Komplet kampprogram
U-10 Drenge A før ombrydning, Pulje 2
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
2786013Søn18-10-202010:00Skødstrup SFAIA-TranbjergMidtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 1ROK
2786023Søn18-10-202011:20Thorsager-Rønde IFHammel GF 2Rønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
2786044Søn25-10-202010:00Hammel GF 2Skødstrup SFHammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaROK
2786064Søn25-10-202010:10HEI, Skæring Thorsager-Rønde IFSkæringhallen ASkæring Skolevej 200
8250 Egå Danmark
Skæringhallen AROK
2786095Søn01-11-202012:15HEI, Skæring AIA-TranbjergHEI-hallenSkæring Skolevej 200
8250 Egå Danmark
HEI-hallenROK
2786075Søn01-11-202015:00Skødstrup SFThorsager-Rønde IFMidtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2ROK
2786106Søn08-11-202010:00Thorsager-Rønde IFSkødstrup SFRønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
2786126Søn08-11-202011:50AIA-TranbjergHEI, Skæring Grønløkkehallen Tranbj.Grønløkke Alle 7
8310 Tranbjerg J Danmark
Grønløkkehallen Tranbj.ROK
2786157Søn15-11-202011:00Hammel GF 2HEI, Skæring Hammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaROK
2786147Søn15-11-202011:20Thorsager-Rønde IFAIA-TranbjergRønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
2786188Lør21-11-202013:15HEI, Skæring Skødstrup SFSkæringhallen ASkæring Skolevej 200
8250 Egå Danmark
Skæringhallen AROK
2786178Søn22-11-202010:55AIA-TranbjergHammel GF 2Grønløkkehallen Tranbj.Grønløkke Alle 7
8310 Tranbjerg J Danmark
Grønløkkehallen Tranbj.ROK
2786209Søn29-11-202011:50AIA-TranbjergSkødstrup SFGrønløkkehallen Tranbj.Grønløkke Alle 7
8310 Tranbjerg J Danmark
Grønløkkehallen Tranbj.ROK
2786199Søn29-11-202013:15Hammel GF 2Thorsager-Rønde IFHammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaROK
27862310Søn06-12-202010:00Thorsager-Rønde IFHEI, Skæring Rønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
27862210Søn03-01-202100:00Skødstrup SFHammel GF 2Midtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2Kamp udsat
2785951Søn10-01-202100:00Skødstrup SFHEI, Skæring Midtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2Kamp udsat
2785971Søn10-01-202100:00Hammel GF 2AIA-TranbjergHammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaKamp udsat
2786002Søn17-01-202111:00HEI, Skæring Hammel GF 2Skæringhallen ASkæring Skolevej 200
8250 Egå Danmark
Skæringhallen AKamp udsat
2785992Søn17-01-202111:45AIA-TranbjergThorsager-Rønde IFGrønløkkehallen Tranbj.Grønløkke Alle 7
8310 Tranbjerg J Danmark
Grønløkkehallen Tranbj.Kamp udsat