaHjelmalle 3
6200 Aabenraa Danmark
Arena Aabenraa Hal 124-19
1352562Tir08-10-201920:15Bov IFSydstjernen, LIF-Aabenraa 4GrænsehallerneHarkærvej 3 A
6340 Kruså Danmark
Grænsehallerne Hal 325-16
1352542Ons09-10-201920:00HK "Egene" GråstenAls HF Ahlmannsparken,GråstenAhlefeldvej 4
6300 Gråsten Danmark
Ahlmannsparken, Gråsten17-19
1352573Søn20-10-201914:00Als HF Egernsund Kultur og IdrætsforeningDiamanten Kultur- og Idrætscenter i FynshavGyden 100
Fynshav
6440 Augustenborg Danmark
Diamanten Kultur- og Idrætscenter18-13
1352593Ons23-10-201920:00HK "Egene" GråstenBov IFAhlmannsparken,GråstenAhlefeldvej 4
6300 Gråsten Danmark
Ahlmannsparken, Gråsten22-21
1352604Man28-10-201919:00Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4Als HF Arena AabenraaHjelmalle 3
6200 Aabenraa Danmark
Arena Aabenraa Hal 322-12
1352614Tir29-10-201919:30Egernsund Kultur og IdrætsforeningHK "Egene" GråstenEgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen8-22
1352645Man04-11-201920:00Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4HK "Egene" GråstenArena AabenraaHjelmalle 3
6200 Aabenraa Danmark
Arena Aabenraa Hal 317-21
1352655Tir05-11-201920:15Bov IFEgernsund Kultur og IdrætsforeningGrænsehallerneHarkærvej 3 A
6340 Kruså Danmark
Grænsehallerne Hal 326-12
1352686Tir12-11-201919:30Egernsund Kultur og IdrætsforeningBov IFEgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen16-24
1352717Man18-11-201920:15Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4Bov IFArena AabenraaHjelmalle 3
6200 Aabenraa Danmark
Arena Aabenraa Hal 325-28
1352676Ons20-11-201920:00HK "Egene" GråstenSydstjernen, LIF-Aabenraa 4Ahlmannsparken,GråstenAhlefeldvej 4
6300 Gråsten Danmark
Ahlmannsparken, Gråsten19-15
1352697Tor21-11-201919:30Als HF HK "Egene" GråstenSydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen17-18
1352748Lør23-11-201914:15Bov IFAls HF GrænsehallerneHarkærvej 3 A
6340 Kruså Danmark
Grænsehallerne Hal 329-12
1352738Tir26-11-201919:30Egernsund Kultur og IdrætsforeningSydstjernen, LIF-Aabenraa 4EgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen21-29
1352779Tir26-11-201920:15Bov IFHK "Egene" GråstenGrænsehallerneHarkærvej 3 A
6340 Kruså Danmark
Grænsehallerne Hal 317-19
1352769Tir03-12-201919:30Egernsund Kultur og IdrætsforeningAls HF EgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen15-12
13528010Ons04-12-201920:00HK "Egene" GråstenEgernsund Kultur og IdrætsforeningAhlmannsparken,GråstenAhlefeldvej 4
6300 Gråsten Danmark
Ahlmannsparken, Gråsten22-13
13527810Tor05-12-201919:30Als HF Sydstjernen, LIF-Aabenraa 4Sydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen18-31